Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez 2: Więzy Krwi - Temat Ogólny

580 postów w tym temacie

Niech mi ktoś to wytłumaczy. Minęło zaledwie kilka miesięcy od premiery a teraz na multi cholerne pustki. Serwerów kilka na krzyż wyszukuje graczy na nich i tak mało. Wam też tak serwery wyszukuje? czy to ja mam coś z netem i tylko te kilka mi wyszuka?

I jeszcze misje bonusowe. Miały się pojawić chyba a nadal ich nie ma. Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 17:15, KamyK_84 napisał:

Niech mi ktoś to wytłumaczy. Minęło zaledwie kilka miesięcy od premiery a teraz na multi
cholerne pustki. Serwerów kilka na krzyż wyszukuje graczy na nich i tak mało. Wam też
tak serwery wyszukuje? czy to ja mam coś z netem i tylko te kilka mi wyszuka?


Serwerów moim zdaniem to teraz jest właśnie bardzo dużo w porównaniu do tego co było w tydzień po premierze...

Dnia 21.11.2009 o 17:15, KamyK_84 napisał:

I jeszcze misje bonusowe. Miały się pojawić chyba a nadal ich nie ma. Co się dzieje?


Misje bonusowe już są od dawien dawna. Wystarczy tylko wejść na tą stronę gdzie są do ściągnięcia mapy do multi, tam też są misje do singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:55, Markush napisał:

Serwerów moim zdaniem to teraz jest właśnie bardzo dużo w porównaniu do tego co było
w tydzień po premierze...


To dziwne bo mi max wyszuka hmmmm 8? gdy wybieram na dowolne tryb gry i mapę. Więc jakoś nie widzę żeby było tego dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm oby ktoś odpowiedział. Mam problem z multi. Otóż nie chce mnie połączyć z lobby internetowym. Wcześniej wszystko działało. Dzisiaj dopiero wystąpił ten problem. Wie ktoś jak temu zaradzić i połączyć się z tym lobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../

A tak zadam głupie pytanie: Łatę wgrałeś? Bo ten patch 1.1 właśnie poprawia ten błąd z lobby, który odrzucił dużą część graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 21:07, Markush napisał:

A tak zadam głupie pytanie: Łatę wgrałeś? Bo ten patch 1.1 właśnie poprawia ten błąd
z lobby, który odrzucił dużą część graczy.


no właśnie nie wgrałem. Jakoś nie pomyślałem o patchu w ogóle.Wgram i zobaczę czy działa. W każdym razie thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osz kurczę, zaimponowała mi ta gra. Jedynke przeszedłem z uśmiechem na twarzy a tutaj jeszcze lepiej. Grafika wymiata wszystkie poprzednie gry techlandu i na dodatek chodzi lepiej niż poprzednia część i to na większych detalach! Świetny gameplay i system coveringu. Naprawde świetna gra ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przeszedłem grę... co sądzicie o fabule? Fajne nawiązanie na końcu co do religii w stosunku Raya... teraz wiem skąd te zamiłowanie do biblii w jedynce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 17:03, Piotr13PL napisał:

Dobra przeszedłem grę... co sądzicie o fabule? Fajne nawiązanie na końcu co do religii
w stosunku Raya... teraz wiem skąd te zamiłowanie do biblii w jedynce :D


Grało się przyjemnie, ale fabuła była strasznie przewidywalna szczególnie jeśli grało się w jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 18:17, Ezio napisał:

Jeśli się w jedynkę grało to tak, ale i tak miło jest patrzeć, jak do tego dochodzi.


Czyli Ray w pierwszej częsci gry jak szedł po skarb... to był jego drugi raz... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 22:29, Woo-Cash napisał:

Nie mogę sie nadziwić, skąd w cywilizowanym świwcie biorą sie takie perełki ? ;-D


Niezłego fake''a ktoś zrobił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 19:33, Gumisiek2 napisał:

W Team Deathmatch także?

Z tego co pamiętam to tak, respicie się co jakiś czas i ta drużyna kto w wyznaczonym czasie zabije więcej wygrywa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo w "jedynce" podczas Rabunku i TM odradzało się po końcu rundy, a po kilku sekundach tylko w przypadku zwykłego DM i Gorączki Złota. I IMO to ten pomysł jest lepszy, chociaż kompletnie nie znam się na multi w Więzach Krwi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, multi jest bardzo dobre, ale na początku wydaje się lekko chaotyczne. ;) Nie chce mi się tam opowiadać o tym multi, ale według mnie lepsze od tego z jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba pomysły są niezłe ale mam wrażenie, że jedynka była bardziej taktyczna. Co mi bardziej odpowiada- ponad 300 przegranych godzin. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować