Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Hm.. Czyli moja nadzieja, że wymagania mogą być zawyżone i na moim Core2Duo 2,13GHz, GeForce 7950gt 512MB, 3GB ramu i win xp, będę mógł zagrać na minimum okazała się złudna. Szkoda, bo zależało mi na tej grze. Może jak kiedyś kompa zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 13:00, Some_kind_of_Devil napisał:

Ja rozumiem wasze problemy, ale czy na tym forum są tylko 2 osoby, które chcą się dowiedzieć
jak importować save? ;]


Gdy dajesz "Nowa Gra" pojawia sie opcja "Wybierz stan gry z Wiedzmina 1" lub "Rozpocznij nowa gre". Nie ma w tym nic skomplikowanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa straszna... najpierw obsuwa 12 godzinna teraz nie można ściągnąc DLC, nie mam też pojęcia jak zaimportować sejwa ;( w ogóle to na min detalach na lapku na może i działa płynnie bo wiedzmin pływa w teksturach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,u mnie o północy było dwóch kumpli aby zobaczyć jak gra u mnie działa ( jeden z nich też kupił EK ) i niestety,przejechaliśmy się na tej " ekskluzywności " EK ;) - czekaliśmy dwie godziny i daliśmy sobie spokój
ja tam aż tak nie narzekam bo nie miałem zamiaru długo grac,tylko sprawdzić czy mój komp poradzi sobie z tą grą - byłem padnięty więc zaraz poszedłem spać.
Teraz czytam ze nawet dziś nie jest za dobrze ...
obawiam się wpisywać klucz rejestracyjny secuROM,bosam nie wiem,czy mam w nim 3x0 czy 3xo,czy i to,i to
nie wiem,gdzie zarejestrować grę i gdzie pobrać DLC ( o ile się będzie dało pobrać ),skoro strona http://pl.thewitcher.com/ nie w pełni jeszcze działa,nadal nie można się zalogować lub zarejestrować ...
ciągle obawiam się też tego,jak gra będzie u mnie działać ...
niestety,widać brak przygotowania do premiery gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy z rozdzielczością?U mnie na 1280x1024, są dwa ogromne pasy i tych podpowiedzi z samouczka prawie wcale nie widać, porażka. Monitor 17 cali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli optymalizacja jest "dobra" to jakim cudem na moim Core Quad Q6600, 4GB RAMU, Windows 7 64bit, GeForce 460 GTX SE gra klatkuje na minimalnych, lub nawet przy wszystkich ustawieniach "wyłączonych"? Sterowniki do karty najnowsze, nie mam najmniejszego pojęcia co jeszcze może być powodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę, że stworzył się tutaj niezły burdel i wcale się nie dziwie. Ja też się dorzucę, chodzi o czarne pasy na górze i dole ekranu w czasie gry. Na miłość boska cóż to jest i czym jest spowodowane ? Mój monitor jakiś archaiczny nie jest.. i przyznam, że nigdy wcześniej z czymś takim się nie spotkałem - rozdzielczość 1280 x 960. Mam nadzieje, że da się coś z tym zrobić, bo rzecz niebywale irytująca w czasie gry.

edit: Numenpl: Wielce niepokojące i zarazem dziwne, że tylko 16:9 eh no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem edycję premium, a ona nawet nie wysłana jeszcze. Co jak co, ale pre-ordery powinny przychodzić w NAJPÓŹNIEJ w dzień premiery. Kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 13:02, Stahu napisał:

C:\Users\efewfwef\Documents\The Witcher\saves w tym folderze ma być save z W1, gra sama
znajdzie po uruchomieniu :)

Tak jakby mam w tym folderze sejwy, a jakoś nie znajduje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 13:29, MikSan napisał:

Jeśli optymalizacja jest "dobra" to jakim cudem na moim Core Quad Q6600, 4GB RAMU, Windows
7 64bit, GeForce 460 GTX SE gra klatkuje na minimalnych, lub nawet przy wszystkich ustawieniach
"wyłączonych"? Sterowniki do karty najnowsze, nie mam najmniejszego pojęcia co jeszcze
może być powodem.

spróbuj zwiększyć detale na win7 64 takie cyrki to nawet w BS i nnych grach zanotowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 13:29, MikSan napisał:

Jeśli optymalizacja jest "dobra" to jakim cudem na moim Core Quad Q6600, 4GB RAMU, Windows
7 64bit, GeForce 460 GTX SE gra klatkuje na minimalnych, lub nawet przy wszystkich ustawieniach
"wyłączonych"? Sterowniki do karty najnowsze, nie mam najmniejszego pojęcia co jeszcze
może być powodem.


Problemem jest Windows 7. Na XP wszystko chodzi płynnie. CDPR olał sprawę nowych systemów i rozdzielczości innych niż 16:9. Stąd te paski (to do siatix-a) i ściny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jest! Wiedźmin 2. Uruchomiony. Trochę pograłem, działa tragicznie, choć grafika piękna nawet na najniższych detalach! :) Ale czegóż oczekiwać po jednordzeniowym Pentium IV, 1GB RAM i Radeon HD3650? Cód, że w ogóle ruszył! :) Dobrze, że na tygodniu powinien przyjść w końcu nowy laptop! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie wierze,tzn. wierze ale nie chcę uwierzyć.Temu wczoraj,temu dziś pytałem jak optymalizacja a tu patrze na moim Core 2 Quad 2,40,4 gb ramu,Radeon 4850 i Windows 7 sobie pogram.Proszę Was jak macie możliwość weźcie zróbcie filmiki z gry i pokażcie światu jak jest zoptymalizowany Wiedźmin...:(:(:( Czekam również na komentarz CDP odnośnie tej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 13:31, Henrar napisał:

Problemem jest Windows 7. Na XP wszystko chodzi płynnie. CDPR olał sprawę nowych systemów
i rozdzielczości innych niż 16:9. Stąd te paski (to do siatix-a) i ściny.

bez przesady na vista ponoć żadnych problemów(pod warunkiem że wszystkie stery aktualne - czyli grafa,MB i uwentualnie jak ktoś ma muzyczna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że wyciągnę średnie detale niestety nic z tego trzeba je obniżyć. Może ktoś z Was zna się i wie jak najbardziej korzystnie dla wyglądu ustawić tzn co jest w sumie najmniej potrzebne aby gra wyglądała dobrze. Chciałbym wyłączyć bzdety :P. U Was też podłoże w grze podzielone jest na takie kratki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 13:32, DoMiNo1992 napisał:

Wreszcie jest! Wiedźmin 2. Uruchomiony. Trochę pograłem, działa tragicznie, choć grafika
piękna nawet na najniższych detalach! :) Ale czegóż oczekiwać po jednordzeniowym Pentium
IV, 1GB RAM i Radeon HD3650? Cód, że w ogóle ruszył! :) Dobrze, że na tygodniu powinien
przyjść w końcu nowy laptop! :)

no to już jestem spokojny o laptopa XD bo wiem że mi odpali tylko i tak kijowe ma podzespoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na GeForce 9600GT ? Jeśli tak to proszę o odpowiedź bo ciągle zastanawiam się czy zrobić jutro wycieczkę do sklepu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 13:33, Numenpl napisał:

bez przesady na vista ponoć żadnych problemów(pod warunkiem że wszystkie stery aktualne
- czyli grafa,MB i uwentualnie jak ktoś ma muzyczna).


W każdym razie już przed premierą pisano, że gra ledwo chodzi na Windows 7. Trochę to dziwne, przecież to teraz Windows 7 jest najpopularniejszym systemem dla graczy. Dziwne, że po jajach z 16:9 tego nie zauważyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować