Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2006 o 08:50, Łukol napisał:

Dzień dobry wszystkim :D

Czy możecie mi podać skład jakichś fajnych mikstur, które mogłabym sama zrobić?

Aha.. dawno to było ale chyba też dopuściłem się kradzieży tej księgi. :x Na początku - chcąc być prawym - przeczytałem ją tylko i spisałem sobie ilości i składniki potrzebne do różnych miktur :) - w skrócie tak - nazwa preparatu, ilość i składniki.:) To w zasadzie już wystarcza. :)Potem ją miałem. Ale naprawdę nie pamiętam jak stałem się posiadaczem kompendium wiedzy alchemicznej. :) A jest tam spis różnorodnych miksturek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie sie zapisuja screeny po zrobiniu zaraz? bo nigdzie nie moge znalezc, zminielm to w tym morrowind.ini na 1 z 0 ale niewiem gdzie sie zapisal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 17:30, ArtuRPGpl napisał:

gdzie sie zapisuja screeny po zrobiniu zaraz? bo nigdzie nie moge znalezc, zminielm to w tym
morrowind.ini na 1 z 0 ale niewiem gdzie sie zapisal:(


A masz włączone?? Jak tak to zapisują się w głównym folderze z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 17:30, ArtuRPGpl napisał:

gdzie sie zapisuja screeny po zrobiniu zaraz? bo nigdzie nie moge znalezc, zminielm to w tym
morrowind.ini na 1 z 0 ale niewiem gdzie sie zapisal:(

Niestety, screen, który zrobiłeś przed zmianą ustwień, przepadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem juz wiem, zrobilem i jest przoczylem go:( chcialem napisac na forum ale sie ladowalo az 10 minut niewiem co sie stalo wiec wylonczylem, a oto moja postac: tam sile moge miec max 126 ale akurat tak piercien mi sie dal bo mam 1-26 a w tym mam jeszcze zaklety luk i topor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 19:36, dyniamit napisał:

skoro już jesteśmy przy chwaleniu się...pozwólcie, że zaprezentuję:


No dobra, a co tu ciekawego? Czym tu się podniecać? Myślę że takie statystyki dla niewielu będą czymś nowym i imponującym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 21:02, Amistan napisał:

> skoro już jesteśmy przy chwaleniu się...pozwólcie, że zaprezentuję:

No dobra, a co tu ciekawego? Czym tu się podniecać? Myślę że takie statystyki dla niewielu
będą czymś nowym i imponującym :P


Zgadzam się ;p, ja mam 68 bądź 67 lvl. Artefaktów troche zrobiłem i z chętnością pokazał bym zdjęcie, ale nie moge, chociaż spróbuje (nie moge wysyłać załączników itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 10:57, KrzysztofMarek napisał:

> Własnie robię wątek główny i mam zdobyć tytuł Hortatora rodu Hlaalu (w którym mam najwyższą

> rangę) i okazuje się, że muszę zdobyć poparcie Orvasa Drena...którego zdążyłem juz zabić.
/.../
Jednym ze sposobów na "przekonanie" Orvasa Drena jest... zabicie go. Graj spokojnie dalej ;)


Z tym się z Tobą nie zgodze, bo on w świecie sobie żyje i ma się dobrze, wykonałem wątek główny. Nie zabiłem go ze względu że to bray Księża Vedama Drena (chyba dobrze napisałem). Ale to stary post, ale tak sobie oglądałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 21:39, Wasizi napisał:

>
> Jednym ze sposobów na "przekonanie" Orvasa Drena jest... zabicie go. Graj spokojnie dalej

Dnia 28.03.2006 o 21:39, Wasizi napisał:

Z tym się z Tobą nie zgodze, bo on w świecie sobie żyje i ma się dobrze, wykonałem wątek główny.
Nie zabiłem go ze względu że to bray Księża Vedama Drena (chyba dobrze napisałem). Ale to stary
post, ale tak sobie oglądałem :)


Przepraszam Cie, ale sam źle przeczytałem ( nie mogę się skupić :) ). Ale tak można go zabić.

PS: Niestety nie moge wysłać posta z obrazkiem postaci, nie wiem czy ta firma w której mam neta coś mi blokuje, bo z emaila, też nie moge wysłać z załącznikiem i czasami sam tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 21:39, Wasizi napisał:

> > /.../ Ale to stary
post, ale tak sobie oglądałem :)

Napisałem, że jednym ze sposobów "przekonania" jest zabicie go. I tak jest istotnie, wystarczy mu w rozmowie powiedzieć, że chcesz zaprowadzić pokój. Rzuci się wtedy na Ciebie i będzie musiał go w obronie własnej. Inny sposób, to zaszantażować go listem, który znajdziesz w piwnicy, po zabiciu dwóch zabójców... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 21:02, Amistan napisał:

> skoro już jesteśmy przy chwaleniu się...pozwólcie, że zaprezentuję:

No dobra, a co tu ciekawego? Czym tu się podniecać? Myślę że takie statystyki dla niewielu
będą czymś nowym i imponującym :P


Mój post był odpowiedzią na post innego gracza. Znanego poniekąd na tym forum ;), któremu gra się już znudziła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie lamerskie pytanie ... jaki jest maksymalny poziom reputacji ? Posiadam obecnie 8 "punktow", i jakos z bolem strasznym, idzie mi ich zdobywanie ... nie jak nagroda w razie jakiegos przypadku... ta to od razu w tysiace idzie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka jest maksymalna wartość reputacji, ale pamiętam jak kolega chwalił mi się kiedyś że zdobył 20 pkt. Więc pewnie jeszcze sporo możesz zdobyć, reputacje zdobywa się za wykonywanie zadań i poważne awansowanie w Gildiach i chyba za niektóre questy mające w tym świecie spore znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 00:32, buras napisał:

Mam takie lamerskie pytanie ... jaki jest maksymalny poziom reputacji ?


Maksymalnie jaki nie wiem, ale ja po przejściu podstawki (główny wątek, zostanie szefem wszystkich możliwych gildii) i obydwu dodatków mam 124 reputacji. Na pewno można mieć więcej, bo nie wykonałem jeszcze wielu zadań od zwykłych ludzi, a poza tym nie byłem nawet wampirem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam jeszcze kupe pracy, nad poprawa swojego wizerunku w spoleczenstwie :D
Gram dopiero w podstawke, i mam jeszcze kupe misji do wykonania, ale mysle powoli o Tribunalu. Zastanawia mnie tylko jedna sprawa. Jest to kontynuacja, dodaje nowe misje, lokacje itd ... a moj hero bedzie dalej na takim wypasie jak po skonczeniu walki z glownym bzydalem ? Czy zaczynamy od nowa ... brr ... najgorsza opcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 09:35, buras napisał:

No to mam jeszcze kupe pracy, nad poprawa swojego wizerunku w spoleczenstwie :D
Gram dopiero w podstawke, i mam jeszcze kupe misji do wykonania, ale mysle powoli o Tribunalu.
Zastanawia mnie tylko jedna sprawa. Jest to kontynuacja, dodaje nowe misje, lokacje itd ...
a moj hero bedzie dalej na takim wypasie jak po skonczeniu walki z glownym bzydalem ? Czy zaczynamy
od nowa ... brr ... najgorsza opcja...

Trib to taki duuuży plugin dodaje poprostu nowe miejsca i sprzęty. Więc chill i miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na temat Tribunala (Trójcy):
Chcę wykonać zadanie "Karmazynowa Plaga", które jest opisane na Adamantytowej Wieży. Aby je zacząć musze isć do sal rady, i do Nearli (coś tam ;p) i ona ma poprosić mnie abym zaniósł miksture wyleczenia z choroby do mieszkaćna Ręki Bogów. Rozmawiałem z nią na temat wszystkich dostępnych dialogów i nic, żadnej prośby, czy musze coś zrobić. Mówie że przeszedłem Trójce, więc Aximelia nie żyje. CZy może przez jej śmierć blokuje się zadanie i nie mogę już go wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 15:23, Wasizi napisał:

Mam pytanie na temat Tribunala (Trójcy):
Chcę wykonać zadanie "Karmazynowa Plaga", które jest opisane na Adamantytowej Wieży. Aby je
zacząć musze isć do sal rady, i do Nearli (coś tam ;p) i ona ma poprosić mnie abym zaniósł
miksture wyleczenia z choroby do mieszkaćna Ręki Bogów. Rozmawiałem z nią na temat wszystkich
dostępnych dialogów i nic, żadnej prośby, czy musze coś zrobić. Mówie że przeszedłem Trójce,
więc Aximelia nie żyje. CZy może przez jej śmierć blokuje się zadanie i nie mogę już go wykonać?


Wcześniej musisz iść do katakumb, znaleźć zamknięty grobowiec kogoś tam (inicjały chyba G.V). Musisz znaleźć w podziemiach salę z której przechodziło się do sali, gdzie kapłan odprawiał rytuał oczyszczenia w wątku głównym. I właśnie w tej sali (tej pierwszej, nie rytuałowej) są drzwi do tego grobowca. Po wejści zobaczysz napis w stylu "wyczuwasz czyjąś obecność". I po tym dostaniesz zadanie. A do grobowca będziesz musiał potem jeszcze wrócić na finał zadania, więc nie zapominaj gdzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 15:23, Wasizi napisał:

Mam pytanie na temat Tribunala (Trójcy):
/.../ CZy może przez jej śmierć blokuje się zadanie i nie mogę już go wykonać?

Nie, śmierć Almalexii nie blokuje zadania. Tylko najpierw ta plaga musi wystąpić, a z tego co widzę, chyba jeszcze nie wystąpiła?
Bo wystąpi wtedy, jak w podziemiach, nie pamietam których, otworzysz grób, też zapomniałem imienia... potężnego a złośliwego czarownika. Dopiero wtedy będziesz mógł rozmawiać z Jakośtam i potem zabić tego tam ducha i zamknąć grób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować