Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2006 o 11:26, HumanGhost napisał:

Dajmy na to, że przeczytasz teraz pierwszy post na górze strony. Troche wysiłku umysowego jeszcze
nikomu nie zaszkodziło.

ale nie rozumeim tam pisze ze jak np chce sobie pograc assasinem musze miec gw f.Wiec prawidlowo w gw n powinienem miec dostep tylko do tych 2 postaci z gw n:/a i o mozliwosci wybierania kampani nie wiedzialem.Wiec dajmy na to ze mam gw n igw p biore derwisza i wybieram kampanie gw n,czy pozniej bede mogl przeskoczyc do kampani gw p??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majac GW:N masz dostęp do tzw. postaci Core czy z podstawki. Tak samo dostep do skilli Core z podstawki. Kazdy dodatek coś dodaje i mają to coś tylko posiadacze tego dodatku.
Majac podstawkę i którąś z dalszych część masz możliwość przemieszczania się pomiedzy kontynentami i co za tym idzie pomiędzy kampaniami z kazdej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w GW jest tyle gildii, ze musialbym 30 lat studiowac te nazwy jedzac tynk z sufitu, zeby je wszystkie spamietac i kazdego dnia dochodza nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soryy ze drugi raz pod rzad ale czy z nas tutaj zgromadzonych mógłby ,,pożyczyc,, albo ,,dać,, jakas broń to chyba nie takie trudne wystarczy jak któregos z was znajde w mieście . Byście mi podali gdzie sie znajdujecie ja tam do was ide klikam ,,wymiana,, oferuja wam nic a wy oferujecie mi jakis lodowy miecz .Chyba dobry pomysł bo ja jestem nowym graczem w GW:F i tak po koleżensku byscie mi dali jedną broń co ? Bo na chłopski , mądry rozuzum gracie w Guild Wars jakies ... hmm 1rok 2 lata ...A wiec ten lodowy miecz by był dla was bardzo słaby a dla mnie bardzo dobry . Wystarczyłoby jakby miał 10-18 domage :P... ( O ile macie jakies lodowe ... LODOWE JEST PIĘKNE )

ps 1. Lubie lodowe miecze .
ps.2 Humanghost w gildi mi sie bardzo podoba , tylko pytam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 13:55, barteg napisał:

Soryy ze drugi raz pod rzad ale czy z nas tutaj zgromadzonych mógłby ,,pożyczyc,, albo ,,dać,,
jakas broń to chyba nie takie trudne wystarczy jak któregos z was znajde w mieście . Byście
mi podali gdzie sie znajdujecie ja tam do was ide klikam ,,wymiana,, oferuja wam nic a wy oferujecie
mi jakis lodowy miecz .Chyba dobry pomysł bo ja jestem nowym graczem w GW:F i tak po koleżensku
byscie mi dali jedną broń co ? Bo na chłopski , mądry rozuzum gracie w Guild Wars jakies ...
hmm 1rok 2 lata ...A wiec ten lodowy miecz by był dla was bardzo słaby a dla mnie bardzo dobry
. Wystarczyłoby jakby miał 10-18 domage :P... ( O ile macie jakies lodowe ... LODOWE JEST PIĘKNE
)

ps 1. Lubie lodowe miecze .
ps.2 Humanghost w gildi mi sie bardzo podoba , tylko pytam !


jaki masz nick w gierce chętnie cie czymś obdaruje bo sprzedać nie ma komu a zagraca storage :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:13, HumanGhost napisał:

> mozesz spokojnie klikac

Może jakieś rozwinięcie tej jakże twórczej myśli? ;-)
Ty kliknąłeś? I co?


otworzyla sie strona z guildwars.com i napisalo ze zostalem dodany do newsletera, a chwile pozniej dostalem kolejny email:

Thank you for updating your Guild Wars® account privacy settings. You will now receive Guild Wars updates at this email address.

Sincerely, The Guild Wars Team

ten adres na ktory dostalem ta informacje to adres email na ktorym gralem w faction preview (zalozylem sobie wtedy osobne konto)
chyba chca nakłonić osoby ktore maja nieaktywne konto do zakupu Nightfalla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 13:02, HumanGhost napisał:

Nie klikajcie w odpowiedzi na ten dziwny mail odnośnie konta. Właśnie dostałem taki sam mail
na inny adres pocztowy co pokazje, że to fake.


Mi to przyszło do spamu, na razie nie ruszam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i tak. Nie zmienia to tego, że wysyłaja te maile z dziwnego adresu. No i mogliby dać jakieś info o tym a nie tak w ciemno do ludzi wysyłają. Nie otwierałem i nie będe otwierał, dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 14:11, Budo napisał:

> Nie klikajcie w odpowiedzi na ten dziwny mail odnośnie konta. Właśnie dostałem taki sam
mail
> na inny adres pocztowy co pokazje, że to fake.

Mi to przyszło do spamu, na razie nie ruszam ;]


ludzie, ale wy sie boicie :P

adres jest inny niz wasz normalny login do GW, bo jest skierowany na wasze drugie konto (ktore kiedys zrobiliscie)

ps. w zalaczniku screeny z mojego drugiego(testowego) konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 14:29, Arkadiusz napisał:

ludzie, ale wy sie boicie :P


Jestem tylko ostrożny, tylko ostrożny, prosze pana. [wiecie z czego to?] :-)
Ja dostałem maile na dwa różne adresy. Na drugi to nie wiem po kiego, bo go nie używałem do GW, więc wydało mi się to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 14:45, Piotrbov napisał:

Co to jest to testowe konto?


zalozylem je sobie jak byl jeden z eventow (rozdawali darmowe klucze), mozna na nim bylo potestowac te dwie nowe profesje z factiona; dzialalo 3 dni
teraz to konto jest nieaktywne (bo aktualnie nie mozna na nim zrobic; chyba ze w przyszlosci znowu beda darmowe klucze na jakis event)

arena postanowila sie przypomniec takim osobom i zachecic je do zakupu kolejnej czesci gry

wiele osob zakladalo drugie konto zeby sobie pograc (bo na koncie glownym nie mieli juz wolnych slotow na postacie)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować