Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2010 o 19:12, Olamagato napisał:

/ciach

Jeśli chodzi o "tą" rozsławioną reporterkę, to powiem tak - ten typ tak ma i nie tylko Shepard daje jej w kość :]
A no i co raz więcej ostatnio czytam opinii, że ME3 będzie wyglądać jak DA:O zbieranie armii i ostateczna konfrontacja z przeciwnikiem, jeśli tak ma to wyglądać to ja poproszę jeszcze o zakończenie w stylu ''ultimate sacrifice''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 15:16, TheAbsurd napisał:

> Aha i tak - z tyłu pudełka jest informacja, że "Zawiera jednorazowy kod do Sieci
Cerberusa".
Moment. Po polsku? To może nie być kodu. Na Allegro nie znalazłem też na żadnej aukcji
ME2 PL ani jednej wzmianki o tym kodzie, w edycji Eng się chwalą nim zazwyczaj.

Stoi z tyłu okładki jak wół, cytuję "Zawiera jednorazowy kod do Sieci Cerberusa - systemu zapewniającego dostęp online do treści dodatkowych". Oczywiście jak najbardziej polskie wydanie gry.

@MKRaven - w pudełku powinna być osobna karteczka z tym kodem. Jeśli nie ma to reklamuj (obyś miał paragon :)). Albo w sklepie, albo uderzaj do pomocy technicznej, która też powinna wiedzieć jak pomóc w tej sytuacji. Jeśli ta gra to premierowa edycja, nówka, to najwidoczniej trafił Ci się jakiś felerny egzemplarz, gdzie kodu nie włożono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na płytach w readme files i innych dokumentach tekstowych.
Chociaż wątpię, żeby kod w ogóle się w tym wydaniu znajdował. Kody - na plastikowych kartach [o wymiarach jak dowód osobisty/karta kredytowa] były w edycjach kolekcjonerskich i to było wsio z tego co pamiętam. Inne edycje wymagały zakupu sieci cerberusa za punkty odpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 23:50, Pietro87 napisał:

Poszukaj na płytach w readme files i innych dokumentach tekstowych.
Chociaż wątpię, żeby kod w ogóle się w tym wydaniu znajdował. Kody - na plastikowych
kartach [o wymiarach jak dowód osobisty/karta kredytowa] były w edycjach kolekcjonerskich
i to było wsio z tego co pamiętam. Inne edycje wymagały zakupu sieci cerberusa za punkty
odpłatnie.


Oj panie,pierd..em kłamiesz pan.W Polsce wydanie premierowe ME2 ma po prostu dodatkową karteczkę wielkości instrukcji z kodem do Cerberusa i to wsio, zresztą koledzy wyżej już to napisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że edycje wyglądają dalej jak w czasie wydania EK i Edycji Basic, gdzie kod na cerberusa był tylko w EK jako dodatek a inne edycje musiały za niego dopłacać. W sumie dalej wisi jako dostępny do kupienia, więc było to imho rozumowanie logiczne. Tak czy siak - mój błąd [nie śledzę wszystkich wydań jakie się pojawiają]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 23:56, MKRaven napisał:

Problem rozwiązany, kod mam. Co by nie mówić o EA to ich pomoc techniczna działa dobrze
nawet (o dziwo) w Polsce ;) .


To fajnie. Jakżeś to załatwił? "Nie mam kodu, dawać mi tu zaraz!" ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 23:50, Pietro87 napisał:

Chociaż wątpię, żeby kod w ogóle się w tym wydaniu znajdował. Kody - na plastikowych
kartach [o wymiarach jak dowód osobisty/karta kredytowa] były w edycjach kolekcjonerskich
i to było wsio z tego co pamiętam. Inne edycje wymagały zakupu sieci cerberusa za punkty
odpłatnie.

W podstawowym, premierowym wydaniu jest normalnie kod na kartce. Przynajmniej w angielskiej wersji, w UK. Kupować muszą właściciele używek, jeśli poprzedni właściciel zużył. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu napisałem do pomocy technicznej. Wyjaśniłem, że na pudełku jest informacja o tym, że kod w środku jest, a w rzeczywistości go nie ma. Poprosili o zdjęcie dowodu zakupu i numeru seryjnego gry, a w zamian zwrotnie przesłali mi kod :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam coś problem z Cytadelą. Mam do zrobienia misję dla Tahne''a. No i muszę

Spoiler

znależć jego syn

a, i żeby się dowiedzieć coś o nim to muszę pogadać z Kapitanem Bailey ale jak z nim gadam nie ma możliwości pogadać z nim o tej misji. Druga sprawa to mam podrobione dokumenty i muszę je dać komuś na Cytadeli. Wiem że powinni stać na poziomie 27 koło schodów. Ale nikogo nie ma, przeszukałem całą Cytadele. Kiedy jakieś5 miesięcy temu grałem 1 raz nie miałem takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 12:59, Ziggy napisał:

Mam coś problem z Cytadelą. Mam do zrobienia misję dla Tahne''a. No i muszę

Spoiler

znależć
jego syn

a, i żeby się dowiedzieć coś o nim to muszę pogadać z Kapitanem Bailey ale
jak z nim gadam nie ma możliwości pogadać z nim o tej misji. Druga sprawa to mam podrobione
dokumenty i muszę je dać komuś na Cytadeli. Wiem że powinni stać na poziomie 27 koło
schodów. Ale nikogo nie ma, przeszukałem całą Cytadele. Kiedy jakieś5 miesięcy temu grałem
1 raz nie miałem takich problemów.


Musisz mieć przy sobie Thena aby zrobić dla Niego misję, no chyba że masz jakiegoś buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciach

Dnia 17.09.2010 o 23:59, Xsaw napisał:

Oj panie,pierd..em kłamiesz pan.W Polsce wydanie premierowe ME2 ma po prostu dodatkową
karteczkę wielkości instrukcji z kodem do Cerberusa i to wsio, zresztą koledzy wyżej
już to napisali.


Zwykłe karteczkę a EK plastikową kartę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Skompletowałem już prawie wszystkich kompanów . Brakuje mi 2 . Niestety w dzienniku nie jest napisane gdzie mam ich znaleźć . jakieś porady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 11:25, oskiiq napisał:

Witam . Skompletowałem już prawie wszystkich kompanów . Brakuje mi 2 . Niestety w dzienniku
nie jest napisane gdzie mam ich znaleźć . jakieś porady ?


Na pewno brakuje Ci Legiona

Spoiler

którego dołączysz dopiero w czasie misji na wraku Żniwiarza.



A co do drugiego...
Powiedz kogo masz, albo wrzuć screen, bo tak to ciężko zgadnąć kto jest tą druga osobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 11:42, oskiiq napisał:

MAM :
Samare,Tail,Mordina,Garrusa,Mirande,Jacoba,Thane,Jack


A na Tuchance byłeś?

Spoiler

Zbiornik z Kroganinem otworzyłeś?



Widzę, że grasz bez DLC, zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 11:48, Phobos_s napisał:

> MAM :
> Samare,Tail,Mordina,Garrusa,Mirande,Jacoba,Thane,Jack

A na Tuchance byłeś?

Spoiler

Zbiornik z Kroganinem otworzyłeś?



Widzę, że grasz bez DLC, zgadza się?

Tak.
Byłem ,ale nie otworzyłem tego zbiornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 11:57, Phobos_s napisał:

> Tak.
> Byłem ,ale nie otworzyłem tego zbiornika.

No to masz drugiego brakującego członka załogi :)

To idę go znaleźć , Dzięki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować