Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Plus kilka innych (np. Bloodscalp, Skullsplitter, Vilebranch, Witherbark). W każdym razie tak, trolle są z natury agresywnymi ksenofobami, przy czym ich ksenofobia nie odnosi się tylko do innych gatunków, ale nawet do innych plemion z własnego gatunku. Innymi słowy biją wszystkich jak leci (a potem często zjadają) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tych Pandarenów tak uczepiliście? Ja bym był za wprowadzeniem ich do WoW (ale raczej do Horde, one z Ally nic wspólnego nie miały...) , dla mnie rasa ta jest ciekawa i ogółem mi się podoba, nie wiem co wam się w nich nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mają wspólnego z alliance niby? W W3 pojawił się tylko Pandaren Brewmaster jako neutralny bohater + bonus do questów w TFT, ale w żaden sposób nie można go uznać za element lore.

Pandy nie pasują jako grywalna rasa, zresztą w ogóle nie pasują jako rasa do WoWa. I pandy się nie pojawią, z powodu jakiegoś konfliktu z Chińskim prawem (a WoW w Chinach jest dla Blizza dość ważny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 16:34, dulak napisał:

Znalazłem na wowach wikach przed tym jak napisałeś :P


To czasami musisz znaleźć, ale przed tym, jak sam napiszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 15:04, Mr.M napisał:

Co wy się tych Pandarenów tak uczepiliście? Ja bym był za wprowadzeniem ich do WoW (ale
raczej do Horde, one z Ally nic wspólnego nie miały...) , dla mnie rasa ta jest ciekawa
i ogółem mi się podoba, nie wiem co wam się w nich nie podoba :P

www.wowwiki.com/pandaren ....nie powiedzialbym, poza tym myśle że krasnoludy stworzyliby im świetnych kompanów do młucenia hordy i... gawędzenia przy beczce piwa...
ta rasa ma duże szanse na dostanie się do wowa bo blizz wie że jest to lubiana rasa przez graczy, pozostają jescze np. worgeni i fulborgi, fulborgi mogłyby się znaleść w alliance ale ci 2 już raczej nie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 01:58, Sth`Devilish napisał:

Nie sądzę, nigdzie nie ma dowodu na to, że to są te same wyspy :)

Niekoniecznie te same, ale podobna okolica = to również byłaby pewnie część dodatku. W każdym razie wszystkie wyspy czy to przy Maelstormie czy nieco dalej od niego to część zatopionego Kalimdoru. Jeśli byłby dodatek na ten temat, to zapewne te wyspy również by się tam znalazły.

Michal256:
Chiny mają wiele dziwnych praw i wiele rzeczy zakazują/cenzurują, bo mogą uznać za "szkodliwe dla psychiki" lub "prezentujące niewłaściwe postawy" (cóż, w końcu to nadal częściowo reżim komunistyczny, jedynie wymieszany z kapitalistyczną gospodarką). Nie chodzi tutaj o samą obecność pand w jakiejkolwiek postaci (przecież wersja kolekcjonerska podstawki WoW dawały 3 pety, w tym pandę i problemu z tym nie było), ale o sam fakt możliwości zabicia takiej pandy, jako, że są to zwierzęta pod ochroną. Może tutaj chodzić o wspomniane "prezentowanie niewłaściwego sposobu zachowania/postawy". Na logikę brzmi to kretyńsko, ale w takim prawie to normalne.

Edit: A jedyne co ta rasa miała wspólnego z Hordą to obecność Chena w kampanii orków z TFT. Jednak on był raczej jedynym wyjątkiem, który pomagał Hordzie. W każdym razie ta rasa to bardziej easter egg niż coś poważnego, dlatego nie chciałbym ich, aby pojawili się nagle w fabule WoWa i zaczęli aktywnie brać udział w wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 23:31, Sth`Devilish napisał:

Owszem, są w Frozen Throne, nie pisałem że nie ma ich wcale...


Wybaczam.:)

Dnia 06.11.2008 o 23:31, Sth`Devilish napisał:

(choć mogłyby
tam być, to tak jaki pomost pomiędzy ostatnią misją prologu a pierwszą misją Orków w
kampanii).


Też bym tak chciał, niestety Blizz nie wpadł na to...

Dnia 06.11.2008 o 23:31, Sth`Devilish napisał:

Wystarczy, że przeczytasz ów przeciek (ktoś to już postował: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&pid=24838
) i to co pisze tam pod Dranor Set i Northrend Set, a nie będziesz mieć wątpliwości co
do tego co ujrzymy w przyszłości... Przeciek został zapostowany w niezmienionej formie
(mogę to potwierdzić).


Ok, teraz już nie mam wątpliwości.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 18:19, Ichvander napisał:

Czy Waszym zdaniem, respecowanie sie na 40lvl na tanka (gram Palkiem) ma sens? Czy grac
do jakiegos innego lvl jako retri pal?


Absolutnie nie ma :) Do 70 lvlu spokojnie da rady tankować bez Protection builda, a przynajmniej z levelowaniem nie ma problemów. Protection jest raczej do tankowania na maksymalnym levelu, głównie do raidów i heroicków, na normalu każdą instancję można przetankować bez tego, grunt ktwi w doborze towarzyszy do grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 18:19, Ichvander napisał:

Czy Waszym zdaniem, respecowanie sie na 40lvl na tanka (gram Palkiem) ma sens? Czy grac
do jakiegos innego lvl jako retri pal?

Tylko jeśli masz jakąś grupę ludzi z którymi zamierzasz siedzieć w instancjach, i to dużo. Bez tego, nie ma potrzeby - jasne, można levelować jako Prot, ale respecować się nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Co i gdzie można kupować za punkty Achievementowe. Wróciłem wczoraj po jakimś półrocznym nie graniu w WoWa do gry i co widzę, Achievementy. Poza tym, czy to tylko mi się wydaje czy została usunięta Seal of Crusader u Paladyna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 19:57, Hubi Koshi napisał:

Mam takie pytanko. Co i gdzie można kupować za punkty Achievementowe. Wróciłem wczoraj
po jakimś półrocznym nie graniu w WoWa do gry i co widzę, Achievementy. Poza tym, czy
to tylko mi się wydaje czy została usunięta Seal of Crusader u Paladyna ??


Nic się nie kupuje. One są tylko dla szpanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 20:13, Szczur22 napisał:

Nic się nie kupuje. One są tylko dla szpanu.

Hmm... prawie na pewno COŚ będzie można za nie kupić, żeby były jakieś punkty i nie można było za nie nic kupować ?? To się przecież kupy nie trzyma XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 19:57, Hubi Koshi napisał:

Mam takie pytanko. Co i gdzie można kupować za punkty Achievementowe. Wróciłem wczoraj
po jakimś półrocznym nie graniu w WoWa do gry i co widzę, Achievementy.


Achievment Points znaczy tyle samo co obwód/długość przyrodzenia, jest to po to żeby gracze mogli się między sobą przewyższać kto ma więcej ;) Za niektóre achievementy są nagrody: tytuły, tabardy i mounty, ale na te ostatnie nie licz jeżeli grywasz jedynie okazyjnie, bo to zajęcie na długie miesiące/lata gry :)

Dnia 07.11.2008 o 19:57, Hubi Koshi napisał:

Poza tym, czy
to tylko mi się wydaje czy została usunięta Seal of Crusader u Paladyna ??


Tak. Cała klasa została zrobiona praktycznie od nowa. Teraz Seale trwają 2 minuty i trwają nadal nawet po użyciu Judgementa. Co więcej, są teraz 3 rodzaje Judgement do każdego stylu gry (of Justice do PvP i tchórzliwych mobków, of Light do tankowania i of Wisdom do grindu/farmu). Po za tym Hammer of Justice ma teraz instant cast (może być używany w biegu), nie ma już eksluzywnych dla Ally/Horde Seal of Vengeance/Corruption (teraz są dostępne dla wszystkich) i usunięto także Sanctified Aura (czy jakoś tak, teraz połączyli to z Retribution Aura).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje serdecznie osobie, ktora mi podala build dla hunta. Na Zul Aman, mialem 3 miejsce w dpsie przy reszcie gildii z eq do BT (sam mam TK/SSC). Dlatego podejrzewam, ze nerfna moze chimera shot (3k critical wlasnie z mojego eq, marks/surv) i czesc drzewka marksman. A z ciekawosci co wy uwazacie o tych zmianach, bo z tego co slyszalem paladyni troche jecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Kopiłem właśnie item za 40g Gloves of Ferocity. Poszedłem go odebrać ze skrzynki i po 10 min zorientowałem się, że znikną! A może nigdy go nie miałem:P?
Nie pamiętam aby wylądował w moim ekwipunku i nie przypominam sobie abym przypadkiem go sprzedał - wiec co się z nim stało?! Item był od 60 lvl, ja miałem 59. Nie sądzę aby to stanowiłem problem, ale możne...
Co robić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się