Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2013 o 23:01, sinir napisał:

Zagrałem z Thrashem w teamie.

Zajebisty support, tyle w temacie.


Jak na razie jest więcej Trashy niż Treshy, ale ocenianie postaci po jednym meczu jest nad wyraz mądre. Czyżbyś zamierzał połączyć siły z naszymi forumowymi prosami?
Według mnie jest przyzwoitym supportem z dobrym utility. Jaki będzie dalej zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 00:02, sirufok napisał:

Jak na razie jest więcej Trashy niż Treshy, ale ocenianie postaci po jednym meczu jest
nad wyraz mądre. Czyżbyś zamierzał połączyć siły z naszymi forumowymi prosami?
Według mnie jest przyzwoitym supportem z dobrym utility. Jaki będzie dalej zobaczymy.


Nie oceniałem ludzi, a skille jako-takie. Te są u niego bardzo przydatne (przyciąganie i shieldowanie sojuszników, przyciąganie przeciwników, jeszcze jedno przyciągnięcie (bądź odbicie) ale w mniejszym stopniu i dobry ult do teamfightów), dodatkowo ten system dusz, który może zachęcić ludzi nie lubiących nudnej pracy supporta. Kiedyś go kupię.

W sumie grałem już trzy mecze z Trashem (2 ranki i normala z kolegą, który go testował) i zdania nie zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, szalona gra między Giants i Alternate. Zdecydowanie radzę każdemu ją obejrzeć. :P

I oczywiście przed finałową walką wiadomo było kto wygra przez brak opóźnienia na kamerkach pokazujących graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 18:31, matiz123 napisał:

Wow, szalona gra między Giants i Alternate. Zdecydowanie radzę każdemu ją obejrzeć. :P

I oczywiście przed finałową walką wiadomo było kto wygra przez brak opóźnienia na kamerkach
pokazujących graczy...


Ja nawet nie zwracam uwagi na te kamerki, więc nic nie było wiadome ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 18:34, Ecko09 napisał:

Ja nawet nie zwracam uwagi na te kamerki, więc nic nie było wiadome ;]

Ja zwracam uwagę na te kamerki, więc wszystko było wiadome.

Dla mnie najważniejsze, że Szuszejom udało się wejść do Day 2, poza tym na Fnatic liczę i może jeszcze MYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 18:31, matiz123 napisał:

Wow, szalona gra między Giants i Alternate. Zdecydowanie radzę każdemu ją obejrzeć. :P

I oczywiście przed finałową walką wiadomo było kto wygra przez brak opóźnienia na kamerkach
pokazujących graczy...


Ja też nigdy tego nie zauważam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kto według Was jest najbardziej lategamowym topem? Chodzi mi ogólnie o postacie mające sporą wytrzymałość, a jednocześnie robiące ogromny dmg. Pierwsze myślałem o jaxie, ale wydaje mi się że vlad jest lepszy. Pomińcie teamcompy itp.

edit. zapomniałbym, jaki jest counterpick dla renektona i garena (i nie chodzi mi o czekanie do lategame, chciałbym wygrać linie bez problemu). Robię to jedynie ap kennenem i offtankiem teemo, ale czasami średnio to odpowiada dla ogólniej kompozycji teamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renekton przegra z Garenem, teemonem, panthem i oczywiscie kayle . Takie są moje picki na tego kolesia ( w przenośni oczywiście, ja bym poszedł singedem). A jesli chodzi o Garena, to Yorick is Crazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 19:44, lRayl napisał:

Ile drużyn dostaję się do 3 sezonu z turnieju w Złotych?

Pięć. Cztery jutro i ostatnia w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fnatic bez Rekklesa ssie D: A ludzie gadali, że Fnatic zostanie na poziomie tym samym bez niego, bo to Soaz i xPeke są tam najważniejsi. Jak widać nie są D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować