Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2012 o 23:09, Odin123 napisał:

Pytanie do tyh kturzy przeszli grę.Czy w wy też po przejściu Massa3 przez jakiś czas
czuliście się jak wysrani(za przeproszeniem)?


Nie. Zamiast "Massa" polecam słownik. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 00:06, Skwark napisał:

Hah, świetne, myślałem, że będą rzucać w budynek ;) BW wybrnął z tego w bardzo "dyplomatyczny" sposób.


Sprowadzający się do "tak, tak, słuchamy fanów, oczywiście, cały czas słuchamy, piszcie i wysyłajcie co chcecie, to że was słuchamy powinno wam wystarczyć."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Misja Priorytet - Rannoch

Spoiler

Chcę pogodzić Quarian i Gethy, nie wiem czy spełniłem wszyskie wymagania (ocalilem trgo Admirała w poprzedniej misji, Tali została adnirałem, ocalilem Legiona, lojalnościowki robilem, nie pamiętam czy wykończyłem heretyków czy nie). Ale moje zasadnicze pytanie, ile muszę mieć reputacji prawości, egoisty żeby wybrać odpowiednią opcje dialogową. Mam egoisty odrobinę mniej niż połowa i nie mogę tego wybrać :/ Wystarczy ta połowa (może w jakichś pobocznych questach sobie pondbiję) czy musi być tego jeszcze wiecej ?



Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 09:02, Szymon666 napisał:

/ciach

Prawdopodobnie jest to jedna z większych decyzji więc pewnie 2-3 poziom reputacji wymagany, możliwe też, że coś może zależeć też od decyzji jakie podjęło się wcześniej w Mass Effect 2.

A tutaj jakby kogoś zainteresowała "afera ciasteczkowa" http://puresophistry.com/2012/03/29/and-then-bioware-said-let-them-eat-cake/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 11:07, mati285 napisał:

Niby tacy niezadowoleni z Bioware i zakończeń, a jeszcze im ciasteczka przysyłają ;D


Tyle, że te ciastka są w znanych kolorach, ale smakują tak samo. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie gry Liara

Spoiler

pyta czy nadal chcę podtrzymywać z nią związek. Mam rozumieć że jeśli mam drugiego sejwa z romansem z Ashley, po ewentualnym wyjściu ze szpitala zapyta mnie o to samo, i w razie czego będę mógł np. na nowo podrywać Liarę, czy też inne osoby

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 11:20, Darkstar181 napisał:

/ciach/


Teoretycznie można romansować ze wszystkimi bez większych konsekwencji do momentu

Spoiler

"specjalnej rozmowy" z daną/danym LI, która to rozmowa decyduje czy z z tym LI będziesz w związku czy też nie.
Rozmowy te dzieją się zwykle na Cytadeli (Liara stoi oparta o barierkę, Ashely siedzi przy stoliku, obie w Citadel Commons) pod koniec gry gdzieś tak w okolicach misji Priority: Rannoch czy Priority: Thessia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, to skąd u ludzi ten pomysł, że Shepard był zidonktrynowany? Te koszmary, to nic innego, jak jego wyrzuty sumienia, że nie udało mu się wszystkich uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 11:33, Eff3ctiv3 napisał:

Te koszmary, to nic innego, jak jego wyrzuty sumienia, że nie udało mu się wszystkich uratować.


A to ktoś myślał inaczej? Ludzie są dziwni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 11:33, Eff3ctiv3 napisał:

Tak w ogóle, to skąd u ludzi ten pomysł, że Shepard był zidonktrynowany? Te koszmary,
to nic innego, jak jego wyrzuty sumienia, że nie udało mu się wszystkich uratować.


Stąd że nikt poza Shepardem zdaje się nie widzieć dzieciaka, stąd że w Arrival wszedł w kontakt z artefaktem Żniwiarzy (tak zaczęła się indoktrynacja Illusive Man''a w komiksie Evolution) i stąd że zakończenie, jeśli nie dorobić teorii o indoktrynacji, jest po prostu pozbawione sensu i logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 12:04, Nagaroth napisał:

Stąd że nikt poza Shepardem zdaje się nie widzieć dzieciaka, stąd że w Arrival wszedł
w kontakt z artefaktem Żniwiarzy (tak zaczęła się indoktrynacja Illusive Man''a w komiksie
Evolution) i stąd że zakończenie, jeśli nie dorobić teorii o indoktrynacji, jest po prostu
pozbawione sensu i logiki.

A niby kto jeszcze miałby widzieć tego dzieciaka skoro, to był koszmar Sheparda i nikogo innego?
Zakończenie jest pozbawione sensu.

Spoiler

Maszyny decydujące o lose galaktyki? Gdyby nie one, to syntetycy zabiłyby wszystkie organinczne istoty? Które maszyny? Skoro ten dzieciak twierdzi, że żniwiarze to sposób na chaos, to kto jeszcze poza nimi zniszczyłby wszystkie rasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 12:21, Eff3ctiv3 napisał:

A niby kto jeszcze miałby widzieć tego dzieciaka skoro, to był koszmar Sheparda i nikogo
innego?


Chodzi o momenty na Ziemi, kiedy nikt nie pomaga szczylowi wejść na prom.

Dnia 30.03.2012 o 12:21, Eff3ctiv3 napisał:

Zakończenie jest pozbawione sensu.


Wiem że jest.

Spoiler

Zrobiłem syntetyki mordujące organiki żeby organiki nie zrobiły syntetyków które zamordują organiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 12:30, Nagaroth napisał:

Chodzi o momenty na Ziemi, kiedy nikt nie pomaga szczylowi wejść na prom.


Chyba za dużo próbujesz wyczytać z tego momentu. Dzieciak jest ostatnim, który wsiada na prom a żołnierze zajęci są walką z wojskami Żniwiarzy. Kto miałby mu pomagać. Proste.

Dnia 30.03.2012 o 12:30, Nagaroth napisał:

Wiem że jest.

Spoiler

Zrobiłem syntetyki mordujące organiki żeby organiki nie zrobiły syntetyków
które zamordują organiki.



To nie jest aż tak pozbawione sensu.

Spoiler

Żniwiarze niszczą tylko organiczne cywilizacje o wysokim stopniu rozwoju a cywilizacje prymitywne zostawiają w spokoju. Syntetyki stworzone przez organików zniszczyłyby całe życie organiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 12:57, Phobos_s napisał:

To nie jest aż tak pozbawione sensu.

Spoiler

Żniwiarze niszczą tylko organiczne cywilizacje
o wysokim stopniu rozwoju a cywilizacje prymitywne zostawiają w spokoju. Syntetyki stworzone
przez organików zniszczyłyby całe życie organiczne.



Spoiler

W takim razie Żniwiarz, to jakaś cholerna wyrocznia? Poza tym z gethami jakoś sobie radzili organicy, więc które syntetyki by "nas" zniszczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 12:57, Phobos_s napisał:

To nie jest aż tak pozbawione sensu.

Spoiler

Żniwiarze niszczą tylko organiczne cywilizacje
o wysokim stopniu rozwoju a cywilizacje prymitywne zostawiają w spokoju. Syntetyki stworzone
przez organików zniszczyłyby całe życie organiczne.



To to samo.

Spoiler

Z tą różnicą, że Żniwiarze dają 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 13:09, vonArnold napisał:

Mógłbyś prosić o informację, jak długa (przybliżony czas) jest misja

Spoiler

priority:Earth

?


Hm...ze 2-3 godziny myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować