Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2014 o 21:59, meryphillia napisał:

Excelsiora jeszcze nie testowałem, więc nie skomentuje oprócz tego że Twoje pretensje
powinny być kierowane do RNG, a nie samego pojazdu...


Być może. Być może też do własnego braku umiejętności atakowania Excelsiora z czasów gdy go jeszcze nie miałem. Kupiłem go wlasnie dlatego, że był ciężki dla mnie jako cel i trudno go było uszkodzić. Dziś już niestety wiem - to był błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 14:07, Paoro napisał:

Nie ma tak, trzeba jeszcze zrobić KW1S i T150, nie może być za łatwo!!!

Już rozumiem. Swoją drogą KV2 strasznie wolne jest, najgorzej jak jest jakaś górka do podjechania to wtedy zdąży bitwa się skończyć zanim dojadę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 10:32, Bartkula napisał:

> Nie ma tak, trzeba jeszcze zrobić KW1S i T150, nie może być za łatwo!!!
Już rozumiem. Swoją drogą KV2 strasznie wolne jest, najgorzej jak jest jakaś górka do
podjechania to wtedy zdąży bitwa się skończyć zanim dojadę...


To zagraj TOGiem :D
Albo FCMpakiem. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że to najwolniejszy czołg w grze, a przynajmniej najwolniejszy jakim grałem (nawet AMX40 jak wspominam to wydaje mi się szybszy).

KV2 przy nich wszystkich to bestia prędkości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 10:32, Bartkula napisał:

Już rozumiem. Swoją drogą KV2 strasznie wolne jest, najgorzej jak jest jakaś górka do
podjechania to wtedy zdąży bitwa się skończyć zanim dojadę...


Kv-2 ma w porządku mobilność. Wolny to jest fcmpak, prototyp, T95...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mną całkiem fajny tydzień, zdarzało się troche pograć pod wieczór w WoTa zbić gwazdki na premce najpierw z CDA, potem przedłużona przez prace konserwacyjne, darmową premkę na święta z WoTa i jeszcze z samolotów. Zarobiłem jak na mnie mnóstwo sreberka, tyle, że nadal stanowczo zamało by jakoś z większą przyjemnością grać w WoTa. Cele czyli grind IS-2, Tigera II juz zrealizowane, albo jak w przypadku KT to kwestia kilku zbitych gwiazdek. Także pod tym względem można powiedzieć gitara. Niestety jak patrze na cenę E75 to znów musiałbym sprzedać cały garaż by sobie go kupić. Postawie więc na więcej a tańszych maszyn, kupię prawdopodobnie T37 i Chi-To. W pierwszym przypadku gra powinna sprawiać przyjemność, niestety w drugim raczej tylko gwiazdki będę zbijał by jakoś w przyszłości dobić do dużo lepszego ChiRi. Pozostałe czołgi jak KW1S, Rudy, Su100, bardzo przyjemne. WN8, WR rośną, tylko mówię chciałbym jakąś X, a z tym bez premki non stop, albo jakiegoś prem tanka nie da rady. Ta gra w wersji darmowej jest niestety grywalna na poziomie do VIII tieru włącznie, pisałem to już dawno temu i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Chcesz grać na jakiś dość wysokim poziomie to musisz dać Serbowi co jeść. Cóż grało się nieźle, ale przynajmniej do urodzin w kwietniu, moja obecność w WoTa będzie mocno ograniczona, sypną wtedy jakimiś promocjami to może i wrócę, bez tego żadna mi przyjemność grindować takiego KT dwa razy dłużej niż wcale nie lepszy kolega tylko, grający na premce. Oby wróciły misje na 250k kredek dziennie za zniszczenie iluś tam czołgów itp. Liczyłem, że zrobią też sensowne misje na jakiś premtank, ale 150 tys. na jednej nacji to sorry, rok temu misja na IS6 była wykonywalna, tak samo jak bardzo przyjemna na Superpersa w maju, ale to co dali w tym roku na Święta to już przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 13:10, Paoro napisał:

Cóż grało się nieźle, ale przynajmniej do urodzin w kwietniu, moja obecność w WoTa będzie mocno ograniczona > [..]


No i co będzie z gramowym plutkiem :(? Zostawisz mnie i Reverenda samych przeciwko tym pomidorowym zgrajom :)?

Dnia 28.12.2014 o 13:10, Paoro napisał:

Oby wróciły misje na 250k kredek dziennie za zniszczenie iluś tam czołgów itp.


Jakoś po nowym roku ma być kilka dni kiedy za bycie w top 10 będzie 40% więcej kredek, a top 3 dodatkowo jeszcze 30%.

Dnia 28.12.2014 o 13:10, Paoro napisał:

Liczyłem, że zrobią też sensowne misje na jakiś premtank, ale 150 tys. na jednej nacji to sorry, rok temu
misja na IS6 była wykonywalna, tak samo jak bardzo przyjemna na Superpersa w maju, ale
to co dali w tym roku na Święta to już przegięcie.


Tu się zgadzam, ta misja to katorga, myślałem że chociaż 3 nacje skończę a tu tylko w hamerykańcach połowa zrobiona. Co innego gdyby to było od 5 tiera ... :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 13:20, drblase napisał:

> Cóż grało się nieźle, ale przynajmniej do urodzin w kwietniu, moja obecność w WoTa
będzie mocno ograniczona > [..]
No i co będzie z gramowym plutkiem :(? Zostawisz mnie i Reverenda samych przeciwko tym
pomidorowym zgrajom :)?

Jakoś mając w perspektywie te kilka tys. kredek więcej plus szybszy grind na premce, szło znieść nawet tą zmorzoną aktywność małpiatych w grze, a nasz gramowy plutek zmniejszał negatywne skutki tego wszystkiego.. niestety odkrywanie coraz to dziwniejszych VII i VIII zaczyna mnie nudzić (chce IX!!!), a do tego brak czasu na pewno wpłynie na to, że będę teraz mało grał.

Dnia 28.12.2014 o 13:20, drblase napisał:

> Oby wróciły misje na 250k kredek dziennie za zniszczenie iluś tam czołgów itp.
Jakoś po nowym roku ma być kilka dni kiedy za bycie w top 10 będzie 40% więcej kredek,
a top 3 dodatkowo jeszcze 30%.

Brzmi ciekawie, pewnie wtedy sie pojawie.

Dnia 28.12.2014 o 13:20, drblase napisał:

Tu się zgadzam, ta misja to katorga, myślałem że chociaż 3 nacje skończę a tu tylko w
hamerykańcach połowa zrobiona. Co innego gdyby to było od 5 tiera ... :).

Zrobiłem 100k jeżdżąc tylko IS-2 z chinoli, a nie grałem dużo i jeszcze ile dni zostało, jakbym miał chociaż dwa czołgi z każdej nacji, takie dobre dosyć to szło by to zrobić, ale móc, a chcieć to druga kwestia, po prostu przebywanie wśród małpiatych zaczeło mnie znów irytować. Dziś robiłem gwaizdki x5 i wylosowało mi topke, ale także ziomka 16k bitew i 47 wn8, nadal tajemnicą jest to, że niezrobiwszy nic dostaje 145 wn8, a koleś ma mniej!?.. do tego były 4 boty, zginąłem nową siemką zajechany przez 5 czołgów z każdej strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witojcie.
Ostatnio dowiedziałem się czym są te sławne wyzwiska od pomidorów/tomatto itp itd (po 2 latach gry, 7k bitwach, ale cóż xD) i że ma to związek z WN8. Możecie polecić jakąś sprawną stronę by te wszystkie staty sobie przeglądnąć i sprawdzić, czy to do mnie były kierowane te inwektywy międzyinnymi?

I szybkie pytanie; Chi-To, czy warto? IV i V tierem grało mi się rewelacyjnie, ale mam obawy co do VI. Do t-34-85 (mój ulubiony czołg) zapewne nie ma najmniejszego porównania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 11:41, Budo napisał:

> Już rozumiem. Swoją drogą KV2 strasznie wolne jest, najgorzej jak jest jakaś górka
do
> podjechania to wtedy zdąży bitwa się skończyć zanim dojadę...

Kv-2 ma w porządku mobilność. Wolny to jest fcmpak, prototyp, T95...

Narazie mam stock więc może lepszy silnik pomoże. Swoją drogą które działo do KV2? Z tego co widzę 152 mm zadaje duże obrażenia, ale przeładowanie bardzo wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 15:19, McFlash napisał:

Jakiekolwiek inne działo niż troll (152mm) to herezja karana stosem i Wygodnym Fotelem.

Mimo powolnego przeładowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Stronka na której możesz zobaczyć swoje statystyki to np. www.noobmeter.com. Oprócz tego jest dział service record w samej grze (przebieg służby), a także możesz wrzucić mod xvm, gdzie są powyświetlane staty graczy w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 16:20, Budo napisał:

/.../

Stronka na której możesz zobaczyć swoje statystyki to np. www.noobmeter.com. Oprócz tego
jest dział service record w samej grze (przebieg służby), a także możesz wrzucić mod
xvm, gdzie są powyświetlane staty graczy w grze.

Widzę, że są tam jeszcze inne WN7, Efficiency Rating i WN8, które najbardziej miarodajne jest?
PS masz taki sam nick w grze jak na forum? Z chęcią porownam, bo widzę że taka opcja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 16:31, PrimitiveHuman napisał:

Widzę, że są tam jeszcze inne WN7, Efficiency Rating i WN8, które najbardziej miarodajne
jest?


Najbardziej miarodajny WN8. Który jest rzeczywiście miarodajny? Żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdura.
Chcesz grać na wysokim poziomie bez premki, to muszisz grać na wysokim poziomie skuteczności i tyle.
Spokojnie robiąc po 2.5-3k dmg na TIX wychodzisz 10k na plus bez premki (chodzi ofc o porażki by nie było).

Oczywiście, to WoT, więc nie da się tak skutecznie grać cały czas, więc trzeba od czasu do czasu robić przerwy i schodzić niżej.
Zresztą granie cały czas czy z premką czy bez niej na IX/X może prowadzić do zniszczenia klawiatury czy monitora, a nawet zdrowia psychicznego z racji legionów bezużytecznych tam graczy...

Zobaczym czy dzisiaj uda się wbić 25g.
Wczoraj sobie darowałem po wbiciu trzech winów; po piątej z kolei porażce podwinąłem ogon i uciekłem w cholerę z tego syfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 19:56, meryphillia napisał:

Bzdura.
Chcesz grać na wysokim poziomie bez premki, to muszisz grać na wysokim poziomie skuteczności
i tyle.
Spokojnie robiąc po 2.5-3k dmg na TIX wychodzisz 10k na plus bez premki (chodzi ofc o
porażki by nie było).

T54, mega fajny czołg, ale dopiero po zrobieniu wieży i działa, 110 bitew i zbyt efektywny to nie byłem na tym stocku z peną 170, także w przeważającej części jeżdziłem na goldzie by mieć tą pene 230. Widzę, że te najlepsze działa z pena 200 to już dadzą radę, ale bez premki grind to mordęga. A że każda odkryta przeze mnie IX na stocku to shit to strasznie mi się uśmiecha nimi jeździć. Najpierw 150 bitew by odkryć w ogóle wszystkie najważniejsze moduły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować