Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2008 o 22:17, Jaki Ganh1 napisał:

Mam pytanie. Gdzie mogę zdobyć (tj. jaki mob dropi) Nienaturalne Nasiono czy jakoś tak?
Mam jedno takie nasiono, ale nie pamiętam gdzie je zdobyłem, a potrzeba mi aby u kolekcjonera
kupić armor.

Strzelam, ze chodzi o Aloesowca Siewnego. Chyba grasz po polsku, to i polska nazwe zapodam. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ja mam takie zapytanie i bardzo błagam aby ktoś mi udzielił odpowiedzi, czy i kiedy będzie dostępny Guild Wars: Nightfall. Mam juz Guild Wars: properthies(czy jakoś tam:P) oraz Guild Wars: Faction i nie chcę zaczynać przygody bez kompletnej całości.
Wiec proszę o szybką odpowiedź
Dziex z góry...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 01:15, Xyva napisał:

Dzień dobry ja mam takie zapytanie i bardzo błagam aby ktoś mi udzielił odpowiedzi, czy
i kiedy będzie dostępny Guild Wars: Nightfall. Mam juz Guild Wars: properthies(czy jakoś
tam:P) oraz Guild Wars: Faction i nie chcę zaczynać przygody bez kompletnej całości.
Wiec proszę o szybką odpowiedź
Dziex z góry...:))

Jest dostępny od dłuższego czasu... Baaa, jest już dostępny Guild Wars: Eye of the North.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 01:15, Xyva napisał:

Dziex z góry...:))


Ciężko powiedzieć. Jak masz możliwość to sprawdź w empiku.

Rga -->> Jak nie rozumiesz pytania to po kiego grzyba odpowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A ja mówię Ci, żebyś zaczynał śmiało i nie marnował czasu, nightfall zawsze można dokupić (chociażby na allegro), a kilku kampanii naraz to nie sposób robić i nawet nie ma większego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek, jeśli się zaczyna przygodę z GW to warto od Nightfall zacząć właśnie. Przede wszystkim ze względu na Hero, którzy ogromnie urozmaicają rozgrywkę. :)

Jak idzie gra Paragonem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 10:54, HumanGhost napisał:

Aczkolwiek, jeśli się zaczyna przygodę z GW to warto od Nightfall zacząć właśnie.


Ile ludzi, tyle zdań na ten temat, IMO najlepiej zaczynać od Propha :P
Człowiek lepiej może się nauczyć gry i nie będzie sobie psuł gry ułatwiając wszystko przechodzeniem z hero.
Poza tym zauważyłem, że bardzo wielu ludziom którzy zaczęli od Factions lub NF, Proph się po prostu nudził gdy zaczęli w niego grać. Podejrzewam, że po części ludziom przyzwyczajonym do szybszej i dynamiczniejszej gry z F czy NF ciężko było się przyzwyczaić do długiej i powolnej gry w Prophie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 10:54, HumanGhost napisał:

Jak idzie gra Paragonem? :-)


A zwyczajnie. Dziwisz się skąd masz tyle oszczepów do rzucania. Krzyczysz na wszystkich, śpiewasz, podpalasz itd. Normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mam pytanie! Otóż mam Elementalistę 6 poziom, i na razie część zbroi to zbroja ucznia, a rękawiczki i buty to jakieś Kretyńskie Buty Aero coś tam. Czy powiedzmy na 7 lvl wystarczy mi cały set tej kretyńskiej zbroi? I co potem kupować, broń, zbroja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pancerz mozesz sobie dobierać dowolnie, zależy jak Ci sie spodoba. Byle poszczególne części miały ten sam poziom. Potem to kupować coraz lepsze zbroje, w miarę upływu czasu. Broń to najlepiej używać tego co wypadnie z mobów. Ewentualnei wycraftować w mieście. Zbieraj materiały, przydadzą sie.
Ale to dopiero początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 11:33, Jaki Ganh1 napisał:

Mam pytanie, mam pytanie! Otóż mam Elementalistę 6 poziom, i na razie część zbroi to
zbroja ucznia, a rękawiczki i buty to jakieś Kretyńskie Buty Aero coś tam. Czy powiedzmy
na 7 lvl wystarczy mi cały set tej kretyńskiej zbroi? I co potem kupować, broń, zbroja?


Kretynskiej? Lol. Krytanska :P. Starczy Ci na 7 lvl , nie martw sie o zbroje, bedziesz co dalej mila zbroje z lepszym pancerzem. Bron narazie craftuj u handlarzy, narazie i tak nie spelniasz wymogów broni dla 20 lvl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 18:03, Adamzzz napisał:

Chyba żartujesz. Żeby wycraftować destoyer weapon wystarczy wejść do Slavers'' Exile
i zaraz po wejściu czeka norn, u którego można ją kupić.


Mój błąd, nigdy Slaver`s Exile nie robiłem. Dzięki za czujność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wyglądem to i troszkę kretyńska jest :) Wpadka :) Aha, a jak to się craftuje? I gdzie kurcze mogę zdobyć dodatkowe miejsce w EQ? Bo niestety, mało tego miejsca jest. I podobno jest jakiś gość, coś a''la magazyn, że można u niego itemki zostawiać? Ta Krytańska wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 13:51, Jaki Ganh1 napisał:

/ciach/

Zbroje zrobisz w miastach i osadach u Crafterów lub u Collectorów jako wymianę za odpowiednie przedmioty. Dostęp do skrzynki masz po wyjściu z Pre-Searing - znajdziesz ją zaraz w Old Ascalon - musisz zapłacić chyba 50gp, aby mieć do niej stały dostęp.

OT: Intel Core 2 Duo E6600 z 8MB cache? Dobry żart. ;P Ten procek ma dwie wersje: rdzeń Conroe z 4MB cache, a rdzeń Allendale 2x mniej. Skąd Ty nagle wytrzasnąłeś 8MB skoro najnowsza seria 8x00 ma 6MB cache? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wale, jaka ta gra za przeproszeniem jest powalona. Wykonywałem misję u Brata Mhelano, kliknął Akceptuj (już żeby dostać PD) a niechcący kliknąłem dwa razy, i od razu zaakceptowało, żebym został mnichem, chociaż chciałem mieć drugą profesję Mesmera! Jaki szajs. Ja cię, no tak porytego czegoś to nigdy nie widziałem :/ i po co mi ten mnich na drugiej profce... :(

Pajonk: To jakim cudem mam z serwisu napisane że 8mb cache? Eh, chyba że to pro-uber serwis :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 14:30, Jaki Ganh1 napisał:

Ja wale, jaka ta gra za przeproszeniem jest powalona. Wykonywałem misję u Brata Mhelano,
kliknął Akceptuj (już żeby dostać PD) a niechcący kliknąłem dwa razy, i od razu zaakceptowało,
żebym został mnichem, chociaż chciałem mieć drugą profesję Mesmera! Jaki szajs. Ja cię,
no tak porytego czegoś to nigdy nie widziałem :/ i po co mi ten mnich na drugiej profce...
:(

I co w tym porytego? Jedynie twoja glupota i nieuwaga do tego doprowadzila... I nie Mhelano, tylko Mhenlo, gwoli scislosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 14:30, Jaki Ganh1 napisał:

i po co mi ten mnich na drugiej profce... :(

Żeby się leczyć ;) Ja gram taką postacią jak chciałeś (E/Me) i wcale aż tak bardzo nie wymiata, chociaż gra się oczywiście przyjemnie :) Poza tym nie zaszedłeś zbyt daleko, nie będzie dużej szkody jak zaczniesz nową postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 14:30, Jaki Ganh1 napisał:

Ja wale, jaka ta gra za przeproszeniem jest powalona. Wykonywałem misję u Brata Mhelano,
kliknął Akceptuj (już żeby dostać PD) a niechcący kliknąłem dwa razy, i od razu zaakceptowało,
żebym został mnichem, chociaż chciałem mieć drugą profesję Mesmera! Jaki szajs. Ja cię,
no tak porytego czegoś to nigdy nie widziałem :/ i po co mi ten mnich na drugiej profce...
:(

A co za różnica emo (E/Mo) też jest okej, a w trakcie gry będziesz zmieniał drugą klasę. W początkowym stadium gry druga klasa nie ma znaczenia, może tylko dla twardego resa, a takiego monk posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na lepsze to Ci wyszło, bo i tak druga profesja przyda Ci się dopiero w późniejszym etapie gry, a na tym etapie będziesz już mógł dowolnie zmieniać swoją profesję dodatkową w zależności od tego co jest Ci na daną sytuację potrzebną, a monk na drugiej profesji przyda się dla wielokrotnego resa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować