Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja EA Classics - druga gra na PC za złotówkę!

158 postów w tym temacie

Promocja jest do wyczerpania zapasów, czy będą jeszcze ''uzupełnienia''?
Zamawiam wieczorem i obawiam się, że nie zdążę się załapać na te gry, które zamierzam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 13:16, Vojtas napisał:

Zombiaki lubię, skończyłem 3 razy Plants vs. Zombies.


:D

W każdym razie o jakości także wspominałem - z pewnością się nie zawiedziesz! I przy okazji - danie smakuje najlepiej konsumowane ze znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem cenę jednej gry (kasjerka naliczyła Mass Effecta 2), czyli 44,90 zł + 1 grosz za drugą grę. Nie kupowałem on-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa, a ja wydałem całą kasę -.- ale będzie dobrze, do 22 sierpnia jeszcze sporo czasu :D ze 4 gry bym se zamówił, ale chyba się obejdzie do tylko 2-óch :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre gry, dobra cena.

Taki miks Mass Efect 2 z Dragon Age za 51 zł to wielki deal. Szkoda, ze obie gry już przeszedłem a nie ma sensu wydawać kasę na zbieraczy kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> No i jak oceniasz L4D2? Zastanawiam się nad kupnem, bo właśnie skończyłem etap Ravenholm

Dnia 04.08.2010 o 12:58, Vojtas napisał:

w HL2 (czyli ten, który ściśle przypomina horror survivalowy.



Bardzo fajne, cholernie grywalne z jednym zastrzeżeniem - to jest gra stricte multi. Jest tryb offline, ale szybko należy o nim zapomnieć (choć boty radzą sobie niezgorzej) - najlepsza zabawa jest z ludźmi. Katujemy wieczorami z aope pierwszą kampanie (czasem się ktoś jeszcze przyłącza, ale można też grać na zasadzie 2 ludków+ dwa boty) - jak/jeśli sprawisz sobie grę to zapraszam do znajomych - nick: lordpilot jak tutaj ;-)

Sieka jest ostra, naprawdę ;-) Podobają mi się w kampanii "questy" nastawione ściśle na współpracę - ot trzeba przynieść gostkowi skrzynkę coca-coli, żeby nam otworzył przejście (czyli jeden gracz tacha skrzynię, reszta go osłania, bo w tym czasie zombie atakują falami ;-), czy zatankować samochód (kanistry są porozrzucane w supermarkecie), hehe - wczoraj przy tym polegliśmy, ale dziś powtórka ;-)

Trudno mi oceniać całość, bo dopiero kończę pierwszą kampanię, innych trybów w ogóle nie ruszałem (a jest tego sporo), ale to co widziałem do tej pory bardzo mi się podoba.

Jeśli chodzi o "technikalia" to nie mam zastrzeżeń - gra nie rozłącza, nie ma lagów (a super łącza nie mam, jeno 1 mb), nie crashuje. Całość lata na podrasowanym Source Engine, czyli opadu szczęki nie ma, ale za to wszystko jest ładnie zooptymalizowane i nie poraża wymaganiami.
Zdecydowanie udany zakup.

ps. Warto też sprawdzić darmowe Alien Swarm !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 10:01, Wrukos napisał:

> @Wrukos- ale wydaje mi się, że w empiku będziesz musiał zapłacić normalnie za dwie
gry.
> Bez żadnej promocji, bo z tego co czytam to promocja obejmuje tylko zamówienia z
gram.pl.
> (Jeśli się mylę to przepraszam)
Nie nie, ta promocja obowiązuje w Empiku, na gram.pl, Ultimie i w wielu innych, szanowanych
się miejscach.


Okok, dzięki wielkie za sprostowanie:) W takim razie szykuje się wypad do empiku dzisiaj po ME 2 i jakąś gierkę jeszcze^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2010 o 14:51, Lordpilot napisał:

Bardzo fajne, cholernie grywalne z jednym zastrzeżeniem - to jest gra stricte multi.
Jest tryb offline, ale szybko należy o nim zapomnieć (choć boty radzą sobie niezgorzej)
- najlepsza zabawa jest z ludźmi. Katujemy wieczorami z aope pierwszą kampanie (czasem
się ktoś jeszcze przyłącza, ale można też grać na zasadzie 2 ludków+ dwa boty) - jak/jeśli
sprawisz sobie grę to zapraszam do znajomych - nick: lordpilot jak tutaj ;-)


No to się chyba zaopatrzę. Mój nick: vojtas. Jak tutaj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje tym, którzy nie spodziewali się promocji ''''2za1''''. A jeszcze większe oklaski dla tych, którzy myślą, że taka promocja jest tylko od GRAM.pl. Ludzie z wyobraźnią, a jak... Brakuje takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 04.08.2010 o 15:48, Vojtas napisał:


> No to się chyba zaopatrzę. Mój nick: vojtas. Jak tutaj. ;)

Wrócę do domu, to wyśle Ci zaproszenie. Przyda się trzeci do ekipy, bo z aope dostajemy nieraz baty od zombich, a nie ruszaliśmy nawet najwyższych poziomów trudności ;-) Wstyd pisać na jakim poziomie graliśmy wczoraj a i tak ostatnia horda zombiaków zrobiła z nas krwawe strzępy ;-) Możliwe, że po 30-tce już refleks nie ten, albo zbytnio człowiek przywyknął do pada ;-) W każdym razie będzie można zażegnać spory "platformowe" (nie taki konsolowiec/pecetowiec straszny jak go malują) we wspólnym tłuczeniu zombiaków ;-) Anyway - jeśli będziesz chętny to gramy wieczorami tak około 21.00 - 23.00, nie zawsze regularnie, bo mam nieprzewidywalne dziecko, a usypiamy je z żoną na zmianę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 15:53, hans_olo napisał:

Szkoda tylko, że nie wszystko jest dostępne

a które tytuły Cię interesują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 15:48, Vojtas napisał:

No to się chyba zaopatrzę. Mój nick: vojtas. Jak tutaj. ;)

Jakby co, to już Ci wysłałem zaproszenie na Steama ;) tylko się nie przestrasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super... mam tylko nadzieję że będę miał kasę do końca akcji bo DA:O i L4D2 kusi... Ale pewnie wezmę już dodatek do DA:O... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 16:19, deecom napisał:

> No to się chyba zaopatrzę. Mój nick: vojtas. Jak tutaj. ;)
Jakby co, to już Ci wysłałem zaproszenie na Steama ;) tylko się nie przestrasz :P


Chodzi Ci o awatara? Pytanie kto powinien się przestraszyć. :)) Przy komputerze nie powinno się palić...
A może Ty byś się skusił na L4D2?

@ Pilot

Wysłałem Ci zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować