Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2008 o 10:00, Mr.M napisał:

>
> Wygrać jakiś konkurs na najczęściej aktualizowaną gre MMO? ;]

Heh, śmieszne, ale o tym samym pomyślałem - w GW mamy teraz taką sytuację, że AN zmienia
skille tylko po to... aby je zmienić, tzn. aby coś niby się działo. Dla mnie to bezsens,
no ale...

W przypadku PvP taka polityka ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Po trzech latach zwiększyli speeda Leah w bonusie przedostatniej misji w Propie xD
Może już nie zdaży się zrobić i wypić herbatki zanim ona doczłapie.

"Tormented Weapons can now be placed in the Hall of Monuments. "
Nieźle. Ale ja poczekam, aż jakieś ładne bronie będzie można dodać, a nie tylko takie paskudztwa (mowa o broniach warka, wiem, że staffy destro i tormented mają swoich miłośników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 12:27, walgierz napisał:

Hehehe. Po trzech latach zwiększyli speeda Leah w bonusie przedostatniej misji w Propie xD
Może już nie zdaży się zrobić i wypić herbatki zanim ona doczłapie.


Hehehe lepiej późno niż wcale? XD
Pamietam te przeprowadzanie ducha przez pare minut. Normalnie można było cholery dostać idąc z nim krok w krok. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 19:55, RAVvy napisał:

Jest jakiś sposób, by pominąć efekt piwosza i by od razu leciały minuty po flachach.
Jak mam się patrzeć 1000min na moją postać, kiedy cały obraz wiruje, to stracę wzrok.


Jest. Ale traci się 40% alkoholu.
Wbijasz na 5 rank upojenia, rezonujesz. Za każdym razem zyskasz 3 minuty do tytułu, stracisz 5 punktów. ja wolę nabijać powoli 10k. Tysiąc już minąłem i wzrok nadal działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:16, Master J napisał:

Kolega z ally mówi że BMP mozna sobie jakoś załatwić przez telefon. Prawda to? Ewentualnie
proszę o podanie linków.

O tym nie słyszałem, ale jest taka prosta rzecz jak sklep RPGShop gdzie za 27-29zł można owy BMP zamowić. Klucz wysyłają od razu po otrzymaniu pieniędzy. A wysłanie pieniedzy to nie jest jakas strasznie ciężka rzecz (patrząc pod kątem przekazu) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mam problem z tym texmodem, więc może tutaj znajdę rozwiązanie. Od początku: ściągam z oficjalnej wiki mapkę canthy cartogrpaher made easy, rozpakowuję, wrzucam do folderu z grą czyli u mnie D/guild wars/ razem z texmodem. Teraz włączam texmoda, wybieram gx.exe z folderu z grą oraz mapkę z folderu z grą. Dalej klikam na ''Logging mode'', zmieniam output format na JPG, teraz wracam do package, wybieram moją mapkę i klikam run. Próbowałem wszystkich możliwości i zawsze pojawiał się ten sam komunikat DO''H: Shit Happened. Na pulpicie zrobił mi się folder texmod z podfolderem Out i jego też wrzuciłem do folderu z gw, lecz i t nic nie dało. Jakby ktoś wiedział, o co chodzi, to proszę o radę.
PS: karta graficzna: GF7900GS, monitor panoramiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 09:41, RAVvy napisał:

Cały czas mam problem z tym texmodem, więc może tutaj znajdę rozwiązanie. Od początku: ściągam z oficjalnej wiki mapkę canthy cartogrpaher made easy, rozpakowuję, wrzucam do folderu z grą czyli u mnie D/guild wars/ razem z texmodem. Teraz włączam texmoda, wybieram gx.exe z folderu z grą oraz mapkę z folderu z grą.


Tyle powinieneś zrobić. Nie trzeba żadnej dodatkowej zabawy. Wybierasz grę i mpaę, klikasz run i jedziesz. Żadne dodatkowe ustawienia i bawienie się z tym. Mapa nie musi być w folderze z grą, tak poza tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 10:57, Budo napisał:

Sio na AB walczyć za ród, a nie się w texmody bawić. Wszyscy na AB, ale już, wojna się sama nie wygra ;]


Eee mnie sie nie chce w to bawić. Ja to już zaczynam zbierać materiały dla collectorów na Halloween. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:58, HumanGhost napisał:

Ja to już zaczynam zbierać materiały dla collectorów na Halloween. ;D

Ja się bawię w farm Charr Carvings :) Co jeszcze warto pozbierać na Haloween i gdzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 21:31, Quire napisał:

Ano właśnie.
Co warto zbierać, gdzie i co z tego będzie bo nie w temacie jestem.
Poprzednie Halloween mi przepadło:(


Emblematy Orr czy jakos tak nieźle lecą na HM. Dropi to koło Bergrn z trupów albo W GoK tez z trupów. Mozesz wymienić na wódke, świecidełka albo ciastka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:56, Magwisienka napisał:

Ja się bawię w farm Charr Carvings :) Co jeszcze warto pozbierać na Haloween i gdzie? ;)


A to róznie. Zobacz na wiki, jest lista z lat ubiegłych. Nie sądzę, aby sie coś zmieniło w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem questa, by dostać się z Kaineng do LA, potem od skill trainera jakiś cholernie długi quest, polegający na przejściu chyba z 4 instantów i zabiciu jakieś typka, odebrałem nagrodę w LA i teraz nie wiem co mam robić, podpowie ktoś :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 17:24, RAVvy napisał:

Wziąłem questa, by dostać się z Kaineng do LA, potem od skill trainera jakiś cholernie
długi quest, polegający na przejściu chyba z 4 instantów i zabiciu jakieś typka, odebrałem
nagrodę w LA i teraz nie wiem co mam robić, podpowie ktoś :)?



Prosta odpowiedź: wziąłeś zły quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować