Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2009 o 17:45, Malcollm napisał:



Ehm. To miał być żart. ;)

Bardzo polecam GW, jeżeli ktoś nie grał. Świetna sieciówka za 4 dyszki? Nie wypada nie brać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehem i w formie żartu też podałem mą odpowiedź oczywiście, niemniej jednak nie widzę nic ciekawego lece do Cenegi wydać troszkę kaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie super - na Company of Heroes ostrzę sobie zęby od dłuższego czasu, więc na pewno ją sobie zamówię :) Dodatkowo musze namówić barata na Stalkera :) Uwielbiam wPLNomanię! Już kilka razy zamówiłem i jeszcze się nie zawiodłem \o/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem zagrać w Guild Wars, a teraz mam opłacalną możliwość zakupu tego tytułu. Szkoda jednak, że dopiero teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 18:02, Asthariel napisał:

Z zrzutu interesuje mnie tylko CoH, ale IMHO gry z PK powinny być za 30, 35 zł. Bo popatrzmy:
sklep - 46 zł
wpln - 40 zł


Ale to jest Złota Edycja, warta w sklepie coś około 100 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się spodobało to, że zamawiając np. Jade Empire za 9,90+10WPLN czy Fear (wydanie CD) za 9,90 + też ileś WPLN podostawałem za rejestracje tych gier... po 25 czy nawet 40 WPLN :D Także opłaca się te a 9 zł kupić które wcześniej premierowymi edycjami były :) Szkoda tylko, że trudno je wykorzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 18:04, Trancemorpher napisał:

A dla mnie super - na Company of Heroes ostrzę sobie zęby od dłuższego czasu, więc na
pewno ją sobie zamówię :) Dodatkowo musze namówić barata na Stalkera :) Uwielbiam wPLNomanię!
Już kilka razy zamówiłem i jeszcze się nie zawiodłem \o/

Uwielbiam, hmmm wiesz co kolego ta wplmania po porównaniu z cenami sklepowymi specjalnie niczym nie zachwyca <oczywiście nie biorę po uwagę odbioru osobistego bo w tedy jakiś plus tego jest> na przykład takiego CoH znajdziesz jak dobrze poszukasz o wiele taniej niż ta cena promocyjna z Wpln-ami co do stalkera to szukam ciekawe czy uda mi się znaleźć premierówkę, może... nigdy nie wiadomo gdzie w jakim sklepie w magazynie leży...
Więc nie ma specjalnie nad czym piać, trzeba tylko chcieć i umiejętnie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 18:06, Bart_GT napisał:

Mnie się spodobało to, że zamawiając np. Jade Empire za 9,90+10WPLN czy Fear (wydanie
CD) za 9,90 + też ileś WPLN podostawałem za rejestracje tych gier... po 25 czy nawet
40 WPLN :D Także opłaca się te a 9 zł kupić które wcześniej premierowymi edycjami były
:) Szkoda tylko, że trudno je wykorzystać...

I tuta jwłaśnie jest bezsens tej promocji bo ta promocja to raczej do kieszeni CD-P jest skierowana, niby siępozbywasz WPLN-ów a masz ich coraz więcej ... i tak do czasu aż nazbierasz tego ile 1k..? a może nawet i więcej..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 18:07, Malcollm napisał:

> A dla mnie super - na Company of Heroes ostrzę sobie zęby od dłuższego czasu, więc
na
> pewno ją sobie zamówię :) Dodatkowo musze namówić barata na Stalkera :) Uwielbiam
wPLNomanię!
> Już kilka razy zamówiłem i jeszcze się nie zawiodłem \o/
Uwielbiam, hmmm wiesz co kolego ta wplmania po porównaniu z cenami sklepowymi specjalnie
niczym nie zachwyca <oczywiście nie biorę po uwagę odbioru osobistego bo w tedy jakiś
plus tego jest> na przykład takiego CoH znajdziesz jak dobrze poszukasz o wiele taniej
niż ta cena promocyjna z Wpln-ami co do stalkera to szukam ciekawe czy uda mi się znaleźć
premierówkę, może... nigdy nie wiadomo gdzie w jakim sklepie w magazynie leży...
Więc nie ma specjalnie nad czym piać, trzeba tylko chcieć i umiejętnie szukać


Trzeba też umieć się cieszyć tym co się ma :) Tak jak pisałem - dla mnie wPLNomania jest świetną ofertą - tym bardziej, że mogę wzbogacić swoją kolekcję o tytuły niedostępne na sklepowych półkach. Allegro? Hmm, czasem można się przejechać. A używane gry mnie nie interesują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ szanowny kolego ja nie mówię tutaj o używkach, właśnie teraz buszując po internecie sprawdzam czy można znaleźć wydania takie jakie proponuje ta promocja, czyli jak coś jest premierówką to takiej też szukam, i zdziwił byś się, można przy odrobinie chęci znaleźć czasami ociupinkę drożej czasami też taniej, i to bez WPLN-ów więc teraz powiedz mi, gdzie jest ta promocja..??
Widzisz to jest tak, nowej gry to tutaj nie uświadczysz bo nie ma jak, do tego ceny raczej na umiarkowanym poziomie porównywalne są z cenami w innych miejscach z drugiej strony cenega robi promocje opuszcza ceny u 14 tytułów i automatycznie we wszystkich innych sklepach oferujących te gry cena też leci w dół, CD-P chce po prostu jak najwięcej wyciągnąć z tej promocji - promocją to by była gdyby taki stalker szedł za 10zl+reszta wpln-ów tak samo na przyklad taki CoH... skoro Cenega potrafi opuszczać ceny nowych gier o 50% to dlaczego nie CD-P czyżby przemawiało za tym skąpstwo..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:46, Sharaqus napisał:

Te oba Guild Warsy są w edycjach premierowych? Byłby siwy dym, gdyby paczka przyszła
do mnie z platyną :|


Podejrzewam, że premierówki, takie zresztą są na obrazkach.

Ale Świątynię Pierwotnego Zła to powinni chyba za darmo rozdawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 18:07, Malcollm napisał:

co do stalkera to szukam ciekawe czy uda mi się znaleźć
premierówkę, może... nigdy nie wiadomo gdzie w jakim sklepie w magazynie leży...


Raczej nie znajdziesz, wiem bo sam szukałem :).
Jednak znalazłem świetne rozwiązanie, 46 złotych od gram.pl tyle, że na Allegro :].
Oczywiście premierówka. W sumie lepiej zaoszczędzić te 20wPLNów kosztem 6 złotych, skoro akcja ma się ''rozwijać''.

Jak dla mnie nic poza Stalkerem ciekawego nie ma, no może CoH, choć ostatnio na niedobór RTSów nie narzekam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cienki ten zrzut ;/ Gry fajne ale drogie;/ Guild warsa moge miec za nie całe 50zł a tutaj mnie wyniesie z wysyłką 50zł gdzie trzeba jeszcze wpln doliczyc... Gdy by guild wars był za 29.90zł + np. 100 wpln to brzmiało by korzystniej - ale nie ma co narzekać - dobrze, że wg jest jakiś nowy zrzut... zawsze ktoś tam dla siebie znajdzie - dziś akurat nie jest mój dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz jak dla mnie to takie promocje to tak jakby ich nie było, ciągle brakuje tutaj czegoś przy czym można będzie powiedzieć WoW,to wszystko mozna kupić za prawie te same pieniądze więc gdzie tutaj ta promocja dla tych 6 złotych..?
Co do wogóle za plan lojalnościowy to raczej kpina i śmiech na sali, wszysto robione tak, żeby jeszcze coś z tego wydoić - zamiary z WPL-nami dobre były ale wykonanie to raczej bardziej niż kiepskie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:19, crash807 napisał:

Cienki ten zrzut ;/ Gry fajne ale drogie;/ Guild warsa moge miec za nie całe 50zł a tutaj
mnie wyniesie z wysyłką 50zł gdzie trzeba jeszcze wpln doliczyc... Gdy by guild wars
był za 29.90zł + np. 100 wpln to brzmiało by korzystniej - ale nie ma co narzekać -
dobrze, że wg jest jakiś nowy zrzut... zawsze ktoś tam dla siebie znajdzie - dziś akurat
nie jest mój dzień :-)

No właśnie nie, ja uwazam że trzeba bić pianę bo to miała być okazja dla nas graczy a taka z tego okazja jak z koziej d.. trąbka, niby nowe rzuty są a ceny takie jak w innych miejscach no litości, tak jakby CD-P uważał że poza ich stroną i sklepem na gram.pl nigdzie nie można kupić tych gier.....
Osobiście uważam że dopłacenie PLN-ami powinno być o wiele mniejsze a o wiele więcej powinno być WPLN-ów ale co tam ja nie jestem marketingowcem CD-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze coh powinno być trochę taniej. Ale i tak chciałem kupić i zamówić z preorderem ( tak jak to zrobiłem z nwn ek + pre order wotlk). A teraz proszę jak się wycwanili :
Produkt, który chciałeś dodać do koszyka jest niedostępny

Przepraszamy, ale nie możesz dodać do koszyka produktu Company of Heroes: Kompania Braci Złota Kolekcja razem z pre-orderami.

żal.pl cdp przy takich numerach to niestety już chyba nigdy nic nie zamówię z wplnomani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować