Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2006 o 19:52, Jarzy napisał:

W sprawie Winter i wysp wulkanicznych.OBrażenia od lodu robią dużą krzywde tytanom.


Przeczytaj jeszcze raz post Buda, na który odpowiedziałem. Ktoś tam wspomina o walce z tytanami?

>Jak nie możesz znaleźc ekipy to leć do Canthy i zrób tam jakieś zadanka albo misje.Nie wiem jaki możesz mieć problem ze złapaniem elita koło Ember

Tak się składa, że Budo nie ma Factions... I co, pójście do Factions by pomogło?
Ja na przykład nie wiem, jak możesz mieć problem z Abaddon''s Mouth z henchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 23:55, garrick napisał:

Hej mozę mi ktos wytłumaczyć co oznacza koniec sezonu w Gw bo slyszałem ,że teraz powinna być
zima.

zima?O_o? sezon trwa niewiem dokaldnie ile ale trwa wtedy to gildie graja gvg zdobywaja rank i pnasie w góre drabinki lec co jakis czas drabinka zostaje "zamrozona" i i wtedy jak grasz gvg to nic niezyskujesz ani nie tracisz wtedy sezon zostaje zakonczony drabinka wyzerowana i od nowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Może chodzi mu o Wintersday? ^^
joke
a co do elitków, to chyba popróbuję je scapować z henkami, bo szlag mnie trafi zanim sie dochrapię tego bulls'' charge, chociaż ni cholery nie jest mi to potrzebne, ale na tytuł zbieram ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym,że szkoda mi czasu na elitarne misje :/ Ze zrobieniem BiP necro nie ma problemu.1elit i pare skilli-to nie problem.

Pitah->to Budo ma problem.Abaddon bez problemu da sie zrobić z henchami,ale nie chce mi sie z tym bawić.Wole robić z ludźmi,bo chociaż jest wesoło.A henchami misja sie dłuży i jest niesamowicie nudna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem dziś typka,któy grał Me/W i stwierdził,że to super postac,bo używa Illusionary Weaponry i kosi tym ostro.Co prawda koleś był ćwokiem,który leciał na mursaatów(Ice Caves Of Sorrow)nie mając infuse w pancerzu.Miał też 50DP bardzo szybko.Czy to,o czym on mówił sie sprawdza?Podobnież armia mesów z IW porządnie siepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać tego w poprzednim poście :/ Tak sie złożyło,że złapałem podczas misji BiP,więc nie ma problemu.

Czy Verats Sacrifice opłaca sie brac będąc MM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 19:56, Budo napisał:

Nie mówiąc już o zrobieniu Abbadon, bo to w ogóle jakas abstrakcja :/


To jakbyś robił tą misję to się odezwij, bo też przydałoby mi sie skończyć wreszcie ta grę. Nie lubie niedokończonych spraw. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 02:23, Jarzy napisał:

Czy Verats Sacrifice opłaca sie brac będąc MM?


Ja naprzyklad jej nie uzwyam chodzby z tego wzgledu ze ona leczy tylko te miniony ktore maja na sobie conditionsy czy cos takiego , jak dla mnie skill bez uzyteczny ja do leczenia minionow mam tylko Blood Of The Master i to mi wystarcza bez problemu utrzymuje 10 minionow. Gorzej bylo przed znefrowaniem bo w SF''ie tam robilem hordy ich wiec do leczenia bralem jeszcze heal area ale teraz jest to zbedne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyżej przeczytałem że mozna osiągnąć max 20 poziom. Troche dziwne, bo po trzech dniach grania zbliżam się do 13-tego. Nawet biorąc pod uwagą większą ilość XP potrzebną do osiągnięcia kolejnych oziomów, to jednak 20 wydaje się nieco mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 09:59, flymar napisał:

Gdzieś wyżej przeczytałem że mozna osiągnąć max 20 poziom. Troche dziwne, bo po trzech dniach
grania zbliżam się do 13-tego. Nawet biorąc pod uwagą większą ilość XP potrzebną do osiągnięcia
kolejnych oziomów, to jednak 20 wydaje się nieco mało.


20 jest w porządku. Gra jest właśnie tak zbalansowana, aby gracze na pvp mieli równe szanse jeśli chodzi o level. Wtedy liczą sie umiejętności, dobry build, taktyka no i trochę sprzęt. Przywykniesz do tego, chociaż nie obraziłbym się, gdyby zwiększyli limit poziomów do 25, ale to wymagałoby znacznych zmian w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom jak poziom. Ale zanim zdobędziesz wszystkie skille dla swojej klasy to minie trochę czasu.
O elitkach nie wspominam nawet. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 18:41, Budo napisał:

Kurde już powoli tracę siły na klnięcie, od dwóch dni próbuję złapać elitki w Perdition i mam
połowę :/

tymuś---> może już teraz wiesz, czemu tak mnie wkurzają leaverzy i disconnekciarze ;/


Na to sa 2 sposoby:
1. Henche (sam kiedys czyscilem cale Perdition Rock raz za razem bez wiekszych problemow)
2. Pozadna gildia albo lepiej nawet sojusz (taka w jakiej jestem, gramy przede wszystkim dla zabawy i wystarczy krzyknac na kanale Alliance ze sie potrzebuje wsparcia to zaraz znajduje sie paru chetnych)

Z przypadkowymi ludzmi gralem niewiele bo szybko stwierdzilem ze w 90% Henche sa madrzejsze. Teraz tylko Henche i Alliance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 10:31, Sir Joker napisał:

Na to sa 2 sposoby:
1. Henche (sam kiedys czyscilem cale Perdition Rock raz za razem bez wiekszych problemow)
2. Pozadna gildia albo lepiej nawet sojusz (taka w jakiej jestem, gramy przede wszystkim dla
zabawy i wystarczy krzyknac na kanale Alliance ze sie potrzebuje wsparcia to zaraz znajduje
sie paru chetnych)

Z przypadkowymi ludzmi gralem niewiele bo szybko stwierdzilem ze w 90% Henche sa madrzejsze.
Teraz tylko Henche i Alliance.


I masz racje chłopie , calkowita racje :) Szczerze najbardziej lubie grac z henchami nie pusze ciagle pisac "Not that way idiot" , "Stay here , w8 WTF are you doin?" , Henche sa lepsze wierzcie mi.....:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2006 o 10:31, Sir Joker napisał:

1. Henche (sam kiedys czyscilem cale Perdition Rock raz za razem bez wiekszych problemow)


Ta, właśnie próbowałem z henchami i rzeczywiście jest "nieco" lepiej. Dlaczego tylko nieco? No bo Mhenlo jakoś zapomina wskrzeszać, poza tym myśli że jest tankiem, poza tym wszystko gra, oprócz krzywego spawnu bossów, ale i tak trzeba kilka razy zginąć żeby przeczyścić przejście przez ten pierwszy rejon ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Verats Sacrifice to podstawa bedąc MM. Miedzy walkami miło ograniczyć degen minionów. Leczy wszystkie a nie tylko te z kondycjami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się dziś i trochę to trwało. Dawno mnie nie było a tu sporo sie zmieniło. Jakieś klejnoty u material trader''a. Mam andzieje, ze skilli nie pozmieniali za bardzo w ciągu ostatnich paru tygodni.
Kiedy wychodzi Nightfall czy jak to się tam pisze? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 11:37, Selv napisał:

Verats Sacrifice to podstawa bedąc MM. Miedzy walkami miło ograniczyć degen minionów. Leczy
wszystkie a nie tylko te z kondycjami ;p


Wszystkie powiadasz ? Chyba dawno nie grales mm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować