Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dzisiejsze logowanie już w pełni uświadomiło mnie, że to nie był Prmia Aprilisowy żart, a szkoda. W każdym razie gram działa bardzo dobrze i nie mam żadnych kłopotów z logowaniem. :)

Eee... jednak nie jest tak wesoło, ponieważ po napisaniu tego posta wyskoczył mi komunikat: "Pętla przekierowań". xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, nie udał się system logowania. Dopiero po 2 dniach prób udało mi się wreszcie zalogować na forum (GSy i main nie sprawiały problemów) i to było trochę denerwujące. Tym bardziej, że teraz wejście na jakąkolwiek część gramu zajmuje 2 razy więcej czasu.
Na szczęście jednak zmiana ksywek nie okazała się żartem, ale niestety została okupiona tym zamieszaniem z logowaniem. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z logowaniem zniknął, ale u mnie pojawił się zmianą avatara. Otóż cały czas wyskakuje mi kominkat : "Za duży rozmiar pliku! Proszę wybrać plik o wielkosci nie większej niż 500 kB" - a zaznaczam, że próbuję wysyłać pliczek o wadze 2kB. Spotkał się już ktoś z tym ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 11:40, Lazil napisał:

Problem z logowaniem zniknął, ale u mnie pojawił się zmianą avatara. Otóż cały czas wyskakuje
mi kominkat : "Za duży rozmiar pliku! Proszę wybrać plik o wielkosci nie większej niż
500 kB" - a zaznaczam, że próbuję wysyłać pliczek o wadze 2kB. Spotkał się już ktoś z
tym ? Pozdrawiam :)


Problem występuje od czasów występowania problemów z logowaniem, a może nawet wczesniej. Każdy o tym wie, problem zgłoszony, ale nie ma widu ani słychu co do kwestii naprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zmienić nick na ,,Baluk", ale nie mogę. Spojrzałem w statystyki, jak się ma człowiek, który ma mój nick, ale wyskoczyło tylko ,,Użytkownik "Baluk" nie istnieje.". O co chodzi w takim razie, przez kogo ta ksywka jest zajęta, skoro takiego kogoś nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 11:56, Baluk25 napisał:

Chciałem sobie zmienić nick na ,,Baluk", ale nie mogę. Spojrzałem w statystyki, jak się
ma człowiek, który ma mój nick, ale wyskoczyło tylko ,,Użytkownik "Baluk" nie istnieje.".
O co chodzi w takim razie, przez kogo ta ksywka jest zajęta, skoro takiego kogoś nie
ma?


Nie ma go w statystykach bo nigdy nie napisał posta. Tyle razy to było powtarzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie czytam każdego postu w tym wątku. Co do ,,Baluka", to jeśli nie ma on żadnych WPLN, ani żadnych postów, to czy można go po prostu usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 12:05, Baluk25 napisał:

Sorry, nie czytam każdego postu w tym wątku. Co do ,,Baluka", to jeśli nie ma on żadnych
WPLN, ani żadnych postów, to czy można go po prostu usunąć


Gdyby tak było, to już by go usunięto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 13:11, Laid_back napisał:

Połączymy, informacje będą pod nowym nickiem - ale na statystyki przyjdzie pora, gdy
będzie już wszystko ładnie śmigało tutaj :)

Mi tam statystyki nie kolą w oczy, zawsze fajnie przeczytać, że napisałem 12046,88 % wszystkich postów w danym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną konsekwencją zmiany nicków jet to ,że teraz niektórych zupełnie nie poznaję ;d chyba ,że po avkach i statusach ;] ale nicki zupełnie inne przez niektórych zostały wybrane ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 13:57, MTSMAFIOSO napisał:

Wszedłem w ustawienia konta, zmieniłem sobie nick, a cały czas mam stary.
Wie ktoś czemu? Czy trzeba odczekać xx czasu an zmianę Nicku ?


Poczekaj parę chwil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 13:11, Laid_back napisał:

Połączymy, informacje będą pod nowym nickiem - ale na statystyki przyjdzie pora, gdy
będzie już wszystko ładnie śmigało tutaj :)

Napisałem formularzyk do ekipy ale jak kliknąłem "Wyślij" to zresetowało strone i wyrzuciło ze żadne pole nie jest wypełnione. Fajnie, bo nie wiem czy doszło czy nie.
Do sedna: Chodzi mi o to ze jezeli konto "Bjuti" jest nieaktywne i brak na nim jakichkolwiek zmian, to czy można poprosić o zmienienie mi nicku z "Bjutiii" na "Bjuti"?
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 11:13, Laid back napisał:

Pozdrawiamy, Ekipa gram.pl


Czy zapowiadana kasacja nieużywanych kont już została przeprowadzona w pełni, po części, czy jeszcze do niej nie doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować