Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2006 o 15:23, oOreVenOo napisał:

Nie widze zbytniego sensu w zakladaniu Sec Acc , lepiej ejst do kupic sloty , no chyba ze ktos
nie ma miejsca w storage i chce miec drugi....:-)


Drugie konto założone na darmowym kluczu po to, by móć w evencie pograć nowymi klasami bez kasowania swoich (z racji braku miejsc), głupie byłoby kupowanie slotów tylko dlatego, by zmieściły się postaci na czas eventu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 17:44, barteg napisał:

Jak zrobic zeby byc Luxonem lub Kurzickiem ?

Nieugięcie podążać główną ścieżką fabuły (misje i primary quests).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 21:34, Wojtas94 napisał:

Witam. Kiedy będzie Guild Wars po polsku??


Prawdopodonie wraz z wyjściem Guild Wars Nightfall lub w okolicach listopada-grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy wtedy ilu polaków w końcu w Gw gra, a jestem pewien ,że to nie mała liczba.
Zawsze mi brakowało w teamie jakiegoś zdicha z ktorym mozna pogadac w rodzimym języku, ale niedługo to się zmeini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 21:37, oOreVenOo napisał:

> Witam. Kiedy będzie Guild Wars po polsku??

Prawdopodonie wraz z wyjściem Guild Wars Nightfall lub w okolicach listopada-grudnia.


Mógłbyś dodać do tego FAQ na górze info/pytanie o premiere polskiej wersji?? Bo wkurzają mnie ludki którzy się co chwila o to pytają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 22:16, Konrad512 napisał:

> > Witam. Kiedy będzie Guild Wars po polsku??
>
> Prawdopodonie wraz z wyjściem Guild Wars Nightfall lub w okolicach listopada-grudnia.


Mógłbyś dodać do tego FAQ na górze info/pytanie o premiere polskiej wersji?? Bo wkurzają mnie
ludki którzy się co chwila o to pytają :P


Done....

Piotrek K doda....

Chociaż mogą być z tym pewne problemy , popierwsze dokładnej oraz oficialnej daty spolszczenia nie ma , wiemy że już trwają nad nim beta-testy więc ukaże sie ono najpoźniej za 2-3 miesiące jedyne co jest pewne to..."Uruchomienie polskiej wersji językowej nastąpi jeszcze w tym roku (...)" Źródło (Ulotka z wnętrza pudełka Guild Wars Factions.

Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w nowym CDA wyczytalem, ze spolszczenie wyjdzie wraz z premiera GWN...
zreszta, pozyjemy zobaczymy... nie po to kupilem gw zeby sie martwic czy i kiedy bedzie spolszczenie >.>
poza tym jezyk chyba nie stoi na przeszkodzie zeby kupic egzemplarz? :P
przynajmniej podstawowych slowek sie czlowiek nauczy z gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 00:37, d7 napisał:

w nowym CDA wyczytalem, ze spolszczenie wyjdzie wraz z premiera GWN...
zreszta, pozyjemy zobaczymy... nie po to kupilem gw zeby sie martwic czy i kiedy bedzie spolszczenie
>.>
poza tym jezyk chyba nie stoi na przeszkodzie zeby kupic egzemplarz? :P
przynajmniej podstawowych slowek sie czlowiek nauczy z gry :P


Wyjdzie wraz z GWn lub też nie ani to nie jest pewne ani to nie jest oficjalne info. Osobiście raczej języka nie będę zmieniał , chyba że tylko po to żeby jak zobaczyc jak im wyszło ów spolszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam dostęp do netu :) Widze,że dyskusja znowu kręci sie koło spolszczenia.Z tego co pamiętam to wersja Pl ma być od GWN.
Reven->ja też nie będe zmieniał języka.
Mógłby mi ktoś w skrócie podać tematy ostatnich rozmów w tym wątku,bo nie mam czasu czytać ostatnich kilku stron :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz na każdej początkowej stronie jest przyklejone info mojego autorstwa oraz poczęści Piotrka K.... To było głównym tematem rozmów. Troche też bylo o spolszczeniu i takich tam pierdołach :)

Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na język ojczysty zmienie, ale poslick serwerów nie odwiedze. Wole sobie grać z obcokrajowcami, bo są konkretni, można sie z nimi dogadać i zawze pohandlować.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm,bardzo kozacko!W końcu może skonczy sie nawał tych samych pytań.Ciekawe co sie teraz w GW dzieje?Do Wszystkich Świętych mam zero dostępu do GW :/ A jeszcze gorsze jest to,że być może nie dane będzie mi pojechać na 1listopada do domciu :/ Głupia uczelnia :/

Graczo->ja tam nie mam problemu z anglikiem w GW,więc nie zmienie języka.

Czy ktoś wie,gdzie można w Białymstoku kupić GWN bonus pre release pack?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E jak zrobic zeby ktos mi pomógł w Queście w GWF bo w takim pierwszym mieście jak sie wychodzi obok goscia zwanego Ludo to jest taka wirtualna brama i jak ja tam ide z moim kolesiem który mam mi pomóc to ja jestesm na drugiej stronie a on nie !?
ps. Nie wiem czy uda wam sie zrozumiec co napiałem :DD !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 15:00, Jarzy napisał:

Graczo->ja tam nie mam problemu z anglikiem w GW,więc nie zmienie języka.


Ja też nie mam dużych problemów z anglika, ale po polsku grać wole.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 15:09, barteg napisał:

ps. Nie wiem czy uda wam sie zrozumiec co napiałem :DD !

Skoro nawet Ty miales watpliwosci to czemu sluzy ten post? Napisz jeszcze raz, tym razem spokojnie. Moze nazwa miejsca gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 15:00, Jarzy napisał:

Hmm,bardzo kozacko!W końcu może skonczy sie nawał tych samych pytań.Ciekawe co sie teraz w
GW dzieje?Do Wszystkich Świętych mam zero dostępu do GW :/ A jeszcze gorsze jest to,że być
może nie dane będzie mi pojechać na 1listopada do domciu :/ Głupia uczelnia :/


Wiesz co ostatnio nie gram w Guild Wars''a przeżuciłem sie na Diablo II LoD , przynajmniej do czasu wyjścia GWN , jedyną nowinka jest to że nastąpiła zmiania w HA , usunięto Burial Mounds (ale nie jestem pewny) oraz teamy będą liczyć po 6 osób , jak ktoś napisał "Ranger Spike Here I Come (...)" :-)

P.S Dzięki Piotrek za dodanie infa o spolszczeniu. ;-)

Pozdro dla Jarzego i Piotrka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po 3 miesiacach przerwy (tzn grania w wow) zagralem chwile w gw;D Pierwsze co mnie zdziwilo to ze niemozna skakac:D Potem stwierdzilem ze sie zdualuje z kims i przypomnialo mi sie ze niemozna:) nastepnie stwierdzilem ze grafa wcale taka dobra niejest a swiat jest nieco za malo interaktywny;) Ale jak niebede mail kasy juz na wowa to do gw wroce;)(i czemu niemozna miec mounta w gw!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować