Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

Torchlight - temat ogólny

235 postów w tym temacie

Ja gram Vanquisherem czy jak on tam (ten drugi gościu oprócz Warriora ;p ) i niektóre moce np. coś typu lasera z łapy wymiatają. Kosząc jednym takim przejazdem hordy wrogów można na prawdę poczuć POWER :D.

Ogólnie polecam, a jak ktoś jeszcze jest wielbicielem Diablo (czyli w sumie wszyscy ;) ) to nie można nie zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak Vanquisher ;) a moc jest wypasiona w kosmos - też lubię się tak przejechać po przeciwnikach ;) dodatkowo zacząłem grać od początku bo muszę zrobić wszystkie ;) achievmenty - jak zrobili ten większy update to już miałem dość sporo na liczniku jeśli chodzi o samą grę i nie zaliczyło mi ich wstecz.

Poza tym naprawdę fajne wdzianka mają te postacie - laska ma jeden set w którym wygląda jak Doktor Doom z fantastycznej czwórki ;) a alchemik ma takie zbroje/hełmy, które przypominają mi Dead Space :D (ale oczywiście wszystko w klimacie, nie ma tutaj futurystycznie wyglądających przedmiotów, które nie pasują do gry).

BTW. Ktoś próbował instalować mody w grze? Ja wrzuciłem kilka modów do katalogu odpowiedniego, pojawił mi się achievment, że mam mody. A w grze nie ma dodatkowej zawartości... (dokładnie chodziło mi o nowe skiny postaci - alchemik z czterodniowym zarostem kicks ass).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 06:16, HumanGhost napisał:

Czy w tej grze jest tylko eksploracja podziemi czy mord mobów odbywa się tez na powierzchni?


jest roznie - sa kopalnie, jest dzungla, sa jaskinie, grobowce (takie sciezki w powietrzu) i inne otoczenia - wiecej jest podziemi ale nie ma duzo scian i nie odczuwa sie tego ze to sa podziemia. Rzuc okiem na screeny sam zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja do znajdowania i instalacji używam programu TorchLeech 1.3 , mody mam wtedy(kombatybilne z programem, ściąganych przez siebie nim nie zainstalujesz)wypisane i mogę po prostu wcisnąć Install i już po chwili(lub nie, zależnie od rozmiaru moda) mam zainstalowane jak trzeba. można też te mody tam aktywować i deaktywować.

a co do Vanquishera to jak tylko dostałem Explosive Shot to skończyło się celowanie itd tylko po prostu zacząłem męczyć hotkeya od tej umiejętności :).
chwilowo mam tyle Magic Finda że Unique Itemy lecą praktycznie za każdym razem jak robie wypad do Shadow Vault.<czyli morduje moby aż ja i mój pet nie mają więcej miejsca na itemki>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytanie co do gry :)

1 - jaki mozna maks lvl zrobic ?
2 - czy jak przejde misje na jednym poziomie moge wskoczyc na kolejny poziom trudnosci tą samą postacią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 11:45, Jagged napisał:

mam dwa pytanie co do gry :)

1 - jaki mozna maks lvl zrobic ?
2 - czy jak przejde misje na jednym poziomie moge wskoczyc na kolejny poziom trudnosci
tą samą postacią ?

1 - 100(bez modów żadnych)
2 - nie, musisz zrobić nową postać żeby zacząć nowy poziom trudności.

@HumanGhost
póki co większość to podziemia, ale nie odczuwa się tego tak jak powiedział EmperorKaligula.
powstają także mody dodające nowe mapy(tzn style...no wiecie o co chodzi :P) które mają wyglądać jak by były na powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 12:43, Jagged napisał:

1 - slyszalem cos bodajze o 300 i chyba jest nawet taki achiv ?
2 - ale glupio zrobili a juz chcialem grac jak w diablo :P

można wysłać postać na emeryture, a achiv jest żeby wysłać na emeryturę (Retire) łącznie 300 poziomów postaci. czyli możesz zrobić 3 postacie, dobić do 100 i każdą wysłać na emeryturę(xD) i masz achiva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 13:20, Szlugi12 napisał:

Witam, czy orientuje się ktoś kiedy gra zostanie wydana w Polsce ?



jak na razie prawdopodobnie nigdy :) nie ma wydawcy w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do wypełnienia zadanie - trzy portale zielony pomarańczowy i niebieski, z dwóch pierwszych przyniosłem glify ale z niebieskiego ni cholery nie mogę tam znaleźć gdzie on jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 18:01, tosz napisał:

mam do wypełnienia zadanie - trzy portale zielony pomarańczowy i niebieski, z dwóch pierwszych
przyniosłem glify ale z niebieskiego ni cholery nie mogę tam znaleźć gdzie on jest ?

w niebieskim portalu musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 18:50, rtyrtyrty napisał:

> mam do wypełnienia zadanie - trzy portale zielony pomarańczowy i niebieski, z dwóch
pierwszych
> przyniosłem glify ale z niebieskiego ni cholery nie mogę tam znaleźć gdzie on jest
?
w niebieskim portalu musi być

tak znalazłem był pod krzakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam problem, otóż co jakiś czas gra resetuje mi kompa. Najgorsze jest to, że czasami nic się nie zapisuje po restarcie. Jest na to jakieś lekarstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2010 o 10:33, Magok napisał:

Przy innych grach też tak masz?

Nie, tylko przy tej jak na razie. Tak się domyślam, że to wina kompa (sterowniki może, ale mam Radeona, więc wszystko możliwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować