Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez 2: Więzy Krwi - Temat Ogólny

580 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2009 o 11:29, zerohunter napisał:

Właśnie ukończyłem 1, dlatego ściągam demo, żeby zobaczyć czy mi się opłaca kupić WK;]


Jeśli jedynka ci się spodobała, to wręcz musisz kupić dwójkę. Olej demko i zaraz kupuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 12:03, zerohunter napisał:

Mój komp przy 1 czasem nie wyrabiał:D


Dwójka jest dobrze zoptymalizowana. Choć nie grałem na tym sprzęcie co w 2 w 1, to nie mam porównania, w 1 grałem na starym kompie i było chwilami ciężko :P

No to wtedy możesz to demko ściągnąć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę się zabrać za Very hard, lecz to dopiero, gdy przyniosę sobie ten lepszy telewizor do siebie, lub zabiorę konsolkę do telewizora, dlatego mam pytanie. Jak jest wyższy poziom to co się zmienia ? PRzeciwnicy są wytrzymalsi ? My bardziej podatni na strzaly ? Oni celniej strzelają, czy co ? ;]

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 12:14, Albii napisał:

Chcę się zabrać za Very hard, lecz to dopiero, gdy przyniosę sobie ten lepszy telewizor
do siebie, lub zabiorę konsolkę do telewizora, dlatego mam pytanie. Jak jest wyższy poziom
to co się zmienia ? PRzeciwnicy są wytrzymalsi ? My bardziej podatni na strzaly ? Oni
celniej strzelają, czy co ? ;]

Pozdr.



Z tego co zdołałem zaobserwować to przeciwnicy mają lepsze oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 13:02, Markush napisał:

Z tego co zdołałem zaobserwować to przeciwnicy mają lepsze oko.


... A oprócz tego my mamy o wiele mniej życia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa, zaraz tą grę wy*ebie przez okno. Gram na Very hardzie i jestm na końcu drugiego rozdziału, czy jak to się tam zwie. Jestem w tym "porcie" za tą rezydencją. Tego kur*a się nie da przejść... rozwalę przeciwników, to zanim dobiegnę do gatlinga, to już mnie rozwalą, a nawet jak stoję za tą dużą osłoną to i tak mnie zabijają... -.- Podejrzewam, że nawet jakbym stał pod rezydencją, to i tak ten statek by mnie rozwalił... Help mi... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super, po kilkunastu próbach, jakimś cudem udało mi się przejść ten rozdział... jakoś przez taki duży kamień nie przelatywały pociski, no i mnie ochronił, przed śmiercią. Jakbym mniał jednym przymiotnikiem określić końcówkę tego rozdziału to bym napisa: Po**bany... ^^

Zobaczymy jak będzie z pozostałymi rozdziałami. Chyba lepiej na very hardzie grać będzie się Ray''em, bo on wytrzymalszy jest, nie ? ;p

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 23:17, Albii napisał:

Zobaczymy jak będzie z pozostałymi rozdziałami. Chyba lepiej na very hardzie grać będzie
się Ray''em, bo on wytrzymalszy jest, nie ? ;p

Pozdr.


To jest złudzenie optyczne :D Ray ma tylko aimbota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam przyjemność poinformować, że niedawno pojawił się patch 1.1 do gry, który PODOBNO poprawia błąd związany ze stratą połączenia z serwerami!

Pełna lista zmian patch 1.1 Call of Juarez: Więzy Krwi PC:

Ogólnie:

1. dodana funkcja autouaktualniania
2. dodane wsparcie dla map stworzonych przez użytkowników
3. poprawiony problem z uruchamianiem gry na niektórych procesorach czterordzeniowych
4. poprawiony problem z uruchamianiem gry lub brakiem dźwięku na niektórych kartach dźwiękowych

Gra dla pojedynczego gracza:

1. poprawiony problem, związany z małą płynnością gry, występujący w końcówce rozdziału trzeciego
2. inne drobne zmiany

Gra sieciowa:

1. poprawiony błąd objawiający się zerwaniem połączenia z internetowym lobby
2. dodana możliwość wyłączenia automatycznego przycelowania dla podwójnych rewolwerów
3. zmniejszony limit czasu w niektórych trybach rozgrywki by zapobiec zdobyciu zbyt dużej ilości pieniędzy w jednym meczu
4. wydłużony czas odrodzeń, zmieniony sposób odrodzeń
5. dodany system zgłaszania nadużyć
6. dodatkowe zabezpieczenia przed oszukiwaniem
7. dodany czat na ekranie wyboru postaci po śmierci
8. ulepszone parametry postaci dla szpiega, strzelca, hombre, weterana i snajpera
9. inne drobne zmiany


Łatkę(ważącą ok. 58MB) można ściągnąć np. stąd: http://pccentre.pl/download/details/Call_of_Juarez_Wiezy_Krwi_patch/id=1206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 18:29, LESZ3u napisał:

Nie, spolszczone są tylko napisy (i dobrze).


Pewnie, że dobrze. Bo który kowboj/rewolwerowiec umiał gadać po polsku? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupi przykład dałeś. ;p Mogłeś napisać, że jak teksty po Angielsku to gra trzyma klimat dzikiego zachodu, no i możemy usłyszeć znajome głosy z jedynki. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 18:34, Albii napisał:

Trochę głupi przykład dałeś. ;p Mogłeś napisać, że jak teksty po Angielsku to gra trzyma
klimat dzikiego zachodu, no i możemy usłyszeć znajome głosy z jedynki. ;p


Co cóż, powiedziałeś to za mnie ;). Dodajmy, że tak jak Wiedźmin musi mówić po polsku, by utrzymać klimat gry( i opowiadania), tak McCallowie powinni gadać jak prawdziwi konfederaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po za tym trochę durnie by było słyszeć inny głos w dwójce niż w jedynce, bo przecie żaden polski aktor nie potrafi naśladować idealnie pierwowzoru. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i grę mi przed chwilą kurier przywiózł mi grę do domu. I co chwila są zwiechy tzn co 5 min (mierzyłem frapsem i mam 60 fps''ów). Czym to może być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 19:01, Czarek188 napisał:

Aha i grę mi przed chwilą kurier przywiózł mi grę do domu. I co chwila są zwiechy tzn
co 5 min (mierzyłem frapsem i mam 60 fps''ów). Czym to może być spowodowane?


Wgraj łatkę. Jak to nie podziała to spróbuj powyłączać wszystkie zbędne programy-śmieci takie jak pieprzu-pieprzu (gg). Tzn. najpierw sprawdź wykorzystywanie procka i RAMu i powyłączaj procesy które zżerają dużo RAMu. Jak to nie pomoże to zrób reinstalke, a jak to nie zadziała to moze ktoś inny ci pomoże. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować