Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2008 o 11:46, JaMES` napisał:

Stwierdzam, ze jednak sam musze sobie rozpisac swoj build - w koncu to zalezy od tego
jak kto gra, a nie ma uniwersalnego. Do 70 lvl mi jeszcze 5 lvli zostalo, a wlasciwie
wtedy zaczyna sie gra :P


No to jak nie lubisz demonology to zostaje ci jedynie affliction. Nie dość że dostajesz +hit z talentów, to jeszcze możesz sobie drain tankować moby, odzykiwać mane za każdy kill, mieć insta AoE fear i bardzo fajny dot w postaci UA. Na początku tak czy siak nie masz crit rating za wiele, więc doty to jedyna droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to nie jest tak, że najlepszy build, to taki z talentami wedle własnego widzimisię. Na forach wielu profesjonalnych gildii (czasem także na tych oficjalnych) można znaleźć bezdyskusyjnie najlepiej nadające się do danej roli buildy, a to nie dlatego, że ktoś go poleca, ale dlatego że każdy najmniejszy nawet detal w buildzie został dokładnie przekalkulowany (na podstawie dostępnej wiedzy nt systemu działania umiejętności i statystyk, chodzi tu o wyjątkowe szczegółowe obliczenia), a jego skuteczność udowodniona licznymi testami z użyciem addonów podającymi dokładne statystyki obrażeń/healów itd. Wypadałoby więc albo zaufać tym najczęściej wybieranym buildom i nie krytykować, chyba że samemu prowadzi się konkretne badania skuteczności swojego buildu. Statystyk nigdy nie oszukasz, jeżeli takie buildy są na WoWikii to ja byłbym raczej skłonny zaufać doświadczeniom innych graczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EJ > Wowwiki ;) Sekcja theorycraft wyjaśni tam wszystko, wyliczając nawet rzeczy, który tak naprawde znaczenia nie mają w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje mozliwosc usunięcia jednej z profesji i wybrania w jej miejsce innej (kiedy np wybrana wczesniej profecja przestala sie oplacac). Jesli tak to kiedy i jak mozna to zrobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 19:45, karczmiarz napisał:

czy istnieje mozliwosc usunięcia jednej z profesji i wybrania w jej miejsce innej (kiedy
np wybrana wczesniej profecja przestala sie oplacac). Jesli tak to kiedy i jak mozna
to zrobic????


Można to zrobić zawsze. A robimy to następująco:

- wciskamy "k"
- szukamy swojej profesji
- klikamy na nia
- a potem na taki minusik po prawej stronie paska na dole
- potem yes

Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 19:55, Latniak napisał:

> czy istnieje mozliwosc usunięcia jednej z profesji i wybrania w jej miejsce innej
(kiedy
> np wybrana wczesniej profecja przestala sie oplacac). Jesli tak to kiedy i jak mozna

> to zrobic????

Można to zrobić zawsze. A robimy to następująco:

- wciskamy "k"
- szukamy swojej profesji
- klikamy na nia
- a potem na taki minusik po prawej stronie paska na dole
- potem yes

Koniec


dziekuje pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.. Mam pytanie zbieram te punkty honoru mam juz 500 jestem Blood Elfy Warlock i tu moje pytanie czy ja moge za nie kupic jakies rzeczy?i gdzie i czy jest jakas strona z tymi itemkami z gory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 20:20, Jaquera23 napisał:

Witam wszystkich.. Mam pytanie zbieram te punkty honoru mam juz 500 jestem Blood Elfy
Warlock i tu moje pytanie czy ja moge za nie kupic jakies rzeczy?i gdzie i czy jest jakas
strona z tymi itemkami z gory thx


w mieście powienieneś mieć coś a la Champions Hall (tak się nazywa w Stormwind) i tam masz NPC u których kupujesz sobie itemy za honor, zależy też jaki masz lvl, bo większość jest pod PVP na lvle 60 i 70, oprócz honoru potrzebujesz też marków ( z battlegroundów )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Rozwazam zmiane dostawcy internetu na Vectre (1Mb). Czy ktos korzysta z uslug tego operatora i grywa w WoW''a? Jak sie to sprawuje? Czy ping jest w miare niski i staly, czy nie zrywa polaczenia?

Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 20:32, Jaquera23 napisał:

Lev 24:P a myslalem ze da rade cos kupic


da rade, tylko te wszystkie epickie bronie i zbroje na PVP są dla wyższych lvli, możesz kupić sobie Back (pelerynkę), tabard, jakieś potionki i takie tam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 20:32, Jaquera23 napisał:

Lev 24:P a myslalem ze da rade cos kupic

Dasz rade . Jeśli grasz po stronie hordy i masz 24 lvl to mozesz isc na połnoc od Xroads , tak jest taki malutki obozik orków ( Warsong Clan ) i tam możesz kupić itemy za marki z WSG ( tylko że musisz mieć naprawde dosyc duzo tak z 20 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy mogę to napisać w tym temacie (ewentualnie proszę o skasowanie tego posta przez moderatora), chodzi o to, że szukam aktywnej, przyjaznej, "heavy RP" gildii na Steamwheedle Cartel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 dni temu zainstalowałem sobie 10 dniowego triala WoWa. Gra mi się bardzo spodobała i planuje zakup pełnej wersji gry. Zacząłem gre druidem, nocny elf. I tu pierwsze pytanie: w co pakować najlepiej? Jestem zupełnie zielony i nie wiem jakie talenty powinienem kupować. Mam dopiero 10 lvl więc wszystko można jeszcze zmienić :P Mam jeszcze pytanie odnośnie abonamentu, czy do zrobienia konta wystarczy gra + karta prepaid, czy MUSI być karta kredytowa/płatnicza? I czy abonament kończy się z końcem danego miesiąca, czy tego dnia, kiedy aktywowałem konto? Np jeżeli aktywowałem konto powiedzmy 17 lipca to czy abonament miesięczny kończy się 17 sierpnia? Wiem, że to głupie pytania, ale muszę się upewnić, by nie zrobić czegoś idiotycznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 12:56, Konrad512 napisał:

/ciach/


1. Do aktywacji wymagana jest karta pre-paid ALBO karta płatnicza/kredytowa. Więc albo jedno albo drugie.
2. Kartą pre-paid nie opłacasz 2 miesięcy (czyli na przykład od 17 lipca do 17 września), ale 60 dni. Zresztą na stronie swojego konta będziesz miał dokładnie napisane kiedy kończy Ci się abonament (łącznie z dokładną godziną).
3. Druidem najprzyjemniej i najłatwiej leveluje się jako Feral. Można praktycznie grać bez przerwy. Walczysz w formie zwierzęcej (najpierw niedźwiedzia, później jak będziesz miał dostępną w formie kota), jak trzeba się leczysz, znowu forma, znowu leczysz, forma, leczysz itd. Zanim spadnie Ci życie to będziesz miał z powrotem full many.
Polecam ten poradnik jak dodawać w talenty http://druid.wikispaces.com/Feral_Leveling . Jest bardzo dobrze wytłumaczone w co i na jakich poziomach dawać, nawet strategia jak najlepiej walczyć. Aczkolwiek pewnie sam do tego dojdziesz jak najłatwiej ci się gra, ale przynajmniej będziesz miał jakieś podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 20:37, Vipek napisał:

Rozwazam zmiane dostawcy internetu na Vectre (1Mb). Czy ktos korzysta z uslug tego operatora i grywa w WoW''a? Jak sie to sprawuje? Czy ping jest w miare niski i staly, czy nie zrywa polaczenia?


1 Mbit? To mało trochę :/
1 Mbit daje ci zaledwie 128 kb/s.. Przy takiej przepustowości nie wiem czy sobie kompfortowo pograsz.. Ja mam 3Mb i się zastanawiam czy na 6Mb nie przejść :/
Jak mówię - moim zdanie może być trochę mało.. Ale głowy ci nie dam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 16:14, DemoBytom napisał:

> Rozwazam zmiane dostawcy internetu na Vectre (1Mb). Czy ktos korzysta z uslug tego
operatora i grywa w WoW''a? Jak sie to sprawuje? Czy ping jest w miare niski i staly,
czy nie zrywa polaczenia?

1 Mbit? To mało trochę :/
1 Mbit daje ci zaledwie 128 kb/s.. Przy takiej przepustowości nie wiem czy sobie kompfortowo
pograsz.. Ja mam 3Mb i się zastanawiam czy na 6Mb nie przejść :/
Jak mówię - moim zdanie może być trochę mało.. Ale głowy ci nie dam..

Ja gram komfortowo na neostradzie 512 ...
ping 100 - 200 bylby mniejszy tylko gdyby serwer wowa byl blizej polski
a przjescie z 3mb do 6 to nic nie zmieni bo gr ai tak nie uzywa tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trakcie gry jest pobierane zaledwie 6-12 kbps. Grać komfortowo mozna na 200 kilobitach. To czy masz laga czy nie , nie zależy tak bardzo od przepustowości łącza, ale od ego jakości.

Ja Vectry nie polecam, miałem tam 1MBit. Nie dość że często zrywało połączenie to ping był duży, a co za tym idzie - lagi.

Teraz mam Chello UPC i jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: MMO Champion opublikowało już oficjalną listę (prawie) wszystkich skilli z WotLK, łącznie z Death Knightem :) Oczywiście jest to alpha wersja, więc wiele może się jeszcze zmienić, niemniej jednak lista jest wyjątkowo interesująca i z pewnością wzbudzi w was tak samo wiele zachwytów, jak i kontrowersji :) Tutaj link http://www.mmo-champion.com/index.php?page=650 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiałem się długo nad płaceniem abonamentu po to by grać w WoWa. Moglibyście mi powiedzieć czy warto wydawać ok.100 zł na 2 miesiące na karty pre-paid by grać w w/w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się