Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2011 o 16:26, Wojman napisał:

Spoiler

Klucz mozesz zdobyc w zadaniu z Trollem




No to żem sobie pootwierał. Nie pobrałem żadnego dlc, oczywiście z powodu wiadomych kłopotów technicznych, a nie z lenistwa. Super, kolejna fajna ciekawostka związana z przynależnością do jakże elitarnej grupy posiadaczy EK. :-)
Ciekawe, jak będzie to wyglądało po zainstalowaniu patcha, o ile ten w końcu się ukaże? Czy wszystko zadziała, bo przecież pewne wątki fabularne zostały w jakimś stopniu powykonywane i czy to nie będzie kolidowało z dlc? W końcu I Akt skończę, a trolla chyba nigdzie więcej nie spotkam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak właśnie pomyślałem że to jakaś beta wersja patcha wypłynęła do neta, chociaż nie znam genezy znalezienia tego patcha. Zobaczymy, ja tam wolę poczekać aż oficjalnie mi się ściągnie, zamiast kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch na wersję z goga - nic nie zmienił negatywnie.
A dodał chyba jedynie możliwość zmiany ustawienia klawiatury, ale wątpię żeby dodawał coś więcej [no chyba że jakieś fixy we wpisach do zadań np czy w brakujących nazwach npc] bo jego wielkość wątpliwą jest =)

Mam wersję z GOG już na płytki wypaloną to mogę eksperymentować, bo zawsze jeden reinstal załatwi jakiekolwiek problemy [brak DRMu - cudownym jest =) a serwery i tak wiszą, to mi nie zależy na tymczasowym braku popierdółkowatych dlc ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś tricki lub porady jak grać w kości? W jedynce żadnych problemów z wygraną nie miałem, tutaj poziom jest tak wysoki że przynajmniej raz muszę przegrać (czasem nawet do pięciu razy), aby w końcu wygrać. Tracę przy tym dosyć dużo orenów, a na pewno są jakieś sposoby na oszustwo. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka i podzielenie się wrażeniami;) Gram na trudnym i na początku naprawdę było hardcorowo! Aż mnie to zdziwiło bo jedynka tak trudna nie była. Gram na padzie (ps3) i powiem tylko tyle, że bije myche + klawe na głowę! Widać, że gra powstawała z myślą o konsolach. Optymalizacja jest dobra, ja na swoim sprzęcie za ok. 1300zł albo i mniej gram na średnio-wysokich. Wrażenia z gry są pozytywne, jednakże szkoda dlc (ściągnąłem po tym jak zacząłem przygodę i niestety nie było mi dane go na razie wykorzystać). Pierwsze pytanie: jak rozwijacie swojego wieśka? Ja osobiście poszedłem w szermierkę, ale teraz trochę żałuję. Znaki są bardzo mocne, a na trudnym trzeba z nich ciągle korzystać. Drugie pyt: Widziałem na kilku gameplayach miecz, który miał możliwość zamrożenia przeciwnika, jestem w drugim akcie i jeszcze nic takiego nie widziałem oO, czy ta broń jest do wykucia? 3 pytanie którego miało nie być, ale przypomniałem sobie;D Po co jest tyle mutagenów, skoro umiejętności w które można je włożyć jest tak mało:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem ten miecz, negocjator w II akcie

Spoiler

strona roche''a


Pojęcia nie mam za ktore zadanie go dostalem, po prostu patrze w ekwipunek, a tam jest nowy miecz srebrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Widziałem na kilku gameplayach miecz, który miał możliwość zamrożenia przeciwnika,

Dnia 26.05.2011 o 17:04, Starter napisał:

jestem w drugim akcie i jeszcze nic takiego nie widziałem oO, czy ta broń jest do wykucia?

Ja znalazłem ten miecz przy

Spoiler

jednym z zamachowców dybiących na życie Henselta

. Ale to jest końcówka aktu i miecz nie jest taki znów rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, myślałem o złożeniu porządnego PCta a za wyznacznik ceny i jakości postawiłem sobie uruchomienie W2 na maksymalnych ustawieniach. Przyznam, że od kiedy X360 stało się moją główną platformą, co niby nie nastąpiło jakoś dawno temu, zostałem w tyle jeśli chodzi o rozeznanie w sprzęcie PC. Jakie podzespoły polecacie, który z posiadaczy potworów wydajności może się pochwalić zbalansowaną konfiguracją która nie sprawia kłopotów w większości ostatnich gier? Myśłałem o Phenomie 4 rdzeniowym, 8 GB RAMu i GPU, który bezproblemowo udźwignie W2 na max, jednocześnie wystarczając na kilka przyszłych lat, tak żebym nie musiał niczego wymieniać za niedługo. Jeżeli chodzi o CPU to liczy się przede wszystkim wyjściowa moc, podatność na overclocking zbytnio mnie nie interesuje.
Tak, wiem że W2 najpewniej pojawi się na konsolach, ale chcę uświadczyć tej pięknej grafiki. Chcę też móc pograć w SC2 i być gotowym na Diablo 3. Oczywiście dla gier Blizzarda nie będę potrzebował super sprzętu, ale jak już składać to raz a porządnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem grę mając nadzieję, że problemy z launcherem się rozwiążą, a teraz nie mogę aktywować więc sobie w ogóle nie pogram, LOL. Na szczęście grę już przeszedłem. Czy CDP zamierza rozwiązać ten problem z launcherem, bo już ponad tydzień nie da się ani aktualizować gry, ani pobierać DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna to GF GTX 580 - naprawdę udana konstrukcja która starczy Tobie na długo
procesor - ten co wymieniałeś lub intel core i7 2600k
do tego dobra płyta główna, np jakiś Asus Maximus no i oczywiście dobra obudowa np. Antec, Chiftec lub Coolermaster, bo wbrew pozorom to bardzo istotna część gamingowego PC-ta. Do tego wszystkiego dał bym jakieś dobre chłodzenie na proca, np. od coolermaster. Nie mogło by też zabraknąć dobrego, markowego zasilacza, przynajmniej 750 W. Polecam firmę Corsair. Taki zestaw powinien wystarczyć na min. 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naucz się upuszczać kostki zamiast je rzucać, a kiedy masz przewagę w figurach nad przeciwnikiem, rzucać sporo kasy - jak nie sprawdzi, to instawin. W ten sposób rozwaliłem chociażby Maga z III Aktu, pierwsza runda :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 18:17, Revar napisał:

AMD 64 X2 Dual Core 4000+,MMX,3DNow
Radeon HD 3600 Series 512 Mb
2 Gb RAM

pójdzie mi... ?

Na ustawieniach min i medium pewno pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widać że "G" wiesz o co chodzi bo ja np. nie pisałem że optymalizacja jest doskonała tylko żeMI akurat gra dobrze działa!!!!, a nie że optymalizacja jest SUPER, pisałem że to parodia że na gf''ach są jaja mimo że gra ma znaczek Nvidii(hotfix nic nie dał w przeciwieństwie do hotfixa AMD i jakby tego było mało to na tych ich kartach jest zdecydowanie mniej problemów) , że gra wbrew pozorom dużo wymaga pamięci RAM. Pisałem co robiłem aby zwiększyć u siebie frame rate i mi to poskutkowało. A tu widzę tylko haterów którzy robią hate dla hate i żadnych konstruktywnych uwag i jeszcze flame robią na tych co gra im dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 18:06, prior1 napisał:

Karta graficzna to GF GTX 580 - naprawdę udana konstrukcja która starczy Tobie na długo


Oj sama 580ka raczej nie wystarczy do Wieśka na ultra + uberpróbkowanie. U mnie ultra + uber to ok. 30 fps, bez uber średnio 80. A tak na szybko sprawdzając wyniki syntetycznych benchmarków to 580ka - 25000 w 3dmark Vantage, ja mam 35000 na 2x 5870.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziś zainstalowałem Wiedźmina 2, jakoś zaaplikowałem Day 0 Patch, teraz nie mogę się zarejestrować, jakieś problemy z połączeniem. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 18:31, SamaelvonHell napisał:

> Karta graficzna to GF GTX 580 - naprawdę udana konstrukcja która starczy Tobie na
długo

Oj sama 580ka raczej nie wystarczy do Wieśka na ultra + uberpróbkowanie. U mnie ultra
+ uber to ok. 30 fps, bez uber średnio 80. A tak na szybko sprawdzając wyniki syntetycznych
benchmarków to 580ka - 25000 w 3dmark Vantage, ja mam 35000 na 2x 5870.

No tak, bo wiadomo od dawna że Vantage kart od Nvidi nie lubi. Odpal sobie Crysis warhead, tam przewaga 580 -tki będzie zaje..ta, Ty będziesz miał ok 35 FPS, a 580-tka będzie jechać na 50 i więcej.
Nie ma karty która pociągnie Wiedźmina 2 z uberpróbkowaniem, po prostu taka karta nie istnieje. Fakt jest taki że ten bajer w grze daje nie wiele. Wystarczy go wyłączyć i taki GeForce GTX 580 będzie dobijać do 60 FPS, a to jest już świetny wynik i gra się bardzo komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować