Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2008 o 10:55, lordfett napisał:

/ciach/

Raczej nie ma nic lepszego niż tamto miejsce dla nabijania tytułu Nornów - jeden run to ~10k punktów, więc... :) Oczywiście choć jedna osoba w party musi mieć aktywny quest The Path to Revelations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ebon Vanguard-Grothmar Wardowns,Asury-Magus Stones,Deldrimor-Secret Lair of the Snowmen.W zasadzie nie ma lepszych miejsc(tak mi się wydaje).Oczywiście wszystko w HM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>farm SS/LB
proponuje w remains farmic oba, dropy nawet niezle sa jak sie idzie 5/8 :) tzn czasem wpadnie jakis goldzik itp - mi ze 2 razy tam sie sypnal sup vigor :P

Dnia 15.05.2008 o 08:55, lordfett napisał:

I a propos DoA... Co do tamtejszego farmu grupowego, jaki build dla Ele wchodzi w rachubę?
Z góry dzięki (:

jak juz napisano: szukasz party przez komunikat ursan rX lfg HM itp, czasem juz pisza tylko r10 lfg i zadowoleni.
Wczoraj poszlismy z gildia na FoWa to pelno bylo osob radosnie krzyczacych to haslo.

Ja tam wole zrobic sobie miksa z skillami PvE z GWEN ktore sa naprawde potezne, mimo ze zaleza w gruncie rzeczy od ranku jak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 13:51, patrYX93 napisał:

jak juz napisano: szukasz party przez komunikat ursan rX lfg HM itp, czasem juz pisza
tylko r10 lfg i zadowoleni.

Często się mówi ursan r10/8, gdzie drugi tytuł to lightbringer. Nie ma co ukrywać, że jest on bardzo przydatny podczas farmu w DoA i niektóre drużyny szukają tylko osób z 8 rankiem lightbringera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 08:22, lukasz11111 napisał:

Walcze wszystkim po trochę. A narazie z energią nie mam problemu. Wale deszcz ognia i
ponad połowa przeciwników ginie. Mam słabą broń, zbieram surowce na stworzenie jakiejś
lepszej. Więc o żadnych obrażeniach od ognia itp. nie ma na razie mowy.


Desz Ognia? Bee...
Broń kup od jakiegoś gracza :> Nie radze walczyc każdą bronią po trochu , lepiej sie skupic na 1 , bo nie wyrobisz z kasą ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 14:49, Budep napisał:

Desz Ognia? Bee...
Broń kup od jakiegoś gracza :> Nie radze walczyc każdą bronią po trochu , lepiej sie
skupic na 1 , bo nie wyrobisz z kasą ;d

A to ty tak właściwie masz do firestorma, co? Dmg nieznacznie niższy od takiego searing heat, koszt energetyczny mniejszy, odnawia się tyle samo i trwa 2x tyle. Ma niby mały obszar działania ale to jest całkiem fajny skill dla początkującego gracza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 15:56, The Lurker napisał:

> Desz Ognia? Bee...
> Broń kup od jakiegoś gracza :> Nie radze walczyc każdą bronią po trochu , lepiej
sie
> skupic na 1 , bo nie wyrobisz z kasą ;d
A to ty tak właściwie masz do firestorma, co? Dmg nieznacznie niższy od takiego searing
heat, koszt energetyczny mniejszy, odnawia się tyle samo i trwa 2x tyle. To jest całkiem
fajny skill, nie wmawiaj mu, że jest inaczej ;]


Ja używałem Deszczu jak grałem w triala Factions. Dla mnie to jest kompletnie bez sensu , od tego są ele , warek powinien być w pierwszej lini naparzać swordami , czy tam axami , a nie ładować magią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 11:02, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Raczej nie ma nic lepszego niż tamto miejsce dla nabijania tytułu Nornów - jeden run
to ~10k punktów, więc... :) Oczywiście choć jedna osoba w party musi mieć aktywny quest
The Path to Revelations.


-_-

I tak to jest mieć ukończone wszystkie questy w EotN ;] Akurat jedną z rzeczy, które zrobiłem, było wykonanie wszystkich zadań z trzech kampanii i dodatku moją główną postacią... No nic, będzie trzeba kogoś pomęczyć ;P

Swoją drogą, dziękuję wszystkim za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 15:59, Budep napisał:

Ja używałem Deszczu jak grałem w triala Factions. Dla mnie to jest kompletnie bez sensu
, od tego są ele , warek powinien być w pierwszej lini naparzać swordami , czy tam axami
, a nie ładować magią..

Ah, to on gra wojownikiem, to zupełnie zmienia postać rzeczy... Myślałem, że on gra elemkiem i mu radzisz nie używać tego skilla. W takim wypadku to i ja kategorycznie odradzam - niech robi to co wojownik robi najlepiej czyli siepie toporem, macha mieczem lub młotem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 08:22, lukasz11111 napisał:

Walcze wszystkim po trochę. A narazie z energią nie mam problemu. Wale deszcz ognia i
ponad połowa przeciwników ginie. Mam słabą broń, zbieram surowce na stworzenie jakiejś
lepszej. Więc o żadnych obrażeniach od ognia itp. nie ma na razie mowy.


Hmmm. Powiem tak - jak najszybciej skup się na skillach wojownika, bo warka z Fire Stormem nikt normalny do teamu nie weźmie na misję ;] Owszem, może w początkowej fazie gry się to sprawdza (wtedy przeciwników można ubijać nawet nogą od taboretu), ale z czasem trzeba złożyć lepszy build.
Proponuję wybrać albo miecze, albo topory i wpakować w nie punkty umiejętności. Podpakuj też siłę i skup się na tych dwóch atrybutach. Zobaczysz, że Twój wojak będzie skuteczniejszy. Co do broni - kup sobie coś. Za 500-1000 złota bez trudu kupisz max miecz req 9 (obrażenia 15-22), lub topór (6-28). Nie daj się tylko zrobić w konia i nie dawaj więcej. Z czasem wydropi Ci coś lepszego, lub coś kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema
mam pytanko
zamierzam kupic gre GW i zastanawiam sie czy nie znudzi mi sie szybko?
podobno sklada sie tylko z instancow
no i nie wiem czy warto w te gr inwestowac
aha i jeszcze cos; czy wie ktos ile kosztuje aktualnie w sklepioe pierwsza czesc Gw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Warto i tyle!1 część kosztuje pewnie między 85 a 100zeta-zależy gdzie chcesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:57, revolt505 napisał:

siema

Elo

Dnia 15.05.2008 o 16:57, revolt505 napisał:

mam pytanko
zamierzam kupic gre GW i zastanawiam sie czy nie znudzi mi sie szybko?

Niektórym się nudzi szybko , a innym nie. Ja gram 11 miesięcy i dalej mnie ciągnie :)

Dnia 15.05.2008 o 16:57, revolt505 napisał:

podobno sklada sie tylko z instancow

Bo GW to jest CORPG. Drużyne formujemy w osadach/miastach a za miastami/w trakcie misji idziemy tylko z daną drużyną , innych graczy nie spotkamy.

Dnia 15.05.2008 o 16:57, revolt505 napisał:

no i nie wiem czy warto w te gr inwestowac

W gre nie ma co inwestować , jak kupisz pudełko , inwestycja się kończy.

Dnia 15.05.2008 o 16:57, revolt505 napisał:

aha i jeszcze cos; czy wie ktos ile kosztuje aktualnie w sklepioe pierwsza czesc Gw?

chyba 99.99

Dnia 15.05.2008 o 16:57, revolt505 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:53, Artas15 napisał:

Wszystko super tylko że ja jestem Ne/Ele także jakbyś mógł znaleźć coś takiego to bardzo
bym prosił :)


Przecież podałem wariant dla N/Ele - z glifem mniejszym energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:57, revolt505 napisał:

aha i jeszcze cos; czy wie ktos ile kosztuje aktualnie w sklepioe pierwsza czesc Gw?


Na Gramie i Wirtusie cena zbliżona - 89.99 (na gramie z wykozrystaniem wplnów, jeśli ich nie masz, to bardziej się opłaci w wirtusie). Do tego koszt przesyłki dolicz. Jeśli znajdziesz w jakimś Empiku lub MM za mniej niż 100 złotych, to bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 dwa pytania:
1. Jak wam się podoba kampania Nightfall? Czy jest interesująca i czy łatwa do przejścia?
2. Na czym polega "Eternal Hero of Elona"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 18:17, IceSodi napisał:

1. Jak wam się podoba kampania Nightfall? Czy jest interesująca i czy łatwa do przejścia?

To zależy od gustu. Mi sie i podobała i nie. podobała bo dużo terenów, hero, skille, a nie podobała ponieważ była pustynia, coś w podobie pustyni, pustynia itd.

Dnia 15.05.2008 o 18:17, IceSodi napisał:

2. Na czym polega "Eternal Hero of Elona"?

Na tym że pokonałeś Abbadona czyli skończyłeś kampanie NF na NM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem GW chciałem pograć w triala, którejś z części. Gdzie można takowy ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować