Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony odkupuje winy - miesiąc subskrypcji PlayStation Plus i inne bonusy za darmo dla wszystkich użytkowników!

41 postów w tym temacie

>ja tylko czekam jak hakerzy zaatakują cos pokroku

Dnia 01.05.2011 o 14:09, DuduTutu napisał:

facebooka zobaczymy co wtedy wszyscy powiedza.


W sumie przy obecnej tendencji integrowania FB z kontami mailowymi i innymi pierdołami, atak na FB jest naprawdę łakomym kąskiem. Imo hakerzy czekają na odpowiedni moment i przygotowują wielką operację, kiedy będzie można uzyskać naprawdę ogromną ilość danych. Przynajmniej jakbym był hakerem, to bym się nad czymś takim zastanawiał. Tylko po takiej akcji chyba nawet CIA by się włączyło do gry...nic, nie ma co fantazjować - mam nadzieję, że do ataku i tak nie dojdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, teraz wróć do swojego cudownego, wspaniałego, rewelacyjnego i pierwszorzędnego Xboxa, zamiast wjeżdżać na PS3, które jest całkiem fajną konsolą, tylko z wadliwym PSNem. Hah, badziewiarskiej firmy...

@Nikiel25 ja uważam, że PSN+ jest lepsze od Xbox Live, bo w + dostajesz jakieś gry i promocje, a Xbox Live zmusza cię do płacenia za kompletnie podstawowe funkcje.

@R3n0 ale by była afera, wszystkie media by o tym mówiły... Więc w sumie trzeba by być głupkiem, żeby po takim czymś próbować sprzedać te dane. Mogliby je co najwyżej udostępnić wszystkim, ale w takim razie po co. :)

Ogólnie Sony może na takim czymś nawet zarobić. Jak ktoś nie kupował nic na PSNie (a abonament za Plusa uważał za bez sens), to może teraz zainteresują go jakieś promocje specjalnie dla PSN+ którego otrzymał za darmo na miesiąc. A wątpię, żeby koszty za takie rozdawanie abonamentów na miesiąc za darmo były dla Sony duże, jeśli dadzą jakieś tandetne gry za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 13:47, tylor2 napisał:

No, to w końcu przetestuję sobie to PS+, może nawet później kupię. A zauważyliście mały
haczyk? Przecież jeśli pobierzesz grę z PS+ to po wygaśnięciu subskrypcji, twoja gra
też "wygasa". Czy może Sony z tego miesiąca da gry na stałe?


Nie wiem jak gry, ale dodatki zostają na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chociaż powie czy jeżeli pobiorę minis''a w trakcie posiadania darmowego Plus''a i ten abonament wygaśnie to czy gra również się usunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi się podoba, po wybuchu tej całej afery z PSN, nie liczyłem, że Sony będzie mogło to w tak dobry sposób wynagrodzić, w końcu sporo przy tym stracili... ale z drugiej strony, gracze będą bardziej zaciekawieni ofertami dostępnymi na PlayStation Store. I nie mówię tu tylko o darmówkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie jest odpowiednie zadość uczynienie... Osoby które posiadają już wykupiony abonament nie zyskują absolutnie niczego (przecież nie mogą korzystać z psn plus w tej chwili nie z własnej winy... więc to jest OBOWIĄZEK SONY żeby im przedłużyć abonament o miesiąc...)

Osoby z nowym abonamentem... przykro mi ale też nic nie zyskacie... Z tego co wiem to z psn plus można ściagac materiały dopiero od zakupu konta plus... czyli tylko materiały z tego jednego miesiąca... czyli dostaniecie jedna grę na ps1 2 minisy i jedną grę z psn... i to wszystko tylko na miesiąc...

Sony dało MEGA plamę a to jest żadne zadość uczynienie... I w tym miejscu nie wdaje się w polemikę czy ktokolwiek mógł się ochronić przed atakiem... jako można było tyle zwlekać z informacją...
Jednym słowem straciłem 2 dychy za zmianę karty i zyskałem to że łaskawie przedłużono mi abonament za okres w którym nie mogłem korzystac z usługi...

Dawanie konta plus na miesiąc śmierdzi MARKETINGIEM a nie nagrodą za to że moje dane osobowe krążą teraz po sieci;P
I na koniec chce dodać że zawsze byłem fanem sonny (mam wszystkie ich konsolki w domu i chyba z 150 gier na nie...)
Ale to co teraz zrobili... ŻENADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 15:49, Henrar napisał:

> No, to w końcu przetestuję sobie to PS+, może nawet później kupię. A zauważyliście
mały
> haczyk? Przecież jeśli pobierzesz grę z PS+ to po wygaśnięciu subskrypcji, twoja
gra
> też "wygasa". Czy może Sony z tego miesiąca da gry na stałe?

Nie wiem jak gry, ale dodatki zostają na stałe.

Themes i avatary zostają na stałe. Gry, triale (PS+ exclusive dema chyba też) po skończeniu się subskrypcji nie działają. Żeby je uruchomić, trzeba dokupić PS+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mając PSP będę mógł sobie pościągać minisy i gry z PSX na konsolkę i uzupełnić zapasy... jak dla mnie bomba.

Tak jak myślałem że będzie, to chyba by było najłatwiejsze rozwiązanie ze wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tym wspaniałym zadość-uczynieniem jest 30 dniowy trial płatnej usługi?
Jak dla mnie to nieporozumienie. Albo dają lizaka, albo dają go polizać przez szybę.
Daliby jakąś grę na stałe, choćby jakieś dziadostwo, ale tak żeby cżłowiek sobie uświadomił że coś ma.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze że trochę poczekałem z zakupem PS3. Może się uspokoi sytuacja zanim kupię, nie wiadomo czy czasem znowu nie zaatakują dla sportu, wiedząc że teraz PSN ma mieć lepsze zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zbyt słaba rekompensata. No chyba że okaże się że w tym darmowym miesiącu będą gry TAK dobre, że aż mi czapka spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

77milionów. Skradzionych kont, ciekawe tylko że nikt nie mówi że mówił sony sprzedało około 50 milionów ale o tym nikt nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem to nie jest tak, że exclusivy PSN+ wygasają razem z subskrybcją PSN+? Czy to nie znaczy, że jak ściągnę sobie takiego exclusiva podczas mojego darmowego miesiąca (normalnie nie opłacałem PSN+ i nie będę tego robił), to po tych trzydziestu dniach stracę dostęp do tego?
Super, w takim razie Sony znów próbuje zerżnąć z takiego "mnie" kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, ja im współczuję. W dodatku te tsunami i radioaktywne bąbelki w powietrzu. W dodatku teraz hakerzy, mają naprawdę przekichane. Wiem to na pewno robota Microsoftu!
Tak Bill Gej i jego szajka lamusów się na tym wzbogacą, a tak serio czasem tak bywa że wszystko sprzymierza się przeciw Nam. Ja dalej będę wierny PS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 21:09, Raffi napisał:

77milionów. Skradzionych kont, ciekawe tylko że nikt nie mówi że mówił sony sprzedało
około 50 milionów ale o tym nikt nie mówi

77 milionów dramatyczniej brzmi niż skradzione dane ~45 milionów użytkowników (bo nie wszyscy są podłączeni do sieci). ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 14:55, Lord_Polish napisał:

Świetnie, teraz wróć do swojego cudownego, wspaniałego, rewelacyjnego i pierwszorzędnego
Xboxa, zamiast wjeżdżać na PS3, które jest całkiem fajną konsolą, tylko z wadliwym PSNem.
Hah, badziewiarskiej firmy...


Upraszam wybaczenia, jednak zaszło małe nieporozumienie. Jestem pecet''owcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować