Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Joł ziomy mozecie mi powiedziec co to jest system punktów DKP? Chciałbym wiedziec na czym on polega i jak sie te punkty zdobywa. Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Interesuje mnie pewna kwestia, mianowicie anulowałem moją płatność kartą za Wow, oficjalnie moge grać do 30 kwietnia. Czy jeśli hmm powiedzmy 10 maja jeśli użyję karty zdrapki lub karty płatniczej to dalej mógłbym grać, czy też moje konto zniknie bezpowrotnie?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 22:04, 4ny4 napisał:

Zrobiłem tak: gra spatchowana do 3.0.9, a teraz wgrywam pliki z WotLK. Może będzie działać,
może nie. Tak czy siak do WoW''a wracam koło maja więc jeszcze mam trochę czasu. Z innej
beczki - ile się lvluje z 70tki do 80tki ? Wiem, że każdy inaczej gra, inną ilość czasu
poświęca ale taka orientacyjna odpowiedź mnie interesuję. :)

Wyszło mi średnio 5 godzin na level, bez pierdołek w stylu zbierania ziółek, i z QH. Pewnie mozna zejść do 4, ale troche to trwa. Średnia z paru postaci, wprawdzie tylko 2 na 80, ale część na >70 i +- tyle to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 23:41, maniekk napisał:

Witam.
Interesuje mnie pewna kwestia, mianowicie anulowałem moją płatność kartą za Wow, oficjalnie
moge grać do 30 kwietnia. Czy jeśli hmm powiedzmy 10 maja jeśli użyję karty zdrapki lub
karty płatniczej to dalej mógłbym grać, czy też moje konto zniknie bezpowrotnie?
Pozdrawiam



Nie konto nie znika, ja nieraz nie płaciłem po pół roku i konto było dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 00:27, KaPe napisał:

Wyszło mi średnio 5 godzin na level


Hmm 5 godzin nawet nie jest źle, natomiast 5 godzin dziennie to już zupełnie inna bajka. :P No nic, tak czy siak lvlowanie przede mną, jakoś muszę się oswoić z tą myślą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 10:46, 4ny4 napisał:

> Wyszło mi średnio 5 godzin na level
Hmm 5 godzin nawet nie jest źle, natomiast 5 godzin dziennie to już zupełnie inna bajka.
:P No nic, tak czy siak lvlowanie przede mną, jakoś muszę się oswoić z tą myślą. :)

KaPe pewnie mial na mysli ilosc godzin /played ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 00:27, KaPe napisał:

Wyszło mi średnio 5 godzin na level, bez pierdołek w stylu zbierania ziółek, i z QH.
Pewnie mozna zejść do 4, ale troche to trwa. Średnia z paru postaci, wprawdzie tylko
2 na 80, ale część na >70 i +- tyle to trwa.


To oczywiście w dużej mierze kwestia samego gracza, klasy postaci którą gra i tego jak dobrze ją czuje, ale mam wrażenie że pierwszą postacią leveluje się wolniej. Przy drugiej znamy już questy, słabości i silne punkty przeciwników, wiemy kogo można solować, a na kogo trzeba mieć drużynę i które questy sobie odpuścić. Wbiłem właśnie niedawno 80-tkę DK i zrobiłem Northrend zdecydowanie szybciej niż Paladynem, chociaż nie powiedziałbym że paladyn był słabszy i dobrze mi się nim grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz opłacalne dla rogala profesje: skining oraz leatherworking? Jak zawsze o 60lvl mi chodzi i max 300 skillu :P Nowy patch już blisko a zapowiadają, że trochę dodatkowych rzeczy dojdzie/ulepszonych zostanie przy nisko lvlowych itemach. Jeśli nie taka opcja, to trzeba będzie herbalism z alchemy wziąć - potiony i elixiry zawsze się przydadzą.

I jeszcze, co myślicie o połączeniu różnojęzykowych realmów w battlegrupach? Czy to pomoże czy raczej może zepsuć grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 11:17, Mirajka napisał:

KaPe pewnie mial na mysli ilosc godzin /played ;)


Played ? Tzn 5 godzin od 70 do 80 ? Sorry za może głupkowate pytania ale naprawdę już na tyle długo nie grałem, że kompletnie mnie "odmóżdżyło". :/ Z tego co pamiętam /played to ogólna długość grania daną postacią. Chodzi o to, że 5 godzin na 10 lvli czy 5 godzin na jeden, pojedynczy lvl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 11:58, Kresseleth napisał:

Jest teraz opłacalne dla rogala profesje:


Na początek proponuję herbalism + mining. Sporo kasy wpadnie, a następnie na max lvlu zmieniasz sobie jedną/dwie profki na jakieś crafty. Osobiście jeżeli jesteś rogalem polecam połączenie Alchemy + Letherworking. Poty na raidy to podstawa, na PvP również się przydadzą, natomiast z Letheru zawsze sobie można coś ciekawego craftnąć, a nóż jakiś pattern dropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[...]
O ile go dobrze zrozumiałem, to średnio 5 godzin grał by zdobyć level. Czyli całe 10 leveli to około 50 godzin /played mu wyszło :P
Oczywiście mogę się mylić, ale tak ja to widzę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...mam zamiar kupić Battlechest i mam 2 pytania...Czy jeśli mam postacie w trialu będę mógł kontynuować grę mając pełną wersję? Jaką rolę na początku pełni karta płatnicza? Rozumiem , że pierwsze 30 dni jest za darmo. Na początku chce wykorzystać kartę a potem dopłacać za pomocą pp. Dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 12:29, deih napisał:

Witam...mam zamiar kupić Battlechest i mam 2 pytania...Czy jeśli mam postacie w trialu
będę mógł kontynuować grę mając pełną wersję? Jaką rolę na początku pełni karta płatnicza?
Rozumiem , że pierwsze 30 dni jest za darmo. Na początku chce wykorzystać kartę a potem
dopłacać za pomocą pp. Dziękuje za odp.


Jeśli dodasz klucze do triala, to będziesz mógł grać tymi co już masz. I dodatkowo będziesz miał ten 1 miesiąc bez potrzeby dodawania pre-paida(jeśli sie nie mylę). Natomiast jeśli założysz nowe konto dla battlechesta, to będziesz musiał już aktywować pp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlechest ma dwa podstawowe plusy. Zawiera on WoW + TBC (dodatek), co ważne na płytkach DvD więc nie bawisz się z żonglowaniem płyt jak część ludzi, która ma starsze wydania. Jeżeli masz jakąś postać na trialu nie ma najmniejszego problemu aby za pomocą kluczy z Battlechesta przekształcić postać/konto w pełnoprawne. Zrobisz to w account management. Jeżeli masz trial''a i dorzucisz do niego klucze z Battlechesta dostajesz 30 dni darmowych grania, następnie po upływie 30 dni opłacasz konto za pomocą karty płatniczej lub karty pre-paid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wojownika na 39 jak dobjie 40 to jest taka pozycjia bersekrea co zrobic zebym ja mial

od razu ja mam ?

u trenera ?

jakiejsc zadanie?

albo cos jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 11:58, Kresseleth napisał:

I jeszcze, co myślicie o połączeniu różnojęzykowych realmów w battlegrupach? Czy to pomoże
czy raczej może zepsuć grę?

powiadam ci mojej battlegrupy już nic nie zepsuje ;] więc mi wszystko jedno, horda bije nas liczebnie niemal co każdą gre (a nawet jeśli dojdzie kilka osób pod koniec to w przypadku gdy jest np. 1000:1700 dla hordy niewiele mnie to już ratuje ;)), skoro więc jest okazja by ten stan rzeczy zmienić- bardzo proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wojownika na 39 jak dobjie 40 to jest taka pozycjia bersekrea co zrobic zebym ja mial

od razu ja mam ?

u trenera ?

jakiejsc zadanie?

albo cos jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nie musisz spamowac tym postem. Wystarczy raz napisać, jak ktos będzie znał ospowiedź to pomoze, jak nie to trudno :)
Co do pytania to z tego co pamiętam, na Berzerker Stance był quest ( ja Doorfem musiałem pomykac na wyspę obok Ratchet ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się