Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2006 o 09:55, Budo napisał:

Tzn nie wiem czego oczekujesz po barbarzyńcy pół-orku, ale kierunek jest jeden... twardsza
czaszka, większy topór, szersza klata :D


Acha... czyli, że plan zrobienia z niego poety szlag trafił!! :D

Dnia 13.09.2006 o 09:55, Budo napisał:

Trochę to głupie, no ale...


Głupie i nietaktowne, żeby kobieta wszystko dźwigała! Zbroje, miecze, tarcze... zakupy... brakuje tylko kosza na głowie... ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 10:37, Elwro napisał:

Mozliwosc pewnych zmian w sposobie awansu pomocnikow oraz pchania balastu do ich inventory
zostala wprowadzona dopiero w dodatku SoU.


I to mnie właśnie doskwiera, bo nie posiadam... dwie aukcje przerżnęłam a wydania w NXK chyba się nie doczekam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2006 o 10:41, Łukol napisał:

Acha... czyli, że plan zrobienia z niego poety szlag trafił!! :D


Ambicji Ci nie brak... trzebaby zacząć od nauki pisania :>

Dnia 13.09.2006 o 10:41, Łukol napisał:

Głupie i nietaktowne, żeby kobieta wszystko dźwigała! Zbroje, miecze, tarcze... zakupy... brakuje
tylko kosza na głowie... ;DD


:D
Hehehe dobre, dobre xD
No cóż, albo zostaje Ci skombinowanie dodatku, albo rozpoczęcie prac nad jakimś modem... koszowym xD
Ale widzisz, bo teraz wychodzi szydło z worka, jaki ten Daelan tak naprawdę jest... góra mięśni, a nawet eliksirów nie poniesie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 10:44, Budo napisał:

Ambicji Ci nie brak... trzebaby zacząć od nauki pisania :>


A po co? Byle się umiał podpisać... a ja już mu podsunę odpowiednie dokumenty ;D
PS. A fe! Tak nisko go oceniasz.

Dnia 13.09.2006 o 10:44, Budo napisał:

Ale widzisz, bo teraz wychodzi szydło z worka, jaki ten Daelan tak naprawdę jest... góra mięśni,
a nawet eliksirów nie poniesie ;]


Z eliksirami to jestem ostrożna, bo - co nie daj - wypiłby jakąś "kocią zwinność", co - mając na uwadze, że stoi za moimi plecami - niezbyt bezpieczne mogłoby dla mnie być... bałabym się nachylić do jakiejś sakwy z łupami... ;DD

Ale dość o tym, bo jeszcze walgierz wypróbuje na nas swoją ciemną stronę i żegnaj, moderatorze o gołębim sercu! :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:37, Łukol napisał:

A po co? Byle się umiał podpisać... a ja już mu podsunę odpowiednie dokumenty ;D
PS. A fe! Tak nisko go oceniasz.

Budo ma rację. Toż Daelan nawet kontraktu nam nie daje tylko jakieś piórko xD

Dnia 13.09.2006 o 14:37, Łukol napisał:

Ale dość o tym, bo jeszcze walgierz wypróbuje na nas swoją ciemną stronę i żegnaj, moderatorze o gołębim sercu! :DD

A niby dlaczego?
Przecież rozmowa jest na temat :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

W NWN w czasie rozpoczynania gry wieloosobowej przez Internet uruchamia się
program który wyświetla wszystkie serwery udostępniające gry w sieci. Grałem sobie w takim
jednym świecie ale teraz nie mogę się zalogować-problem zmieniła się wersja serwera z 8093 na 8099.
Zauważyłem na innych serwerach że wersja ma czasem symbol 8093 +XP1+XP2.

Chciałbym kontynuować rozgrywkę ale teraz to nie możliwe. Jak naprawić ten problem ?

Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś rano w odbieranej poczcie znalazłem BioWare Newsletter a w nim "New Premium Neverwinter Nights Module Released!". Wydali ostatni premium moduł do NWN1 oto link do strony z tym modułem : http://store.bioware.com/products/wyverncrown.html. Z tego co czytałem będzie można jeździć na koniach, brać udział w turniejach i będzie nowa klasa Purple Dragon Knight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 14:43, Mardisk napisał:

A czy Nevervinter są pentagramy? Bo to decyduje o zakupie, jeżeli są - nie kupuję, jak nie
ma - kupuję. A więc są czy nie?

Proste pytanie - złożona odpowiedź.
Są, np. jak jesteś gdzieś, gdzie jakiś "zły" się czai do pokonania, to może być pentagramem otoczony czy coś.
Jak ty rzucasz czar, to na 99% nie ma i ogólnie łączą się tymi, co źli raczej.
Ale ty też możesz w pewnych sytuacjach jeśli chcesz przywołać jaką istotę, np. Balora z piekieł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :D

Na drodze z Portu Llast do Luskanu jest nieczynna kopalnia. Nieczynna, więc zamknięta. Zamknięta, więc próbę podjęłam, by otworzyć... i guzik! Jakiś klucz bym musiała chyba mieć, czy coś? Tylko skąd go wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 09:14, grandmasterhex napisał:

Idź do koszarów Kendraka i pogadaj z Kendrakiem-da ci takiego qesta Łowcy nagród-klucz jest
częścią tego qesta.


Chodzi o questa ze zbiegłymi więźniami? Bo jeśli tak, to dziwne, bo trzech już złapałam a klucza nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 09:23, Łukol napisał:

> Idź do koszarów Kendraka i pogadaj z Kendrakiem-da ci takiego qesta Łowcy nagród-klucz
jest
> częścią tego qesta.

Chodzi o questa ze zbiegłymi więźniami? Bo jeśli tak, to dziwne, bo trzech już złapałam a klucza
nie mam :/


Pomimo tego idź do Kendraka (zadanie trochę sie skomplikuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 09:35, jadam napisał:

Pomimo tego idź do Kendraka (zadanie trochę sie skomplikuje)


No nie bardzo, bo tych zbiegów (nie licząc szefa) jest chyba czworo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 10:25, Napek napisał:

> Pomimo tego idź do Kendraka (zadanie trochę sie skomplikuje)

No nie bardzo, bo tych zbiegów (nie licząc szefa) jest chyba czworo...

Faktycznie. Chodzi o to , że szukając ostatniego, piątego zbiega trzeba przy okazji wykonać jeszcze dodatkowe zadanie związane z kopalnią.
---
Łukol dopóki nie znajdziesz 4 zbiegów nie dostaniesz tego dodatkowego zadania z kopalnią.
- na górze w karczmie - baraki Jaxa - blisko obozowiska druidów - Ziemie uprawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 13:36, jadam napisał:

Łukol dopóki nie znajdziesz 4 zbiegów nie dostaniesz tego dodatkowego zadania z kopalnią.
- na górze w karczmie - baraki Jaxa - blisko obozowiska druidów - Ziemie uprawne

Dość dawno grałem w NWN i niezbyt dokładnie pamiętam fabułę gry , ale mam pytanie dotyczące dodatkowego zadania z kopalnią.Czy chodzi tu o quest , który ma coś wspólnego z zamkniętymi domami w kopalni , których nie daje się otworzyć.Pamiętam , że gdy grałem , to te zamknięte siedziby nie dawały mi spokoju , ale nie znalazłem sposobu na ich otwarcie, być może z powodu nie wykonania zadania z więźniami.
Sorki jak coś pokręciłem , ale w tej chwili nie pamiętam , czy było to w podstawce , czy w dodatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 14:44, KrzychW napisał:

... ale mam pytanie dotyczące dodatkowego zadania z kopalnią.Czy chodzi tu o quest , który ma coś wspólnego z zamkniętymi
domami w kopalni , których nie daje się otworzyć.Pamiętam , że gdy grałem, to te zamknięte siedziby nie dawały mi spokoju , ale nie znalazłem sposobu na ich otwarcie, być może z powodu
nie wykonania zadania z więźniami.

W podstawce i nie tylko są lokacje gdzie nie da się wejść, np. krypta przy północnej bramie Portu Last (próbowałem wejść łotrzykiem z 30 poziomem otwierania, kluczami itd., siłowo wojem z b.dużą krzepą, szukałem po necie i nie znalazłem sposobu. Przyjmuję zatem, że nie wszystko da się otworzyć.
Samemu nigdy nie udało mi się w tej kopalni otworzyć chatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 16:41, jadam napisał:

W podstawce i nie tylko są lokacje gdzie nie da się wejść, np. krypta przy północnej bramie
Portu Last (próbowałem wejść łotrzykiem z 30 poziomem otwierania, kluczami itd., siłowo wojem
z b.dużą krzepą, szukałem po necie i nie znalazłem sposobu.
Samemu nigdy nie udało mi się w tej kopalni otworzyć chatek.

No to szkoda.Myślałem , że to ja coś przegapiłem i jest jakiś sposób na te zamki , ale skoro piszesz , że miałeś to samo , to trudno.Pewnie i tak nic ciekawego w chatkach nie było.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować