Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2011 o 08:38, BartexooN napisał:

Mam 3 problemy otóż:
Jak się używa petard?
Jak używać eliksiry -_-?


czasami warto przeczytać instrukcję ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 09:45, sirdoom napisał:

Pewien problem - mam pobrany (i zainstalowany) DLC kłopoty z trollem, podobno zlecenie
na niego jest przed karczmą w 1 akcie. Nic tam nie ma o tym, questa nie ma -.-

tu masz solucję do questa.

Spoiler

No to idziesz na most spotykasz wieśniaka który walczy z nekkerami i pomagasz mu. Następnie pytasz co i jak, potem idziesz do trolla gadasz z nim potem walczysz. Po krotkiej walce masz wybór zabic lub pomóc. Jak wybierzesz to drugie to dowiesz sie ze jego żonka została zabita i chce by ci co zrobili to zostali ukarani. gadasz z zoltanem lub od razu idziesz do bungi i przeszukujesz chaty w jednej jest glowa trollicy badasz potem gadasz z wiesniakiem. Wie kto za tym stoi wiec idziesz do karczmy gadasz z jednym z pomagierów zmuszaszgo lub od razu w pysk to wtedy powie ci gdzie sprawca się znajduje. Idziesz na cmentarz i robisz kolesiowi i jego bandzie jesień średniowiecza.Idziesz do trolla gadasz z nim potem do starszego Bungi - nagrody nie ma nie ważne jaką postawę weźmiesz w efekcie czego koniec zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 09:45, sirdoom napisał:

Pewien problem - mam pobrany (i zainstalowany) DLC kłopoty z trollem, podobno zlecenie
na niego jest przed karczmą w 1 akcie. Nic tam nie ma o tym, questa nie ma -.-


Na tablicy ogłoszeń ten kłest wisi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Spoiler

nagrody nie ma nie ważne jaką postawę weźmiesz w efekcie

Dnia 19.05.2011 o 09:59, Numenpl napisał:

czego koniec zadania



Spoiler

Jak nie ma nagrody? Ja mu od razu łomot spuściłem, to zapłacił ;) 200 oreniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj jeszcze raz starowniki do karty i podczas instalacji wylacz calkowicie wsparcie dla 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 10:06, Latniak napisał:

>

Spoiler

nagrody nie ma nie ważne jaką postawę weźmiesz w efekcie
> czego koniec zadania



Spoiler

Jak nie ma nagrody? Ja mu od razu łomot spuściłem, to zapłacił ;) 200 oreniaków.


no to coś źle zrobiłem ale ekspa dostałem - to dla mnie ważniejsze od forsy bo lece na save z 1 ze zbroją kruka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może ktoś podesłać mi na maila save z W1 z zakończeniem neutralnym. Niestety gdzies posiałem save a jednak chciałbym zacząć ze zbroją i mieczykiem :D

I czy trzeba mieć zainstalowanego W1 zeby importować save ?

mail: Szymon666@gmail.com

Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 10:10, Numenpl napisał:

> >

Spoiler

nagrody nie ma nie ważne jaką postawę weźmiesz w efekcie
> > czego koniec zadania


>
>
Spoiler

Jak nie ma nagrody? Ja mu od razu łomot spuściłem, to zapłacił ;) 200 oreniaków.



no to coś źle zrobiłem ale ekspa dostałem - to dla mnie ważniejsze od forsy bo lece na
save z 1 ze zbroją kruka XD


Spoiler

A ja od trolla za to że go nie zabiłem dostałem schemat na zbroję łowcy, która jest lepsza od zbroi kruka (2 wiecej armora, nie daje co prawda żywotności, ale ja wole armor od wiekszej ilosci hp) Za wykonanie quetow na potwory dostałem schemat na mieczyk srebrny lepszy od księżycowego ostrza, a diabła już dawno wymieniłem na zębate ostrze. No i po co mi był ten import? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wczoraj mówił że

Spoiler

po zabiciu Kejrana, z jego pancerza można zrobić sobie zbroję.

Gdzie można znaleźć schemat i kto podjął by się wyzwania zrobienia takiej zbroi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego czasami gdy naciskam ppm Geralt nie atakuje i nie uderza stylem mocnym? Myślałem, że coś z myszką ale wszędzie działa normalnie. To zaczęło się dopiero w akcie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 08:03, MrKoxiu napisał:

Intel Core 2 Duo E8400
Radeon HD 4870 512mb
4 GB Ram.


Mam podobny sprzęt, z tą różnicą, że posiadam HD4850... Na niskich ustawieniach mi chrupie, zmieniłem na wysokie i jest lepiej. A do tego o wiele ładniej wygląda. Może spróbuj też zmienić na wyższe? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie tego samego kompa i na Xp nie ma zadnych spadkow animacji w tym miasteczku (rozdzielczosc 1280/1024 ustawienia ultra bez bloomow , ubersamplingu i SSAO).

edit cubbek - mozliwe ze jest to spowodowane jak pisal ktos tam wyzej "budzetem pamieci na tekstury".
edit screen z dokladnymi ustawieniami jest w ktoryms z moich wczesniejszych postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 10:43, Kraju napisał:

Ktoś wczoraj mówił że

Spoiler

po zabiciu Kejrana, z jego pancerza można zrobić sobie zbroję.


Gdzie można znaleźć schemat i kto podjął by się wyzwania zrobienia takiej zbroi?

Schemat od kupca w porcie dostajesz, razem z kasa za wykonanie tegoż zadania.
Wykonaniem zbroi zajmie się kowal - krasnolud, musisz mieć tylko odpowiednie materiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem questa

Spoiler

"Na pomoc Triss"

i nagle mi przestało ciąć. Pewnie potem znowu zacznie. Nie mam pojęcia co jest z tą optymalizacją, ale spróbuję zwiększyć ustawienia. A ty jakie masz ustawione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, zaraz poszukam w inwentarzu tego schematu.

A jeszcze jedno pytanie, możliwe że jest to w instrukcji jak tego używać bądź, było to już wałkowane na forum, ale nie da razy zapoznać się z tyloma stronami, a na instrukcje jeszcze nie przyszła kolej. Zatem, jak używać mutagenów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powinienem robić z tymi wszystkimi nazbieranymi materiałami typu suknami, drewnianymi klocami, rudami żelaza itd. ? Przechowywać ich nigdzie chyba nie można. Mam je sprzedawać? Są dość ciężkie. ;/

Jak wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dźwiękiem. W grze w ogóle nie działa mi centralny głośnik. W trakcie eksploracji muszę się ustawiać bokiem do BN-ów, żeby usłyszeć co mówią. W dialogach jest ok, bo dźwięk idzie stereo z bocznych kanałów. Oczywiście w każdym innym przypadku, w filmach, innych grach etc. wsio bangla ok.

Miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować