Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Oto i piętnastka szczęśliwców:

1. walgierz
2. Ninger
3. Invin
4. Vaxinar
5. Kukowsky
6. Immortal1
7. LifaR
8. Ninja Seba
9. fanfilmu.pl
10. Upiordliwy
11. Spider88
12. Dar15
13. Boogie
14. Furrbacca

Wszystkich proszę o potwierdzenia udziału na GG. Macie czas do wieczora dzisiejszego dnia. Jeśli nie otrzymam od kogoś potwierdzenia, dana osoba zostanie usunięta z listy i zastąpiona inną. :)
Korzystając z okazji dodam, że role rozsyłać będę na krótko przed rozpoczęciem edycji. Kto nie dostanie roli na GG jest mieszkańcem. Żeby nie było wątpliwości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie ;P :> Zycze wszystkim udanej gry i niech wygra lepszy :)
Swoj udzial na gg potwierdzilem, ale wole potwierdzic i tutaj, bo gg nie jest niezawodne, a moge nie trafic na MG obecnego na gadulcu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Odgłos trzaskania drzwiami> <Tajemnicze odgłosy dochodzące z tychże drzwi> <Tajemnicze odgłosy zamieniają się w krzyki, po czym dochodzą jeszcze odgłosy tłuczenia szkła i kopania w ściany>

Kiedy wreszcie zagram, co ? Eh, chyba naprawde muszę założyc nowe konto i na nim grac w FM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swojej gry nie potwierdzili jeszcze: Ninger, Invin, Immortal i Ninja Seba. Proszę o jak najszybsze załatwienie sprawy, gdyż chciałbym zacząć edycję. Jeśli nie, to bedę zmuszony ww. osoby zastąpić innymi. Mam nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 17:09, Aldarion napisał:

Skąd ja wiedziałem że mnie nie weźmie?


Ehh, zgłoś sie do nastepnej to moze cie wezmą. MAR Cinek podobno czekał 7 edycji zanim go wzięli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 17:16, Bumber napisał:

Swojej gry nie potwierdzili jeszcze: Ninger, Invin, Immortal i Ninja Seba. Proszę o
jak najszybsze załatwienie sprawy, gdyż chciałbym zacząć edycję. Jeśli nie, to bedę zmuszony
ww. osoby zastąpić innymi. Mam nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie. :)



A ja wręcz na odwrót - mam nadzieję że do tego dojdzie.
Szansa 1:7 że to ja dojdę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się, ale mam mały problem...Otóż nie mam gadu-gadu, gdyż mi nie działa [nie wiem czemu].Czy mógłbyś wysłać mi role na e-maila, jak to kiedyś było? Bo nie mam jak inaczej tego zrobić... Chciałbym potwierdzić swój udział tutaj lub na e-maila, jak możesz;] A jak nie to szkoda...
Mój e-mail to: Immortal.Darkoons[at]wp.pl, gdzie [at] to @.

Także jeśli jest taka możliwość, to potwierdzam tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 19:32, Immortal 1 napisał:

A więc?Liczy się moje potwierdzenie na forum czy nie??

Odbierz maila. I postaraj się założyć gg, bo to dość pomocna rzecz, szczególnie na początku edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo właśnie go otworzyłem;D A z tym gg, to myślę, że w poniedziałek się uda [bo na tym komputerze coś wyjątkowo gg nie chce działać, same errory omg...Ale ten komputer jest stary i słaby, więc się nie dziwię;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 19:38, Immortal 1 napisał:

Noo właśnie go otworzyłem;D A z tym gg, to myślę, że w poniedziałek się uda /.../

Najwyżej dostaniesz rolę na maila, jeśli zajdzie taka potrzeba. Gdy będziesz miał gg, odezwij się na mój numer. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN

A oto zasady:

Graczy jest 14, mafiozów 2, katani jeden. Trzymamy się pierwotnego kanonu gry, tzn. po pierwszym zabójstwie miasto debatuje nad swoimi podejrzeniami, by o zmroku dokonać samosądu. W nocy, gdy wszyscy śpią, katani kogoś sprawdza, a jednocześnie mafia ponownie zabija. Osoba sprawdzona przez kataniego jest pod ochroną względem mafii. Katani dostaje informację o sprawdzanej osobie równo z zabójstwem, więc jeśli zginie, to ze swej wiedzy pożytku miał nie będzie...

Katani może sprawdzić siebie i tym samym zagwarantować sobie immunitet. Może tak uczynić DWUKROTNIE podczas gry.

Głosowanie odbywa się na forum TYLKO w formie WYRAŹNIE oddzielonego offtopu. W fabule nic o "głosowaniu" nie piszecie, jedynie o podejrzeniach. Brak głosu to też może być taktyka :) Brak głosu na forum lub gg (w wyjątkowych sytuacjach) oznacza brak udziału w głosowaniu. Uwaga!!! Jeżeli głos oddany będzie na gg, to musi być potwierdzony przez MG (wszyscy kochamy niezawodne gg).

Jeżeli ktoś nie zagłosuje dwukrotnie to stwierdzę, że po prostu olewa grę, a co za tym idzie innych graczy oraz (co niedopuszczalne) mnie i skreślę z listy. Dopuszczam wyjątek od tej reguły, ale tylko w szczególnych warunkach.

Godzinowy plan głosowania:

Na głosy czekam do godziny 22.30.
Mafia i katani mają czas na wskazanie ofiary do godziny 22.45.
Wyniki podaję jak napiszę posta, ale postaram się tuż po 23.00.

MAFIJNE FAQ

1. „Ilu jest graczy jaki jest podział ról?”
- Graczy jest 14, mafiosów 2, katani jeden.
2.”Kto i kiedy wkracza do akcji?”
- Mafia zabija po raz pierwszy w drugi dzień gry tj. 28.01.2007. Pierwszy lincz odbywa się dnia następnego, tj. 29.01.2007. Katani właśnie wtedy po raz pierwszy może kogoś sprawdzić.
3. „W jakich godzinach głosujemy i kiedy spodziewać się wyników?”
- Wszystko podane wyżej. :)
4. „Co się dzieje w przypadku, gdy w głosowaniu będzie remis?”
- Jeśli takich graczy jest dwóch, giną obaj. Jeśli więcej niż dwóch, to „zwycięzca” jest losowany.
5. „Czy brak głosowania będzie karany?”
- Tak. Z wykluczeniem z gry i dożywotnim banem u MG włącznie. ;)
6. „Jak głosujemy?”
- Odpowiedź wyżej.
7. „Jak skontaktować się z Mistrzem Gry?”
- Mailem (buba04@vp.pl) lub przez gg (podane w podpisie). Żadnych offtopów na forum! Jestem tylko narratorem.
8. „Czy mogę pogadać z innymi graczami o Mafii inaczej niż przez forum?”
- Nie, takie rozmowy powszechnie uważane są za kodziarstwo (cheating ), a kodziarze smażą się w piekle… i są usuwani z listy graczy. Na temat gry piszemy na forum tylko i wyłącznie.
9. „Czy po śmierci mogę komentować grę ‘z zaświatów’?”
- Nie. Każdy kto nie bierze już czynnego udziału w grze zobowiązany jest do zaniechania pisania w FM. Każdy kto się nie zastosuje najprawdopodobniej spotka się z wielkim gniewem z nieba. ;)
10. „Nie gram w tej edycji, ale chciałbym zapytać o coś na forum.
- Nie rób tego! Przeczytaj pkt. 9. FAQ!
11. Jeżeli pojawią się posty offtopicowe, to należy je ignorować. Zostaną usunięte przez życzliwych moderatorów :)
12. Punkt dla picu, bo nie wiedziałem co jeszcze wymyślić. :D

Pamiętajcie, że jestem tu dla Was. Jeżeli są jakieś wątpliwości i pytania, to chętnie na nie odpowiem i wszystko wyjaśnię. :)

/Regulamin i FAQ autorstwa Bloody''ego, zmodyfikowany i dostosowany do mojej edycji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się