Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie


>kompletnie nie czuć nieśmiertelnych kolegów...
co ty się tak tych "nieśmiertelnych kolegów" czepiasz? Jest ich raptem 2 czy 3 i mają oni znaczenie fabularne. reszta odziału jest śmiertelna

Dnia 02.04.2009 o 16:02, Quinti napisał:

Powiem tak nie uważam że Crysis jest
jest dobry bo ma super grafe, tylko dlatego że jest w miarę realistyczny wymagający
i DAJE mi swobodę mogę się poskradać, mogę lecieć na pałę itd...
Far Cry 2 to samo mogę kupić kamuflaż MP5 SD karabin na strzałki pójść w nocy i zrobić zadanie
po cichu.

i tym się różnią gry liniowe od nieliniowych. są takie i takie. tylko że te drugie szybciej się nudzą.

Dnia 02.04.2009 o 16:02, Quinti napisał:

A CoD 4 jest wyprany z klimatu bo:

powtarzasz się

Dnia 02.04.2009 o 16:02, Quinti napisał:

-Główny bohater jest milczący nie można się z nim zżyć

W sumie racja. Do tego grasz dwoma bohaterami na przemian. Ale imo FPS''y nie są po to żeby się zrzywać z bohaterem... Do tego służą przygodówki.

Dnia 02.04.2009 o 16:02, Quinti napisał:

-Nie ma tak naprawdę ani jednej prawdopodobnej sytuacji

Masz racje! W tej grze Ziemie atakują kosmici. Faktycznie!...

Dnia 02.04.2009 o 16:02, Quinti napisał:

( kurde

Spoiler

ŻADEN KAPITAN NIE WYLĄDOWAŁBY PO JEDNEGO PILOTA W OBLICZU EKSPLOZJI NUKLEARNEJ!! [HQ w ogóle mu by nie
dało wyboru ma wracać i koniec])


tak? tylko że wtedy

Spoiler

amerykanie NIE WIEDZIELI o tym że zaraz nastąpi wybuch.

a na wojnie się nikogo nie zostawia.

Dnia 02.04.2009 o 16:02, Quinti napisał:

i tak dalej...

czyli?

>Tytuł Modern Warfare do czegoś obowiązuje
racja. dlatego jest on w przyszłości, a ,nie jak poprzednie części, w czasach IIWW.

To właśnie dlatego że CoD jest świetnie wyreżyserowany został uznany za najlepszego FPS''a. Crysis i FarCry2 nie otrzymały tej nagrody, chociażby ze strony ładnej grafiki, bo były NUDNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 16:02, Quinti napisał:

> > Wiesz gdyby gra zabijała klimatem i fabułą jak Kane&Lynch czy BiA HH to
> > co innego. Ale gra jest kompletnie wypluta z klimatu,
> gra ma klimat dlatego że jest WYREŻYSEROWANA.
> > misje SAS są kompletną porażką,
> > latasz po polach z nieśmiertelnymi kumplami i prujesz do Ultra nacjonalistów.

> hmmm, ale tak właśnie działał SAS? dla mnie jedną z najlepszych misji była misja
początkowa,
> ta ze statkiem.
>

No misja ze statkiem i misja dodatkowa (epilog) są bardzo fajne, ale to są dwie misje
na całą grę, podoba mi się w nich to tępo i kompletnie nie czuć nieśmiertelnych kolegów...


> To właśnie dlatego uważam że CoD4 jest najlepszą FPS''em ever. Nie Crysis "bo ma
super
> grafe", ani FarCry2 "bo jest super ciekawy". Gdyby Killzone2 i Bad Company były
na PC,
> albo dało by się grać na konsoli klawiaturą i myszką, wtedy zacząłbym się zastanawiać.


No cóż w bad company nie grałem ani w Killzone 2. Powiem tak nie uważam że Crysis jest
jest dobry bo ma super grafe, tylko dlatego że jest w miarę realistyczny wymagający (mmm
delta mniam) i DAJE mi swobodę mogę się poskradać, mogę lecieć na pałę itd... Far Cry
2 to samo mogę kupić kamuflaż MP5 SD karabin na strzałki pójść w nocy i zrobić zadanie
po cichu. A CoD 4 jest wyprany z klimatu bo:
-Główny bohater jest milczący nie można się z nim zżyć
-Nie ma tak naprawdę ani jednej prawdopodobnej sytuacji ( kurde

Spoiler

ŻADEN KAPITAN NIE
WYLĄDOWAŁBY PO JEDNEGO PILOTA W OBLICZU EKSPLOZJI NUKLEARNEJ!! [HQ w ogóle mu by nie
dało wyboru ma wracać i koniec])


-
Spoiler

żaden Abrams nie wjechałby w środek bagna


i tak dalej... Tytuł Modern Warfare do czegoś obowiązuje (nie tylko do nowych broni)
czytaj taktyka, procedury itp...


Kolega cosik chyba zjarał grając w CoDa:

Spoiler

Abrams dostał po gąsienicach no to jak miał wyjechać z tego bagna? miał się wyczołgać czy może mieli go wypchać?


Spoiler

Mieli lecieć przejąć tą bombkie. Któź wiedział, ze shishkebaby są takie nieobliczalne i wysadzą całe miasto? I trzeba było pokazać przecież jakie hamerykańskie wojsko jest prze uber kozak ale to mniejsza o to, SASowe misje zowniły wszystko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

captainpicard.jpg

Od kiedy niby CoD ma być realistyczny czy prawdopodobny? To tak jakbyś zarzucał filmom akcji że są nieprawdopodobne.

E: Ech no, co za cholera, to nie miała być odpowiedź to tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 16:27, cubus35 napisał:


>kompletnie nie czuć nieśmiertelnych kolegów...
co ty się tak tych "nieśmiertelnych kolegów" czepiasz? Jest ich raptem 2 czy 3 i mają
oni znaczenie fabularne. reszta odziału jest śmiertelna


Ta i często towarzyszy ci 2 -3 sojuszników na misję (wszyscy nieśmiertelni oczywiście)

Dnia 02.04.2009 o 16:27, cubus35 napisał:

> Powiem tak nie uważam że Crysis jest
> jest dobry bo ma super grafe, tylko dlatego że jest w miarę realistyczny wymagający
> i DAJE mi swobodę mogę się poskradać, mogę lecieć na pałę itd...
> Far Cry 2 to samo mogę kupić kamuflaż MP5 SD karabin na strzałki pójść w nocy i
zrobić zadanie
> po cichu.
i tym się różnią gry liniowe od nieliniowych. są takie i takie. tylko że te drugie szybciej
się nudzą.


Z tym bym polemizował...

Dnia 02.04.2009 o 16:27, cubus35 napisał:

> A CoD 4 jest wyprany z klimatu bo:
powtarzasz się


Tak troszkę... ;)

Dnia 02.04.2009 o 16:27, cubus35 napisał:

> -Główny bohater jest milczący nie można się z nim zżyć
W sumie racja. Do tego grasz dwoma bohaterami na przemian. Ale imo FPS''y nie są po to
żeby się zrzywać z bohaterem... Do tego służą przygodówki.


Hmm w BiA zżyłem się z głównym bohaterem, to samo z Kanem & Lynchem, wczułem się trochę w Nomada i mocno wczułem się w swojego bohatera w FC2 (min przez tą fizyczność)

Dnia 02.04.2009 o 16:27, cubus35 napisał:

> -Nie ma tak naprawdę ani jednej prawdopodobnej sytuacji
Masz racje! W tej grze Ziemie atakują kosmici. Faktycznie!...


Nie, tylko wzięto takich scenarzystów co z dobrej gry ( 2 była stosunkowo prawdopodobna) zrobili grę pt Operacja delta force 184763...

Dnia 02.04.2009 o 16:27, cubus35 napisał:

> ( kurde

Spoiler

ŻADEN KAPITAN NIE WYLĄDOWAŁBY PO JEDNEGO PILOTA W OBLICZU EKSPLOZJI NUKLEARNEJ!!
[HQ w ogóle mu by nie
> dało wyboru ma wracać i koniec])


tak? tylko że wtedy
Spoiler

amerykanie NIE WIEDZIELI o tym że zaraz nastąpi wybuch.


a na wojnie się nikogo nie zostawia.


Tym stwierdzeniem mnie rozwaliłeś... Było powiedziane:

Spoiler

Że mamy niebezpieczeństwo nuklearne w stolicy i WSZYSTKIE oddziały mają się natychmiast wycofać i czekać do przybycia oddziałów NEST.


I już po takim komunikacie wszyscy mają nadrzędny rozkaz do wycofania, i żaden oficer polowy nie może go zignorować by wylądować po pilota
Spoiler

(poza tym przez jego decyzję wszyscy i tak zginęli)

. Poza tym pilot wogóle nie powinien przeżyć...

Dnia 02.04.2009 o 16:27, cubus35 napisał:

To właśnie dlatego że CoD jest świetnie wyreżyserowany został uznany za najlepszego FPS''a.
Crysis i FarCry2 nie otrzymały tej nagrody, chociażby ze strony ładnej grafiki, bo były
NUDNE!


Mów za siebie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 12:05, Quinti napisał:

> >kompletnie nie czuć nieśmiertelnych kolegów...
> co ty się tak tych "nieśmiertelnych kolegów" czepiasz? Jest ich raptem 2 czy 3 i
mają
> oni znaczenie fabularne. reszta odziału jest śmiertelna

Ta i często towarzyszy ci 2 -3 sojuszników na misję (wszyscy nieśmiertelni oczywiście)

to właśnie powiedziałem

Dnia 03.04.2009 o 12:05, Quinti napisał:


> > Powiem tak nie uważam że Crysis jest
> > jest dobry bo ma super grafe, tylko dlatego że jest w miarę realistyczny wymagający

> > i DAJE mi swobodę mogę się poskradać, mogę lecieć na pałę itd...
> > Far Cry 2 to samo mogę kupić kamuflaż MP5 SD karabin na strzałki pójść w nocy
i
> zrobić zadanie
> > po cichu.
> i tym się różnią gry liniowe od nieliniowych. są takie i takie. tylko że te drugie
szybciej
> się nudzą.

Z tym bym polemizował...

no cóż..

Dnia 03.04.2009 o 12:05, Quinti napisał:

> > A CoD 4 jest wyprany z klimatu bo:
> powtarzasz się

Tak troszkę... ;)

no widzisz

Dnia 03.04.2009 o 12:05, Quinti napisał:

Hmm w BiA zżyłem się z głównym bohaterem, to samo z Kanem & Lynchem, wczułem się trochę
w Nomada i mocno wczułem się w swojego bohatera w FC2 (min przez tą fizyczność)

jak wczuwasz się w psychopatycznego mordercę to, ekchem, mamy problem :>

Dnia 03.04.2009 o 12:05, Quinti napisał:

> > -Nie ma tak naprawdę ani jednej prawdopodobnej sytuacji
> Masz racje! W tej grze Ziemie atakują kosmici. Faktycznie!...

Nie, tylko wzięto takich scenarzystów co z dobrej gry ( 2 była stosunkowo prawdopodobna)
zrobili grę pt Operacja delta force 184763...

druga część była prawdopodobna bo działa się w czasach IIWW, a Modern Warfare jak sama nazwa wskazuje dzieje się w niedalekiej przyszłosci. Pozatym, niewiem w którym miejscu jest to "nieprawdopodobieństwo".

Dnia 03.04.2009 o 12:05, Quinti napisał:

> tak? tylko że wtedy

Spoiler

amerykanie NIE WIEDZIELI o tym że zaraz nastąpi wybuch.


> a na wojnie się nikogo nie zostawia.

Tym stwierdzeniem mnie rozwaliłeś... Było powiedziane:
Spoiler

Że mamy niebezpieczeństwo nuklearne
w stolicy i WSZYSTKIE oddziały mają się natychmiast wycofać i czekać do przybycia oddziałów
NEST.


I już po takim komunikacie wszyscy mają nadrzędny rozkaz do wycofania, i żaden oficer
polowy nie może go zignorować by wylądować po pilota
Spoiler

(poza tym przez jego decyzję
wszyscy i tak zginęli)

. Poza tym pilot wogóle nie powinien przeżyć...

niby czemu? jest prawdopodobne przeżycie katastrofy smigłowca. i tak i tak wszyscy zgineli. nawet jesli by zostawili pilota. znowu nie wiem czego tu sie czepiasz. szukasz dziury w całym?

Dnia 03.04.2009 o 12:05, Quinti napisał:

> To właśnie dlatego że CoD jest świetnie wyreżyserowany został uznany za najlepszego
FPS''a.
> Crysis i FarCry2 nie otrzymały tej nagrody, chociażby ze strony ładnej grafiki,
bo były
> NUDNE!

Mów za siebie... :P

mówie. za siebie i potwierdzam to co mówi większosć (tutaj możesz podstawić cokolwiek: eksperci, gracze, ludnosć, whatever).

Tak jak też mówili przedmówcy i powtórzę też co ja wczesniej powiedziałem. Szukasz dziury w całym. Czepiasz się niewiadomo czego. Call of Duty 4 jest oceniane wyżej niż Crysis i FarCry (chodzi tu oczywiscie o całokształt). Crysis został mianowany największą porażką, tudzież rozczarowaniem roku 2007. FarCry2 jedzie na wózku popchnięty przez pierwszą częsć (swoją drogą wartą uwagi). CoD4 pojawił się z nikąd. Wszyscy nie wierzyli w pogłoski jakoby słynne drugowojenne Call of Duty miałoby się przeniesć do przyszłosci. Najpierw narzekali, a potem okrzykneli to FPS''em roku.
Ale cóż każdy ma swoje zdanie. Ja mówie to co mówią fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo ładne fakty mówisz... fajna rozmowa była. (Jednak co do innowacyjności CoD-a, nadal jej nie ma :P)
Jak mówiłem są gusta i guściki, mnie CoD nie przypadł do gustu bo był absurdalny i zbyt liniowy. (jak za pierwszym razem o przeszedłem to byłem zachwycony chwilę później już nie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 15:28, Quinti napisał:

Jednak co do innowacyjności CoD-a, nadal jej nie ma :P

już komuś przyznałem rację że Call of Duty AZ taki innowacyjny nie był. tylko doprowadził wszystkie elementy rozgrywki do perferkcji :)

Dnia 03.04.2009 o 15:28, Quinti napisał:

Jak mówiłem są gusta i guściki,

no i własnie :)

Dnia 03.04.2009 o 15:28, Quinti napisał:

mnie CoD nie przypadł do gustu bo był absurdalny i zbyt
liniowy. (jak za pierwszym razem o przeszedłem to byłem zachwycony chwilę później już nie...)

jakby wszyscy się ze sobą zgadzali to by było nudno :)

teraz to czekamy na Modern Warfare 2 z niecierpliwoscią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 19:16, FPS_FPP_TPP napisał:

ciekawe czy planują zrobic coś grafiką czy dalej będą tworzyci na tym samym silniku czy go troche zmodyfikują


Nosz przecież to oczywiste, że MW2 będzie napędzane zmodyfikowanym silnikiem jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie muszą z nią robić nic, może być dokładnie taka sama jaka była w Call of Duty 4 (a przy okazji zostawić identyczne wymagania sprzętowe), bo przecież nie ona jest tutaj najważniejsza, choć i ona nawet dzisiaj może się podobać. No ale z tego co widziałem to panowie z IW mają bardzo duże aspiracje i chcą zrobić najlepszą grę wszech czasów. Nawet z taką grafiką jaka była w poprzedniej części jest to możliwe, ale chyba by musieli dość znacząco wydłużyć tryb single player, rzecz w tym że jak patrze na poprzednie części tej serii to to mi się wydaje niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja by chiał żeby COD:MW2 miał

-po pierwsze takie same wymagania jak cod 4

-po drugie dobry singiel i wcale nie musi być długi bo ja tam wole krótki a efektowny singiel niz długi i nudny

-po trzecie dwa razy większy multi jedną lub dwie mapy ze starego cod4 bym widział

-po czwarte usunąci tego beznadziejnego perka jakim jest ostatni bastion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2009 o 07:52, Damianuss1 napisał:

Właśnie przeglądałem pocztę, a tutaj newsletter z Wirtusa.

http://sklep.wirtus.pl/produkt/454832#opis

To co? Składamy pre-ordery :D. A i screeny dwa są. Szkoda, że z MW :P.


xD

To może od razu niech zrobią też pre-ordera dla Diablo III i Duke Nukem Forever. ;P

Chyba na serio zamówię sobie tego pre-ordera, do listopada to na pewno uzbieram te 119 złotych + przesyłka, a grę będę miał już ''''zaklepaną''''. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 15:24, FPS_FPP_TPP napisał:

ja by chiał żeby COD:MW2 miał

-po pierwsze takie same wymagania jak cod 4

-po drugie dobry singiel i wcale nie musi być długi bo ja tam wole krótki a efektowny
singiel niz długi i nudny

-po trzecie dwa razy większy multi jedną lub dwie mapy ze starego cod4 bym widział

-po czwarte usunąci tego beznadziejnego perka jakim jest ostatni bastion


chcesz MW2 czy dodatek/addon/mod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że będzie czymś zupełnie innym niż kompletnie GÓWNIANY CoD: WaW. Sorry, ale jeżeli kolesie myślą, że gra, w której trzeba napierd... do wszystkiego co się rusza niczym w Space Invaderze :D, a w dodatku jest PRZERAŹLIWIE krótka, to wzór FPSa, to ja dziękuję.

Najlepsze z serii były 2 pierwsze części i basta. Uściślę, że nie chodzi mi o ramy czasowe akcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wasza kłotnia jest bez sensu, a mówiąc wasza mam na myśli argumenty Quinti.
napisałeś żę nikt nie wrócilby sie po towarzysza broni przy zagrożeniu nuklearnym (czy jakim kolwiek). Z tego co pamiętam w wielu armiach przed II wś i przed Iwś i teraz i zawsze wkuwa się komuś aby pomagać swoim, nie zważając na zagrożenie.
Są w tej grze nierealistyczne akcje, ale co z tego? Jedyny "ciekawy" konflikt panujący na świecie to misja w Iraku oO. A tutaj bardzod dobrze przemyślana fabuła. Dwie postacie... mi jakoś to problemu nie sprawiło...


edit: "Wyrwanie z klimatu" o'o
Teamatyka gier o II wś (chodzi mi o produkcje) trwa już przynajmniej dwa razy tyle czasu co sama wojna... ;/ Poza grafiką nową nic nowego nie będzie ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie wkuwa się żeby pomagać swoim bez względu na zagrożenie ;) Zawsze lepiej mieć jednego KIA, niż dwóch czy cały śmigłowiec.

Np. armia brytyjska. Jeśli czujka w oddziale dostanie/wejdzie na minę to reszta oddziału nie ryzykuje, tylko wycofuje się.
Lajf is brutal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 12:05, Quinti napisał:

Mów za siebie... :P

Mi Crysis się podobał, ale tam też nie było dużo do roboty po jednokrotnym przejściu gry (głownie dlatego że była za prosta, nawet na delcie), natomiast w FC2 pograłem parę godzin, zacząłem grać w coś innego i już nie wróciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować