Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2011 o 18:28, Pietro87 napisał:

Jaki Origin skoro TOR Origina nie wymaga =)


Zdaje się, że można kupić SWTOR przez Origin, w zabójczej cenie ale jednak, on ma taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 18:41, MKRaven napisał:

Było kupić na gram.pl albo zamówienie internetowe złożyć ;) .


Pod koniec listopada i pre-order i normalna wersja miały status "brak towaru" więc wolałem nie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupienie tego kodu wiązało by się z przymusowym instalowaniem origina - dziękuję postoje, w takim wypadku mogę zagrać nawet po świętach =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 18:53, Pietro87 napisał:

Jeśli kupienie tego kodu wiązało by się z przymusowym instalowaniem origina - dziękuję
postoje, w takim wypadku mogę zagrać nawet po świętach =P


Na allegro za 160zł jest aukcja, gdzie otrzymany klucz można wpisać na stronie swtor.com albo w origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic - tymczasowo wysłałem zapytanie do empiku niech rozjaśnią sprawę pre-orderów zakupionych w formie pudełkowej w salonach.
Dadzą ciała to wtedy poszukam alternatywy.


P.S.
Ja niestety byłem pozbawiony formy zakupu tejże gry - bo dostałem pre-order pack + 165zł w prezencie od rodzinki, jako przedwczesny gift gwiazdkowy, juz zakupiony niestety w Empiku.
Gdybym miał wybór pewnie uderzył bym na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dostałem odpowiedź z Empiku odnośnie wersji pudełkowych :

Pytanie jakie zadałem :

"Witam.
Czy zakupiona u państwa wersja pre-order packa SW The Old Republic z zachowanym paragonem jest traktowana jako zniżka i gwarancja dostępności pełnego wydania w dniu premiery ?
Tzn czy wystarczy zgłosić się 20 grudnia do salonu w którym dokonało się zakupu z pudełkiem oraz paragonem po czym przy odbiorze zostanie po okazaniu powyższego odjęta ustalona kwota zniżki [19.99] ?"


Odpowiedź z działu obsługi klienta :

"Szanowny kliencie,
tak, wystarczy się zgłosić do salonu, towar będzie dostępny a cena zostanie automatycznie
pomniejszona.
Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty i zapraszamy ponownie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 18:45, Shinigami napisał:

Zdaje się, że można kupić SWTOR przez Origin, w zabójczej cenie ale jednak, on ma taniej
;)


Jakiej zabójczej? W pełni legalnie SW:TOR na Origin kosztuje w przeliczeniu około 120-130 złotych. Już dawno zamówiłem po takiej cenie ;) I to bez proxy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze ze ja nie mam takich problemow. W gamestopie wszyscy wiedza o tym jak to dziala i nie musze nawet miec paragonu bo wszystko jest w systemie :) Do 13 juz niedlugo...oby sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 20:08, Deathscythe napisał:

Jakiej zabójczej? W pełni legalnie SW:TOR na Origin kosztuje w przeliczeniu około 120-130
złotych. Już dawno zamówiłem po takiej cenie ;) I to bez proxy ;)


1200 RUB teraz widzę, czyli można jeszcze taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 20:54, Shinigami napisał:

1200 RUB teraz widzę, czyli można jeszcze taniej ;)


Liczyłem z prowizją już ;) W mbanku zablokowali mi 128 zł, ale pobrali na razie tylko pre-order, który wyszedł 22.4zł. Tylko, że w mbanku niby na euro to przeliczają jeszcze jakoś, więc pewnie w innym banku wyszłoby taniej. Reszta wchodzi po premierze, ale i tak wychodzi taniej niż w PL gdziekolwiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 16:01, Shinigami napisał:

> To był ironiczny ukłon w stronę Shinigami

Innowacyjna mechanika, system przedmiotów i ich oznaczenia, złożoność klas i drzewka
rozwoju, mistrzowska oprawa graficzna oraz engine, wspaniały end game nie przypominający
nic znanego do tej pory ;)


Tja...
- "innowacyjna mechanika" - jakiś konkret proszę, bo to temat rzeka
- "system przedmiotów i ich oznaczanie" - no przecież jest, dla mnie dosyć spójny
- "złożoność klas i drzewka rozwoju" - czyli taki portret psychologiczny w postaci kratek połączonych liniami? tu nie bardzo rozumiem :P
- "mistrzowska oprawa graficzna oraz engine" - sieciówki to gry dla mas, a nie tylko dla tych rok w rok zmieniają kompa na full wypas
- "end game'' - przecież go nie widziałeś :P

Reasumując, 5% konkretów, 5% fantazji, 90% narzekania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 11:51, mufur napisał:

- "innowacyjna mechanika" - jakiś konkret proszę, bo to temat rzeka


Skoro nie dostrzegasz analogii w mechanice gry do jednego z największych tytułów na rynku, to jest mi bardzo przykro. To miało być ogólne ;)

Dnia 11.12.2011 o 11:51, mufur napisał:

- "system przedmiotów i ich oznaczanie" - no przecież jest, dla mnie dosyć spójny


Pewnie, ale wtórny, patrz wyżej.

Dnia 11.12.2011 o 11:51, mufur napisał:

- "złożoność klas i drzewka rozwoju" - czyli taki portret psychologiczny w postaci kratek
połączonych liniami? tu nie bardzo rozumiem :P


Ogólnie widzę niezbyt niezbyt wiele rozumiesz. Wydaje mi się, że gdzieś podobne drzewka były, więc żadna to nowość ;)

Dnia 11.12.2011 o 11:51, mufur napisał:

- "mistrzowska oprawa graficzna oraz engine" - sieciówki to gry dla mas, a nie tylko
dla tych rok w rok zmieniają kompa na full wypas


Niesamowite sherlocku, teraz wróć i zobacz dlaczego w ogóle taki argument wystosowałem ;)

Dnia 11.12.2011 o 11:51, mufur napisał:

- "end game'' - przecież go nie widziałeś :P


End game jest dokładnie taki sam jak w innej znanej grze, czyli PvE + PvP tu nie trzeba nic widzieć. To przyciąga ludzi.

Dnia 11.12.2011 o 11:51, mufur napisał:

Reasumując, 5% konkretów, 5% fantazji, 90% narzekania ;)


Reasumując Twoja zdolność czytania ze zrozumieniem, oraz odnoszenia swojej wypowiedzi do poprzednich postów wynosi 0.001% ;)

Gdzieś tam wypatrzył narzekanie to też nie wiem, raczej prześmiewczy argument dla mającego klapki na oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i od poniedziałku (najdalej wtorku) ruszają zaproszenia do early access !!

Piszcie jak juz dostaniecie no i na jaki serwer się wbijacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, też się nie moge doczekać ;) robota na zajęcia (które mam w ten weekend q_q) odwalona, więc mam cały tydzień. Według moich przypuszczeń, zapewne dostane się około czwartku dopiero niestety...

BTW, właśnie zauważyłem, że gram będzie wysyłał kolekcjonerki już jutro :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 19:22, Skwark napisał:

Heh, też się nie moge doczekać ;) robota na zajęcia (które mam w ten weekend q_q) odwalona,
więc mam cały tydzień. Według moich przypuszczeń, zapewne dostane się około czwartku
dopiero niestety...

BTW, właśnie zauważyłem, że gram będzie wysyłał kolekcjonerki już jutro :}



Powiadasz że już jutro ?? Po cichu licze że moja edycja zwykła też już jutro zostanie wysłana - ale w zakładce moje zamówienia widnieje 14.12.2011 jako data wysyłki ;/ Ale podobno w early access mozna brać bez pełnej wersji zarejestrowanej wiec chyba będzie ok.

W tym tygodniu specjalnie sobie przeinstalowałem clienta gry zeby nie było żadnych problemów :)

EDIT Potwierdzam !! data wysyłki zmieniona na 12.12.2011 !

We wtorek mam nadzieje odborę juz pudełko z grą !!

Rejestrowałem pre-order w październiku więc liczę ze najpóźniej 15.12.2011 już bedę grał !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować