Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dawid17 mało znany i doświadczony forumowicz, przodownik lubiący gry forumowe, a zwłaszcza "Słowną Zabawę" oraz "Znajdź mi brykę". Nie pogardzi też "Ostatnią literką". Zapewne uczeń liceum i cieszy się bardzo z wakacji. Streszcza się zwykle, na forum od niecałych 2 miechów. daje dużo obrazków. Imię + wiek = nick forumowicza.
Na razie jeden z mnóstwa przodowników, ale w przyszłości, kto wie może zostać brygadzistą. Ma czyste konto.
PS. nie pisze się " w porzo" tylko wporzo . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid --> brygadzista, wielokrotnie spotkałem jego posty, ciekawi mnie jego nick, jest taki dziwny, aczkolwiek oryginalny, bardziej Liqid kojarzy mi się z...kitem, ale myślę, że nie kituje tutaj;) Jeśli miałbym określić jego wiek to wacha się około 10-19 lat.:) Dziwi mnie tylko jedna rzecz: po co umieścił w swym poście obrazki???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź: Dla jaj, nikt tu nie daje obrazków, a ja dałem, więc jestem oryginalny.

Michał Raven --> Michał Kruk? Też go nieraz widziałem, jak ja brygadzista, nieco dłużej na forum niż ja, ale ma gorsze statsy ode mnie, choć krócej był przodownikiem. Lubi gry forumowe, szukał koszyki w konkursie cdprojektu.
Wporzo forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid ---> osoba która lubi dawać dla jaj obrazki w tematach.Jest brygadzistą który zna się na rzeczy.Potrafi napisać mądrze i nie popełnia błedów za co należy mu się plus.Bardzo lubię czytać jego wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid - Brygadzista. Chwali sie, że umieścił obrazki w jednym temacie. Dla jaj, może niechciało mu się chodzić do sklpeu aby kupć jaja, więc umieścił tych parę obrazków i czeka aż mu prześlą do domu. Lubi wode mineralną i jest w nią zawsze zaopatrzony, kiedy jest gorąco.Dawno widziałem, aby się rozpisał przy opisywaniu poprzednika. Pije zawszę tę samą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - Przodownik do klopa ,przesiaduje tam całymi godzinami ,(bierze CD-Action i barykaduje drzwi) nie zważa na dobijających się domowników ,a potem kiedy łaskawie wychodzi wywija orła na tym co zostawili owi osobnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponet--> przodownik, a spotykam go pierwszy raz, dziwnie i zarazem śmieszne opisał Wasizi''ego, ciekawe czy sam Ponet nie ma takcih przygód???;)) Uważa, że jest szefem, bo jest wielki (podpis) ale ciekawe czy nie są wyżsi od niego;) Jest to dobrze zapowiadający się forumowicz (na chwilę obecną).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał Raven --->jak wszyscy widzą jest brygadzistą który posiada bardzo gotycką ksywke (nie wiem czemu).Zdaje mi się że należy do osób które są łowcami talentów gdyż ta cecha przemawia przez niego samego.Jego wypowiedzi zawsze są obiektywne,sprawiedliwe i przemyślane.Nie znam go osobiście lecz z chęcia poznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogóle nieznany mi użytkownik...
proboszcz jak sądze :D
przodownik jak ja
w podpisie gg i lubi gothica i morrowinda...

niech będzie pocwalony :D (bez obrazy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harmegidon --->wystarczy popatrzyć na staty i od razu widać że jest fanem Baldurs Gate.Ciekawe ile razy go przeszedł?Był Delegatem lecz niestety został zdegradowany do rangi Brygadzisty.A szkoda bo jest naprawde bardzo pomocny zwłaszcza w sprawach dotyczących komputera.Wydaje się byc osobą kulturalną i ułożoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probos - Przodownik. Wielki fan Gothic''a(jak ja:D)i Morrowind''a(tu też ale wolę Gothic''a :DD). Podał swój numer gg i mail a więc lubi zawierać nowe znajomośći:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus - fan szalonego żabula - pierdziocha, który nie potrafi powiedzieć "brambory".
Wychowany przez południowo-monachijskie rzegotki nauczył się już w dzieciństwie podwójnego skoku i rozbijania głową cegiełek. Walczy ze złym Żabolem w imię wolności dla kijanek oraz Ropuch Klopowatych. Obecnie ma 4-ty stopień wtajemniczenia walki z Żabolem o nazwie "kumkum-umbabumba-bengbeng", co nasi naukowcy przekładają na Bry-gad-zista. Musiał już 866 razy klapnąć jęzorem w imię wyższej Żabiny. Od ponad 10 żabich cykli walczy ze złym Żabolem, co odpowiada około naszym 210 dniom. Mego długi jęzor ma już na sobie 91339 brodawek, lecz to wciąż mało. Stanowi 0,180% całej populacji rzegotek , czym się bardzo szczyci. Jego średnia kumkumów na godzinę to 105,47, zaś ogólnie 4,07 klapnięć jęzorem na dzień, gdyż jest na diecie i rzadko je owady [szkodzą mu na jelito skrzekowe]. Lubi wciąż ulepszać sam siebie i zwiększać takie swoje atrybuty, jak : długośc jęzora, skoczność czy siła beknięcia. Uwielbia tworzyc własne żabie światy np. Rzegowo, Kumczatka czy Finszocha. Odjechana żaba, ostatnio uszykowała swoją tajną broń na Żabola, ale to już inna historia tego lekko rąbniętego świata kumów i skrzeku. Powodzenia w walce z Żabolem. Czyli po prostu : Kum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid => Brygadzista, jest tutaj 5 miesięcy z hakiem, bardzo Go lubię, bo jest zabawny i wypowiada się z sensem. Żadnych degradów. Lubi tak jak ja zabawy forumowe. Ma wyższy status ode mnie. Spoko ziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawid 17 - Fajny przodownik. Bardzo lubi wszelkiego rodzaju zabawy, szczególnie w brykach...;) Jest na forum szalenie aktywny, można Go spotkać praktycznie wszędzie. Degrada na swoim koncie nie ma , co się oczywiście chwali :))) Wiem, że bardzo chce zostać moderatorem, choć droga przed nim jeszcze długa to życzę Mu tego naprawdę szczerze!!! "Gościu"... musisz się jednak trochę uzbroić w cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tigrees----> Na "dzień dobry" kojarzy mi się z Tiger''em (takie zwierzątko, które nie lubi jak mu się przeszkadza), ale z drugiej strony może trenuje technike Diving Vault... Nick podobny do "drugiej" nazwy tej techniki ... Generalnie to spotykam go w zabawie "Jaka to bryka" i "Ostatnia literka". Zawsze był w nocy. :) (około 22h-3h ale ostatnio mniej go widzę :() Jest na mojej liście ulubionego forumowicza. ( Niedługo ją "opublikuję" w odpowiednim temacie). Czyli reasumując, spoko forumowicz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy Frog - niedawno awansował na brygadziste, z czego bardzo się cieszył, mam go na gg, fajnie się z nim rozmiawia, jest na mojej liście ulubionych forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - Delegat, od jakiegoś czasu. W podpisie ma swoje GG, forum o Gothic''u i link do gry faerun. Jest sprytny i przepiegły jak lis:) Mam go na gg, fajnie się z nim gada jest na mojej liście ulubionych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować