Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2012 o 19:42, Szw3dzik napisał:

[ciach - cytaty!]
No to mi podkreciliscie chyba dzis nici ze snu :D

NO ja też raczej nie pośpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera w Europie jest bodaj 8 marca (czyli jutro). W Polsce gry swoje premiery mają w piątki, więc w Polsce oficjalna premiera ma miejsce 9 marca. Gra aktywowana miała być 9 marca o 1:00 w nocy, lecz EA zmieniło czas aktywacji i przesunęło o jeden dzień. Grę aktywować będzie można 8 marca o 00:01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki.
Mnie bardziej martwi, że nie ma jej w ofercie dwóch największych sieci sklepów z grami w UK (w sensie wogóle nie ma takiego produktu jak Mass Effect 3)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od teraz jeśli nie będą cięte cytaty będą nagrody - ile razy mam prosić? Proszę ciąć cytaty do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 20:01, Pariah napisał:

ok, dzięki.
Mnie bardziej martwi, że nie ma jej w ofercie dwóch największych sieci sklepów z grami
w UK (w sensie wogóle nie ma takiego produktu jak Mass Effect 3)
Pozdrawiam


Był na ten temat spory szał na zagranicznych forach. Game nie dogadało się z EA, mają też jakieś problemy finansowe i wycofali wszystkie zamówienia na nowe gry od EA. Wszyscy, którzy mieli tam zamówione zarówno podstawowe jak i kolekcjonerskie ME3 zwyczajnie musieli ich sobie poszukać gdzie indziej. Gamestation to to samo (mają tego samego właściciela co Game), więc ich to też dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Może ściągnąłeś z "lewego" źródła? Ja tak zrobiłem i mi gierka działa od wczoraj. :) Spróbuj przywracanie systemu. Ewentualnie jakimś programem typu "Your-Uninstaller" wyczyścić ten program. Jbc ja program ściągałem z tej strony: http://www.platinumhideip.com/

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zasięgnąć porady na temat jednej rzeczy. Niestety nie działa mi w panelu przycisk "Spoiler" . Jak to naprawić? Jave mam w najnowszej wersji ponad to próbowałem na kilku przeglądarkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ok dzięki wielkie :).

Tak więc

Spoiler

na terminalu widm w prezydium znalazłem informację, że dwóch członków poprzedniej załogi Sheparda jest oskarżonych o działanie z Cerberusem. Jest, tam wzmianka że poddali się dobrowolnie i że Widmo może ich ułaskawić. Da się to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktywowałem sobie ME3 poprzez myk z proxy.
Teraz mam pytanie, czy działają Wam DLC?? nie wiem czy to z proteaninem działa, ale mam pewność że to z broniami nie działa... jestem teraz na

Spoiler

marsie

i nie mam Argusa ani broni z DLC do ME2 ( np. Mattock ).
Indra działa ale reszta nie.

edit:

Spoiler

gdzie znajdę proteańskiego kolegę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 20:41, Manix69 napisał:

Dziwne. Może ściągnąłeś z "lewego" źródła? Ja tak zrobiłem i mi gierka działa od wczoraj.
:) Spróbuj przywracanie systemu. Ewentualnie jakimś programem typu "Your-Uninstaller"
wyczyścić ten program. Jbc ja program ściągałem z tej strony: http://www.platinumhideip.com/

Pozdrawiam!


Już sobie poradziłem - wywaliłem program, przeczyściłem kompa CClener, zainstalowałem ponownie Orgin
zaczekam już do tej pierwszej w nocy, już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolesie z Bioware znowu się jak patrząc na fabułe tej gry znowu się popisali

Spoiler

zakonczenie pokazuje że Reapers to syntetyczna rasa stworzona przez rasy organiczne by niszczyła owe rasy by te nie stworzyły kolejnych syntetycznych ras które miałyby niszczyć rasy organiczne

.

Mam jedno a raczej dwa pytania:
Po pierwsze gdzie tutaj do k!@#$#@ nędzy jest logika?
A po drugie czemu odnoszę wrażenie że Dragon Age 2 przy tym to fabularny majstersztyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze pier... orgina. Pobrał całego mass effekto 10Gb ( net akademicki 10 godzin czekania) po czym ni z gruch ni z pietruchy usunął cały plik instalacyjny! Wku.... totalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10/10 za fabułę :D

Spoiler

Jakaś w tym logika jest, stworzone rasy eliminujące mają wyeliminować potencjalnych twórców jeszcze bardziej eliminującej rasy która wyeliminowałaby całe życie, lol!
Generalnie, tak durnej fabuły to dawno nie widziałem.


Cóż, RPG roku, to nic, że to nie RPG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 23:32, Selv napisał:

10/10 za fabułę :D

Spoiler

Jakaś w tym logika jest, stworzone rasy eliminujące mają wyeliminować potencjalnych
twórców jeszcze bardziej eliminującej rasy która wyeliminowałaby całe życie, lol!
Generalnie, tak durnej fabuły to dawno nie widziałem.


Cóż, RPG roku, to nic, że to nie RPG :P

Totally Anti-Spirals!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktywowałem sobie ME3 poprzez myk z proxy.
Teraz mam pytanie, czy działają Wam DLC?? nie wiem czy to z proteaninem działa, ale mam pewność że to z broniami nie działa... jestem teraz na

Spoiler

marsie

i nie mam Argusa ani broni z DLC do ME2 ( np. Mattock ).
Indra działa ale reszta nie.

Spoiler

gdzie znajdę proteańskiego kolegę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Originie jest możliwość zaznaczenia opcji żeby nie kasował plików instalacyjnych z grą po zainstalowaniu gry. Domyślnie ta opcja nie jest zaznaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować