Zaloguj się, aby obserwować  
sevrond

GIERMASZ - kto co kupił, kto co dorwał?

249 postów w tym temacie

"Dziękujemy wszystkim za przybycie na Giermasz 2.0. Mam nadzieję, że w Krakowie też przybędziecie rówie licznie. Do zobaczenia 17 lipca! "

To cytat lutadora z forum CDP. Jest nadzieja, już wiadomo, że nie tylko w Warszawie. Szkoda, że nie chcą podać innych miast, bo do Warszawy po gry nie pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie tylko należy się liczyć z tym iż ceny w Krakowie (i być może jeszcze w jakiś innych miastach) nie będą już tak niskie jak dwa dni temu w Warszawie. W każdym bądź razie rok temu było tak że jak coś w Wawie kosztowało dajmy na to 20zł to w pozostałych miastach ten sam towar był już po 30zł. Mimo to na pewno będzie taniej niż w normalnych sklepach :) Jest tylko jeden problem - CDP ostatnio ma tak biedną ofertę wydawniczą, że praktycznie nie ma z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giermasz - Kraków 17 lipca.

Dopiero co pamiętam, jak rok temu jechałem do Krakowa pod koniec sierpnia, a to już tyle czasu. Wydaje się jakby to było wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 16:39, Grinczar napisał:

Giermasz - Kraków 17 lipca.

Dopiero co pamiętam, jak rok temu jechałem do Krakowa pod koniec sierpnia, a to już tyle
czasu. Wydaje się jakby to było wczoraj.


Jak nie ma możliwości, żebym był w KRK to giermasz jest ; ) Jak zwykle mam szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 16:39, Grinczar napisał:

Giermasz - Kraków 17 lipca.

Dopiero co pamiętam, jak rok temu jechałem do Krakowa pod koniec sierpnia, a to już tyle
czasu. Wydaje się jakby to było wczoraj.

Dzięki z info, pewnie się wybiorę, skoro mam tak blisko...jest gdzieś dokładniejsze info? (gdzie, w jakich godzinach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rok temu w sklepie Bard, a jeżeli jest ich więcej, to ten najbliżej Galerii Krakowskiej. Co do godziny, to nie są ustalone, ale jestem pewien, że rano, a znajdą się i tacy co będą koczować tam od 5 lub 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 18:29, Grinczar napisał:

Jak rok temu w sklepie Bard, a jeżeli jest ich więcej, to ten najbliżej Galerii Krakowskiej.
Co do godziny, to nie są ustalone, ale jestem pewien, że rano, a znajdą się i tacy co
będą koczować tam od 5 lub 6.


Koczować może nie koczować w zeszłym roku trochę się posiedziało pogadało i pograło w karty w tym może będę między 6-7 w zależności jak będzie się chciało wstać
Chciałbym szybko to załatwić :P
Bo jak wychodziłem to kolejka była niezła ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować