Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2008 o 23:19, Tomicha napisał:

GW:N
Czy ktoś może dać mi porady co do przejścia misji z Zhedem Cieniste Kopyto w Kournie.
Mam nekromantę 20 level.

Zhed Cieniste Kopyto .... to hero, wiec mozesz jakosc rozwinac jako to misja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 01:20, Yanek12 napisał:

Zhed Cieniste Kopyto .... to hero, wiec mozesz jakosc rozwinac jako to misja ?

Chodzi mu zapewne o Kodonur Crossroads, gdzie Zhed jest wymaganą postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 23:19, Tomicha napisał:

Czy ktoś może dać mi porady co do przejścia misji z Zhedem Cieniste Kopyto w Kournie. Mam nekromantę 20 level.


Zalezy gdzie masz problem z tą misją. Robiłem ją już kilka razy. Taktyka to przede wszystkim lure/pull czyli wyciaganie mniejszych oddziałów i wykoańczanie ich po kolei. Nie ma sie tu co spieszyć. Najtrudniejszy może być fort z bossami na końcu. Ale tutaj też taktyka to wyciąganie wrogów po kolei. Pamietaj o dowodzeniu hero jeśli robisz misję sam. Wyznaczaj im cele. Najpierw przeciwni monkowie i elementale (chyba Kournan Scribe), bo mogą wyrządzić wielką krzywdę, potem reszta.
Jak dojdziesz do fortu to zostaw drużynę w pewnej odległości i idź sam wyciągnać kilku Kournian. Jak wyjdą to atakujesz wszystkimi siłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 07:48, HumanGhost napisał:

> Czy ktoś może dać mi porady co do przejścia misji z Zhedem Cieniste Kopyto w Kournie.
Mam nekromantę 20 level.

Zalezy gdzie masz problem z tą misją. Robiłem ją już kilka razy. Taktyka to przede wszystkim
lure/pull czyli wyciaganie mniejszych oddziałów i wykoańczanie ich po kolei. Nie ma sie
tu co spieszyć. Najtrudniejszy może być fort z bossami na końcu. Ale tutaj też taktyka
to wyciąganie wrogów po kolei. Pamietaj o dowodzeniu hero jeśli robisz misję sam. Wyznaczaj
im cele. Najpierw przeciwni monkowie i elementale (chyba Kournan Scribe), bo mogą wyrządzić
wielką krzywdę, potem reszta.
Jak dojdziesz do fortu to zostaw drużynę w pewnej odległości i idź sam wyciągnać kilku
Kournian. Jak wyjdą to atakujesz wszystkimi siłami.


Najgorzej jest zabić tych trzech nadzorców, a chciałbym wykonać teżmisje dodatkowe. Ale dzięki za poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 08:22, Tomicha napisał:

Najgorzej jest zabić tych trzech nadzorców, a chciałbym wykonać teżmisje dodatkowe. Ale
dzięki za poradę.

Moim zdaniem to jest akurat duże prostsze niż wytłuczenie obstawy fortu: wystarczy wyczyścić grupki, które mogą nam się wtrącić i rozwalić bossów z ich obstawą. Nekro i Derw nie wymagają nawet takiego zabiegu, gdyż są oni odosobnieni i żadna grupa się koło nich nie porusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 12:22, GoglarZ napisał:

Moze ktos sprzedac kose dla derwa 130hp? Pisze TU, poniewaz nie chce spamowac w Kamadanie ;)


A nie masz tej bonusowej? Osobiście używam bonusowej kosy, nadaje się do wszystkiego.
A jesli nei masz to podstawowe pytanie brzmi: ile chcesz i mozesz wydać na taką kosę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy lecą z potworków ,,Urodzinowe babeczki''''? Bo kiedyś wylootowałem z 4 i bardzo mi się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 14:34, loytartoreto napisał:

Kiedy lecą z potworków ,,Urodzinowe babeczki''''? Bo kiedyś wylootowałem z 4 i bardzo
mi się przydały.


Najwięcej na eventach typu nowy rok, bo tak to dosyć żadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 12:55, HumanGhost napisał:

> Moze ktos sprzedac kose dla derwa 130hp? Pisze TU, poniewaz nie chce spamowac w
Kamadanie ;)

A nie masz tej bonusowej? Osobiście używam bonusowej kosy, nadaje się do wszystkiego.
A jesli nei masz to podstawowe pytanie brzmi: ile chcesz i mozesz wydać na taką kosę?


Jaka bonusowa kosa? Co to jest? Dlaczego ja zawsze dowiaduję się ostatni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:27, trutututu napisał:

Jaka bonusowa kosa? Co to jest? Dlaczego ja zawsze dowiaduję się ostatni?


Wpisujesz w oknie czatu "/bonus". Ale to działa chyba tylko dla osób, które zamówiły preorder Nightfall albo pre-release bonus pack do GWEN. Kosa jest dla osób co miały pre-order Nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:22, loytartoreto napisał:

Czyli jak będzie Wielkanoc, to babeczki będą?


Who knows?
Raczej nie. Już szybciej na trzecie urodziny GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 16:03, walgierz napisał:

Już szybciej na trzecie urodziny GW.

A kiedy one? Bo z tymi babeczkami to nieźle wymiatałem moją Mesmerką ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:43, HumanGhost napisał:

> Jaka bonusowa kosa? Co to jest? Dlaczego ja zawsze dowiaduję się ostatni?

Wpisujesz w oknie czatu "/bonus". Ale to działa chyba tylko dla osób, które zamówiły
preorder Nightfall albo pre-release bonus pack do GWEN. Kosa jest dla osób co miały pre-order
Nightfall.


A no to szkoda, ale i tak spróbuję to wpisać, może akurat będzie jakiś błąd i zadziała, chociaż w to wątpię. A jest na Guild Wki (czy jakoś tak) zdjęcie tej kosy to chociaż bym sobie ją zobaczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:22, loytartoreto napisał:

Czyli jak będzie Wielkanoc, to babeczki będą?

Pewnie jakiś event z tym związany będzie, więc słodkości będą częściej wypadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:43, HumanGhost napisał:

> Jaka bonusowa kosa? Co to jest? Dlaczego ja zawsze dowiaduję się ostatni?

Wpisujesz w oknie czatu "/bonus". Ale to działa chyba tylko dla osób, które zamówiły
preorder Nightfall albo pre-release bonus pack do GWEN. Kosa jest dla osób co miały pre-order
Nightfall.

Jeśli chodzi ci o tą kosę: http://gw.gamewikis.org/wiki/Icy_Soulbreaker_of_Enchanting To JEST ona dostępna dla osób, które zakupiły Nightfall Pre-release Bonus Pack. Można ją jeszcze ciągle zdobyć, jak jakimś cudem gdzieś się znajdzie nowego, nieużywanego packa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować