Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2012 o 13:02, Hubi_Koshi napisał:

Jak to NIEJASNE?
"We are conflicted. There is no consensus among our higher order runtimes: 573 (runtimes)
favor rewite and 571 (runtimes) favor destruction"


Nie jest jasne. Możesz to spokojnie zrozumieć tak: "nie ma porozumienia pomiędzy wyższymi programami: nr 573 che przeprogramować a nr 571 zniszczyć."

Dnia 06.04.2012 o 13:02, Hubi_Koshi napisał:

Było powiedziane że Legion ma trochę ponad 1000 programów w swoim ciele czyli jest oczywiste
że to jest Liczba programów za i przeciw...


Legion ma dokładnie 1183 programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 13:13, Pupu2 napisał:

Intryguje mnie 1 rzecz w ME3, spojler:

Spoiler

Mordin szedł do wieży (zasłony), nieświadom "sabotażu" salarian. Szedł tam więc po
to aby.. rozpylic lek na genofagium? Ja go zastrzeliłam, tak ze nie dotarł do panelu
kontrolnego na szczycie wieży, a i tak lek został rozpylony, tyle, że nie zadziała.



Nie do końca.

Spoiler

Mordin nie wiedział o sabotażu salarian, ale kiedy Shepard z nim rozmawia - słyszymy o tym, że coś wysiadło i odtrutka jakkolwiek rozpylona zostanie, to poddana zostanie działaniu wysokiej temperatury i utraci swoją skuteczność. Ta awaria to właśnie wspomniany sabotaż - Mordin może go naprawić (wtedy rozpylony zostanie działający lek) albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 13:15, Phobos_s napisał:

Nie jest jasne. Możesz to spokojnie zrozumieć tak: "nie ma porozumienia pomiędzy wyższymi
programami: nr 573 che przeprogramować a nr 571 zniszczyć."

Weź to na prostą logikę. Gethowie podejmują działania po zbudowaniu zgody między swoimi programami, jak demokracja. Jaki jest więc sens w tym że Nr 573 chce zniszczyć a 571 przeprogramować? To TYLKO dwa programy, jak u licha mają narzucać pozostałym 1181 swoją wolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 13:28, Hubi_Koshi napisał:

To TYLKO dwa programy, jak u licha mają narzucać pozostałym 1181 swoją
wolę?


Tak, tylko dwa. Ale to są programy "higher order". Reszta może odpowiadać za np. mowę, poruszanie, itp.
Albo to były akurat te programy, które nie mogły się pogodzić w stworzyć konsensusu.
Albo po prostu przekombinowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 13:55, Phobos_s napisał:

Tak, tylko dwa. Ale to są programy "higher order". Reszta może odpowiadać za np. mowę,
poruszanie, itp.
Albo to były akurat te programy, które nie mogły się pogodzić w stworzyć konsensusu.
Albo po prostu przekombinowałem :)

Ech... mówisz że są "higher order" ale mają Nr 571 i 573 co znaczy że oprócz nich są jeszcze Co Najmniej 571 innych Higher Order programów.
Przekombinowałeś.
Jeszcze mały szczegół, gdy Legion mówi o swoich runtime'ach używa Among, gdyby to był konflikt między dwoma runtime'ami to użyłby Between.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 14:01, Hubi_Koshi napisał:

Ech... mówisz że są "higher order" ale mają Nr 571 i 573 co znaczy że oprócz nich są
jeszcze Co Najmniej 571 innych Higher Order programów.


Jeśli numer ma akurat znaczenie. Bo nie musi.

Dnia 06.04.2012 o 14:01, Hubi_Koshi napisał:

Jeszcze mały szczegół, gdy Legion mówi o swoich runtime''ach używa Among, gdyby to był
konflikt między dwoma runtime''ami to użyłby Between.


Tu racja. Bez dwóch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 15:48, darth_16 napisał:

Spoiler

Mam pytanie - w którym miejscu można dostać zadanie w którym pojawi się Kasumi?


Z tego co pamiętam to najpierw dostajesz emaila od jednego Widma i musisz się potem udać do Ambasad i będzie chyba w okolicy wejścia do pokoju z terminalami widm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Po pierwszej wizycie na Cytadeli i wykonaniu jednego czy dwóch main questów powinieneś dostać parę maili

Spoiler

m.in. od Ashley, Arii, powinien być też jeden od Jonduma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 15:54, darth_16 napisał:

Hmm... a jak się nazywa ten email, bo za cholerę nie mogę znaleźć?

Sam nie pamiętam, ale jeśli wszystkie przejrzałeś to gość już powinien być przy Ambasadach. Widmo nazywa się Jondum Bau, a misje dostajesz po uratowaniu Primarcha Turian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 13:25, Tajemnic napisał:

> Intryguje mnie 1 rzecz w ME3, spojler:
>
>

Spoiler

Mordin szedł do wieży (zasłony), nieświadom "sabotażu" salarian. Szedł tam więc
po
> to aby.. rozpylic lek na genofagium? Ja go zastrzeliłam, tak ze nie dotarł do panelu

> kontrolnego na szczycie wieży, a i tak lek został rozpylony, tyle, że nie zadziała.




Nie do końca.
Spoiler

Mordin nie wiedział o sabotażu salarian, ale kiedy Shepard z nim rozmawia - słyszymy
o tym, że coś wysiadło i odtrutka jakkolwiek rozpylona zostanie, to poddana zostanie
działaniu wysokiej temperatury i utraci swoją skuteczność. Ta awaria to właśnie wspomniany
sabotaż - Mordin może go naprawić (wtedy rozpylony zostanie działający lek) albo nie.




Spoiler

Dwa pytania. Kiedy słyszymy, ze jest awaria i odtrutka zostanie poddana zbyt wysokiej temp?
Po co Mordin pierwotnie idzie do wieży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 16:52, Pupu2 napisał:

Spoiler

Dwa pytania. Kiedy słyszymy, ze jest awaria i odtrutka zostanie poddana zbyt wysokiej
temp?
Po co Mordin pierwotnie idzie do wieży?



Spoiler

Proszę, masz tutaj filmik - wszystko widać w pierwszej minucie.
http://www.youtube.com/watch?v=b5MTPgjvaoA
Mordin tłumaczy nam, że coś się najwyraźniej spsuło i musi to poprawić osobiście, bo inaczej odtrutka może nie zadziałać. Odpowiada to jednocześnie na Twoje drugie pytanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Palavenie. Dostałem rozkaz obrony barykady. Dobiegam tam do jakiegoś CKMu z którego mam widok na pole poniżej. Tam nic nie ma oprócz tego że łazi w oddali ogroooomny robal na którego ów CKM nie działa. O co chodzi z tą obroną barykady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, no, patrząc na dotychczasową politykę EA to jest dosyć niesamowite. DLC zapowiada się fajnie trzeba przyznać, byle takich więcej w przyszłości (ciekawe czy dalej będą prowadzić rozszerzanie multi w tym stylu).
Jeszcze gdyby te nowe bronie do single''a wpadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 18:35, marekl1975 napisał:

Jestem na Palavenie. Dostałem rozkaz obrony barykady. Dobiegam tam do jakiegoś CKMu z
którego mam widok na pole poniżej. Tam nic nie ma oprócz tego że łazi w oddali ogroooomny
robal na którego ów CKM nie działa. O co chodzi z tą obroną barykady?


Powinieneś strzelać do zombiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jednej rzeczy:

Spoiler

Czy można pogodzić quarian i gethy? Bo dziś wybrałem, żeby "ta" jednostka wgrała kod żniwiarzy gethom, ale ta akcja doprowadziła na uśmiercenia quarian i co gorsza Tali ;/ Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować