Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

witam kupiłem dzis gulida i od razu problem zainstalował sie ok ale podczas tworzenia konta pojawia sie komunikat o następującej tresci
Network error
please check your connection to the internet and try again (code= 27) czy ktos moze mi wyjasnic o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prześladuje mnie jakiś pech, fatum nie moge przejść mayhem in the market, więc prosze, błagam jak jakiś noob, aby ktoś mi pomógł, proszę mój nik w grze to Ziloh Zido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 12:28, flymar napisał:

Pytanie: Chciałbym rozpocząć grę w Faction, ale zastanawiam się, czy lepiej jest założyć nową
postać, czy też grać tą z Prophecies. Możecie mi doradzić? Czy np. grając 20lvl postacią nie
będzie się zbyt szybko przechodziło questów?


Ominiesz tzw. noob-island (i 2 misje) i dopłyniesz od razu do terenów dla 20lvl. Żadnego dopasowania leveli nie ma, spokojnie można dostać się na wysepkę początkujących, tyle, że jedynie w celu wykonania dwóch misji (questów dla postaci z Tyrii tam nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reven, teraz ten pierwszy post jakos fajnie wyglada i nie kluje w oko :D
dobra robota, zebrales linki, ktorych praktycznie w iwkeszosci sie najczesciej uzywa ;]
dla newbie bedzie to spokojnie wystarczylo, aby zapoznac sie z trescia gry ^^

ja tymczasem korzystam z piatku i ide grac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 13:35, shrekinator napisał:

witam kupiłem dzis gulida i od razu problem zainstalował sie ok ale podczas tworzenia konta
pojawia sie komunikat o następującej tresci
Network error
please check your connection to the internet and try again (code= 27) czy ktos moze mi wyjasnic
o co chodzi


http://gw.gamewikis.org/wiki/Error

These codes indicate a connection error. Somewhere between your PC and the server the connection was interrupted, or never established in the first place. This may be a problem on your system (firewall, router, modem, etc.), a problem with your ISP or a connection problem at the server. (Note: If it''s the latter it is usually followed by one of the server side errors listed below when trying to reconnect.)
You may want to do a traceroute to the server in order to determine the chokepoint.


skorzystaj z http://www.guildwars.com/support/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 15:58, d7 napisał:

Reven, teraz ten pierwszy post jakos fajnie wyglada i nie kluje w oko :D
dobra robota, zebrales linki, ktorych praktycznie w iwkeszosci sie najczesciej uzywa ;]
dla newbie bedzie to spokojnie wystarczylo, aby zapoznac sie z trescia gry ^^

ja tymczasem korzystam z piatku i ide grac :D


Ciesze się że Ci sie podoba :-)

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Dostałem dziwny e-mail.

"Please take a moment to update your Guild Wars® account privacy settings by clicking on one of the links below." blablabla

I dalej dwa linki. Podpisane przez The Guild Wars Team. Coś mi się to podejrzane wydaje. Tym bardziej, ze mail wysłany został z adresu "lyris-confirm-3098695A@listserv.plaync.com" Trochę to dziwne. Dostał ktoś podobny? Na razie wolę nie klikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 09:08, Budo napisał:

Eee, weź w to nie klikaj. Imo ten mejl nadaje sie tylko do kosza ;]


Nie kliknąłem. Wiadomość juz usunąłem, bo to nigdy nic nie wiadomo. Jeszcze mi ktos zwędzi konto jak Sferis''owi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 08:45, HumanGhost napisał:

Panowie! Dostałem dziwny e-mail.

"Please take a moment to update your Guild Wars® account privacy settings by clicking on
one of the links below." blablabla

I dalej dwa linki. Podpisane przez The Guild Wars Team. Coś mi się to podejrzane wydaje. Tym
bardziej, ze mail wysłany został z adresu "lyris-confirm-3098695A@listserv.plaync.com" Trochę
to dziwne. Dostał ktoś podobny? Na razie wolę nie klikać.


mozesz spokojnie klikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Dajmy na to ze kupilem sobie gwn i jak sie orientuje bede mogl grac postaciami z gw p.Czyli dajmy nato wybieram sobie nekromante i jezeli nie mam dostepu do krain z pierwszej czesci to pojawia mi sie on na pustyni.A dajmy na to ze oprocz gw n kupilem sobie tez gw p.Instaluje obie czesci i wybieram nekromante.Czy wtedy on pojawia sie gdzie indziej na poczatku gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:22, żyrafa napisał:

Mam pytanko.Dajmy na to ze kupilem sobie gwn i jak sie orientuje bede mogl grac postaciami
z gw p.Czyli dajmy nato wybieram sobie nekromante i jezeli nie mam dostepu do krain z pierwszej
czesci to pojawia mi sie on na pustyni.A dajmy na to ze oprocz gw n kupilem sobie tez gw p.Instaluje
obie czesci i wybieram nekromante.Czy wtedy on pojawia sie gdzie indziej na poczatku gry?


Wybierając kampanię Nightfall startujesz tam, gdzie w World Preview Event. Wybierając kampanię Prophencies, startujesz w Ascalonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować