Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2006 o 19:59, Adi1000000 napisał:

Siemka wszystkim
Wie może ktoś do czego służy "Amulet of the Mists"?


Owy amulet służy do wymieniania zielonych itemów w Divine Path (po zabiciu Shiro) na zielone itemy. Jeden Amulet = 1zielony item.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:04, HumanGhost napisał:

Zielonych itemów na zielone itemy? Cos Ci się pokiełbasiło. ;-)

O matko , wybacz. Służy wymianie amuletu na zielony item. Czyli 1 amulet = 1 zielony item. Tranzakcji mozemy dokonac po zabiciu Shiro w Divine Path.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to scrollowanie postu początkowego przy każdym włączeniu tematu :p

tak btw to gz za pracę (jeśli sam to pisałeś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:57, pitah napisał:

Nie podoba mi się to scrollowanie postu początkowego przy każdym włączeniu tematu :p

tak btw to gz za pracę (jeśli sam to pisałeś)


Ta praca jest kopiuj-wklej z www.e-gry.org , sam tą prace tam napisałem a teraz ją tylko przekopiowałem. Jestem moderatorem na tamtejszym forum pod nickiem Anya. Do tego posta dodałem tylko linki które tam nie występują. Zapraszam na forum i zachecam do czynnej rozmowy :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że ten pomysł który będę chciał zrealizowac bardziej wam przypadnie do gustu. Popierwsze usuniemy ten duży post. Następnie pierwszym postem jaki będzie sie wyświetlał bedzie to "Zanim zadasz pytanie , sprawdź temat...(link)" Będzie to krótki post i nie bedzie wszytski przeszkadzał. W tym poście będzie zawarte wszytsko to co teraz tylko że bedzie miał on poprawione błędy oraz będzie zaktualizowany (np. HA 6vs6 itp.). Prosze teraz moderatora o usunięcie tego dużego posta a gdy też to sie stanie ja zamieszcze malutki post z linkiem przekierowującym do posta który bedzie to wszytsko zawierał , najlepiej bylo by tez uczynic zamkniety owy post żeby nie bylo w nim bałaganu.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:13, oOreVenOo napisał:

Mam nadzieje że ten pomysł który będę chciał zrealizowac bardziej wam przypadnie do gustu.
Popierwsze usuniemy ten duży post. Następnie pierwszym postem jaki będzie sie wyświetlał bedzie
to "Zanim zadasz pytanie , sprawdź temat...(link)" Będzie to krótki post i nie bedzie wszytski
przeszkadzał. W tym poście będzie zawarte wszytsko to co teraz tylko że bedzie miał on poprawione
błędy oraz będzie zaktualizowany (np. HA 6vs6 itp.). Prosze teraz moderatora o usunięcie tego
dużego posta a gdy też to sie stanie ja zamieszcze malutki post z linkiem przekierowującym
do posta który bedzie to wszytsko zawierał , najlepiej bylo by tez uczynic zamkniety owy post
żeby nie bylo w nim bałaganu.

Pozdrawiam.


Fajnie by było...

Ten post to świetna robota, ale jednak przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki pytanko: czy wraz z wyjściem Nightfall zrobią coś żeby powiększyć Storage? Wiem, że posiadacze Factions mają jakoś więcej miejsca, ale czy będzie coś zwiększone w przypadku Nightfall? Bo, cholercie, już mi się nic nie mieści. Chyba stworzę sobie oddzielną postać, która będzie robiła za tragarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka.
Sorki za zwloke. Post rzeczywiscie po przemysleniach jest za duzy. Wlasnie pracuje nad tym, by go wyraznie skrocic ;-). Mam nadzieje, ze mi wybaczycie ta zwloke. Nie sadzilem, ze spedze wczoraj na uczelni tak dlugo i naprawde nie mialem juz sily, by wchodzic na forum po tak dlugim dniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 08:18, Piotrek K. napisał:

Hejka.
Sorki za zwloke. Post rzeczywiscie po przemysleniach jest za duzy. Wlasnie pracuje nad tym,
by go wyraznie skrocic ;-). Mam nadzieje, ze mi wybaczycie ta zwloke. Nie sadzilem, ze spedze
wczoraj na uczelni tak dlugo i naprawde nie mialem juz sily, by wchodzic na forum po tak dlugim
dniu :/

Uff nareszcz Piotrek , bo sam dochodze do wniosku że post był zbyt długoawy. Piotrek jeszcze jedna mała proźba w linijce FAQ jest błędny link , zamień go na http://guildwars.pl/?art=126 .

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 08:11, HumanGhost napisał:

Taki pytanko: czy wraz z wyjściem Nightfall zrobią coś żeby powiększyć Storage? Wiem, że posiadacze
Factions mają jakoś więcej miejsca, ale czy będzie coś zwiększone w przypadku Nightfall? Bo,
cholercie, już mi się nic nie mieści. Chyba stworzę sobie oddzielną postać, która będzie robiła
za tragarza.


HumanGhost akurat o tym nic nie wiadomo , więc możesz mieć spory problem ale myśle że też coś zrobią :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]

Post zostal przekopiowany w wiadome miejsce ;). Dlatego tez postanowilem skasowac tresc tego posta. Jesli nie masz nic przeciwko to nie odpisuj mi - zachowajmy przejrzystosc tego tematu ;).
__
Pozdrawiam
Piotrek K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 08:11, HumanGhost napisał:

Taki pytanko: czy wraz z wyjściem Nightfall zrobią coś żeby powiększyć Storage? Wiem, że posiadacze
Factions mają jakoś więcej miejsca, ale czy będzie coś zwiększone w przypadku Nightfall? Bo,
cholercie, już mi się nic nie mieści. Chyba stworzę sobie oddzielną postać, która będzie robiła
za tragarza.


"Nowy system grupowania przedmiotów w torbach i plecakach, aby uzyskać maksymalnie dużo miejsca!" [za:] http://www.gram.pl/gra.asp?id=672&pid=842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Chciałbym rozpocząć grę w Faction, ale zastanawiam się, czy lepiej jest założyć nową postać, czy też grać tą z Prophecies. Możecie mi doradzić? Czy np. grając 20lvl postacią nie będzie się zbyt szybko przechodziło questów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra dopasowuje poziom trudności wrogów (ich liczebność, rodzaj etc.) do Twojego aktualnego poziomu. Przynajmniej takie mam wrażenie. Na wyższych levelach zdarza się tez meić trudności w niektórych questach.
Jeśli nie masz obecnie żadnej klasy z Factions to zawsze lepiej zrobić sobie i spróbowac czegoś nowego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie, jesli masz postac z GW:P to wleziesz gdzies tak w 1/7 fabuly do akcji. Szkoda ;P
Za to, jesli chcesz grac do 0, przygotuj sie na spore koszty zwiazane z wypupem umiejetnosci :)
Ja bym polecal od 0, nowa postacia ktora nie grales jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować