Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Myśl + czytaj ...

W skład zestawu wchodzą:
+ płyty
+ kody aktywacji
+ 30 dni za free

Gra wymaga karty płatniczej lub karty prepaid do uruchomienia.

W skład zestawu nie wchodzi mózg i umiejętność operowania google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na totemy mam psa, jak mi wpakuje Earth Shocka to zrobię /slap na sobie, jakim cudem potrzebowałem 6 sekund na rzucenie Fear? Nigdy nie używam Feara zanim shaman (zdesperowany) rzuci Frost Shocka by w ogóle móc dobiec zanim insta casty (dot dot run) wyssą z niego cały hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie głupie pytanie. Czy jest dalej rozgraniczenie na np Spell Hit i Hit albo Spell Crit i Crit ? Bo teraz patrzę na cape dla maga i kurcze mam +100 spellpower, ale również samego hita czy crita (bez spell).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który z podanych setów paladyna jest dla Was najfajniejszy(o wygląd chodzi): Lawbringer, Lightbringer czy Judgement? Ano dalszy ciąg moich głupich pomysłów ale odpowiedzcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, niekoniecznie natury technicznej. Konto do WoW''a założyłem w pierwszym kwartale 2007, i po niecałych dwóch latach niezbyt może częstego użytkowania, ostatecznie rzuciłem grę. Ot, wkurzyły mnie w sumie zmiany wprowadzone przez wotlk, a także byłem zniechęcony paroma osobami które ciągle były w moim otoczeniu, i jakoś rozstałem się bez żalu, ale oczywiście nie bylem na tyle głupi żeby sądzić, że nie nabiorę ochoty na powrót. xD
Rozczarowany co niektórymi tytułami chciałbym wrócić, ale zupełnie na poważnie rozważam, czy nie kupić nowych cd-keys, założyć kompletnie nowe konto i rozpocząć nowy etap z WoW''em, i zapomnieć o tamtych traumatycznych przeżyciach. Tyle, że tym razem jako aliant, a nie hordziak. Huh. Dwa pytania.
Nie cierpię, gdy ktoś zadaje takowe - ale jak rozumiem, nie będzie problemu z rozpoczęciem gry od zera w tym późnym już dla gry okresie? : )
Po drugie, na jakich serwerach jest tak zorganizowana liczebnie i nie tylko społeczność, że warto odpalić aliantów? I nie, niekoniecznie szukam Polaków. - . -
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch jutro - chyba, że coś się zmieni na ostatnią chwilę. By uprzedzić sytuacje:
"Czemu serwery nie działają?
Nie mogę się zalogować!
WoW mi nie działa!
Co się stało, nie chciało mi się przeczytać wiadomości o patchu na pół ekranu w Breaking News!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 10:29, KaPe napisał:

Patch jutro - chyba, że coś się zmieni na ostatnią chwilę. By uprzedzić sytuacje:
"Czemu serwery nie działają?
Nie mogę się zalogować!
WoW mi nie działa!
Co się stało, nie chciało mi się przeczytać wiadomości o patchu na pół ekranu w Breaking
News!"

Pisanie tego nie ma sensu, bo i tak jutro będą te pytania zadawane. Nawet jeśli tego posta przypniemy do tematu;p To taki urok tego forum^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ze swojego starego konta wykasuj wszystkie postacie i zrób nową po stronie ally. Co do serwerów to nie wiem co chcesz robić, PvP? Czy PvE? Jeśli to drugie to poszukaj tutaj http://www.wow4u.info/index.php?act=ranking&ir=25 Co do PvP to nie wiem na którym serwerze ally jest tak mocne żeby wygrywać walki (chodzi mi o bg) Ponieważ na każdym serwie na którym goszczę przymierze dostaje baty. (Składnia jest trochę poplątana, ale mam nadzieje że zrozumiałeś chodziarz jedno zadanie.^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jutro patch, a wiadomo coś z nowymi setami z areny ? Stare przejdą do "honoru" tak jak kiedyś ?

@paraGaladh

Wiesz, jeżeli chcesz zacząć od nowa przygodę z WoWem to po prostu wyczyść sobie konto z postaci albo zmień serwer i na to samo Ci wyjdzie, a zaoszczędzisz 90zł. Co do serwera, na którym "ownią" alianci to nie pomogę Ci bo nie pamiętam dokładnie, ale chyba na Burning Legionie ally radzi sobie dobrze, może nawet za dobrze. Na pewno omijaj całą Battlegroupę Nightfall ponieważ ally tak dostaje w dupsko, że aż wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 10:46, Daronn_Darker napisał:

/.../
Ze swojego starego konta wykasuj wszystkie postacie i zrób nową po stronie ally. Co do
serwerów to nie wiem co chcesz robić, PvP? Czy PvE? Jeśli to drugie to poszukaj tutaj
http://www.wow4u.info/index.php?act=ranking&ir=25 Co do PvP to nie wiem na którym serwerze
ally jest tak mocne żeby wygrywać walki (chodzi mi o bg) Ponieważ na każdym serwie na
którym goszczę przymierze dostaje baty. (Składnia jest trochę poplątana, ale mam nadzieje
że zrozumiałeś chodziarz jedno zadanie.^^)


Dzięki za odpowiedź i link.
Jasne, że mogę wykasować wszystkie postaci, ale jestem trochę pacniętą osobą, która lubi takie "oczyszczenia" i zaczynanie wszystkiego od początku, nawet za niemałe koszta. xD I to chyba też kwestia tego, że chciałbym zasmakować vanilla wow ponownie chociaż przez chwilę... ech.
Ale racja, nie będę się wygłupiał, mam konto to można z niego skorzystać... Tyle, że znam co niektórych "polaczków" i naprawdę... Geez, skąd się biorą tacy ludzie? :(
Wiem, że Alianci dostają baty, taka karma. xD Myślałem o Chromaggusie. [dobrze napisałem?] Zobaczę, pomyśli się.
A i właśnie - użyłbym scrolla of ress, tyle że nie wiem ile trzeba być dni out of game? 90? Liczy się ilość dni frozen czy od ostatniego zalogowania? Które w moim przypadku nastąpiło na początku lutego... Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, naszło mnie na małą spowiedź i podzielenie się czymś. xD
Generalnie moje ostatnio niezbyt pozytywne doświadczenia z grą brały się chyba z serva, którym był Burning LAgion. Raz, że kilka osób za którymi nie przepadałem a z powodów osobistych było trzeba jakoś z nimi trzymać [co doprowadzało mnie do nerwicy i ciągnie się dalej, ale mniejsza], Polacy uważający iż BL należy do nich, a także kolejki. -.- Grałem po stronie Hordy o czym chyba nie wspomniałem i poznałem kilka wartościowych osób, ale im dłużej pożytkowałem przygodę, tym było gorzej... Ludzie się przenosili, przychodziło coraz więcej dzieciaków itd. Ogółem sytuacja na bl, przynajmniej po tej stronie, to faktycznie bagno. ;/ Co więcej - dwa ostatnie prepaidy wykorzystałem gdzieś w połowie, bo traciłem przez to wszystko jakąkolwiek ochotę na grę... Smutne.
Horda niestety wypaliła się dla mnie - nie wiem ile postaci już robiłem, gdybym nie marnował czasu miałbym dzisiaj 4x70-80, a tak nie mam całkowicie nawet 2x... ;/ Żałość. Ciągłe próby rzucania, kasowania postaci, naprawiania. Czas, pieniądze... ;/
Ale wierzę, że jeżeli zacząłbym wszystko od nowa na innym servie, naprawdę będzie dobrze... Do Aliantów mam wątpliwości, bo generalnie nie ma o nich pochlebnych opinii, ale nie daje wiary temu, że nie zrobili jakiś zgranych, porządnych społeczności. Nie jestem uprzedzony czy cuś, ale też niekoniecznie uśmiecha mi się zabijanie dawnych sojuszników na pvp.
A wszystko przez to, że mam ciągoty do mojej ulubionej rasy, którą w fantasy są generalnie DE - tutaj występujące jako NE chyba po niewłaściwej stronie... Bo oprócz nich w Aliantach toleruję tylko Dwarfy. I może w ostateczności Draeneie.
Więc jak widać, jestem w kiepskiej sytuacji i za cholerę nie wiem, jak to nowe "życie w WoW''ie" rozpocząć. -.- I bądź tu mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 11:26, paraGaladh napisał:

Ale wierzę, że jeżeli zacząłbym wszystko od nowa na innym servie, naprawdę będzie dobrze...
Do Aliantów mam wątpliwości, bo generalnie nie ma o nich pochlebnych opinii, ale nie
daje wiary temu, że nie zrobili jakiś zgranych, porządnych społeczności. Nie jestem uprzedzony
czy cuś, ale też niekoniecznie uśmiecha mi się zabijanie dawnych sojuszników na pvp.

Brednie i uprzedzenia, idiotów jest pełno po każdej stronie, w końcu termin "Barrens chat" nie wziął się od Aliantów. A opinia o BLu jest jaka jest, ja tam lubie swój serwerek, cisza i spokój, żadnych PolskichPolaków_PL nie muszę znosić, i z gildii jestem zadowolony.
Najlepszy filtr baranów to od wieków trade chat. Gdy tylko zaczyna się Dirge spam, teraz zastąpiony przez Anal, idzie w ruch ignore, wspierane przez jakiś addon, który rozszerza liste powyżej 50 oraz dzieli między altami - i jest spokój. Może i wśród tych ludzi jest ktoś z kim warto pogadać... no, ale tacy raczej nie zajmują się spamowaniem "Analne Uderzenie!!! Jestem super fajny, bopotrafie powtórzyć idiotyczny tekst po 20 innych debilach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 12:25, orzech76 napisał:

witam was gdzie moge kupić rzeczy za honor na tych krainach z podstawki ?


Stormwind, Champion''s Hall. Orgrimar, Hall of Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to zapraszam na Blade''s Edge. Mam tam niewielką międzynarodową gildię - bardzo sympatyczne i zgrane towarzystwo i nie ma chamskiej presji na levelowanie/farmienie honoru/odznak itp.

W grze najczęściej jako Nataya.

Edit: Draenei For The Win :D I koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 13:48, KaPe napisał:

> Ale wierzę, że jeżeli zacząłbym wszystko od nowa na innym servie, naprawdę będzie
dobrze...
> Do Aliantów mam wątpliwości, bo generalnie nie ma o nich pochlebnych opinii, ale
nie
> daje wiary temu, że nie zrobili jakiś zgranych, porządnych społeczności. Nie jestem
uprzedzony
> czy cuś, ale też niekoniecznie uśmiecha mi się zabijanie dawnych sojuszników na
pvp.
Brednie i uprzedzenia, idiotów jest pełno po każdej stronie, w końcu termin "Barrens
chat" nie wziął się od Aliantów. A opinia o BLu jest jaka jest, ja tam lubie swój serwerek,
cisza i spokój, żadnych PolskichPolaków_PL nie muszę znosić, i z gildii jestem zadowolony.
Najlepszy filtr baranów to od wieków trade chat. Gdy tylko zaczyna się Dirge spam, teraz
zastąpiony przez Anal, idzie w ruch ignore, wspierane przez jakiś addon, który rozszerza
liste powyżej 50 oraz dzieli między altami - i jest spokój. Może i wśród tych ludzi jest
ktoś z kim warto pogadać... no, ale tacy raczej nie zajmują się spamowaniem "Analne Uderzenie!!!
Jestem super fajny, bopotrafie powtórzyć idiotyczny tekst po 20 innych debilach".


Ależ ja nie wątpię w to, że Alianci też dają radę. Nie potępiam żadnej ze stron. ;) A co do BL to tak jak mówiłem sam grałem tam przez niemalże cały czas, i niestety tragicznie ma się sytuacja. Zazdroszczę serwerka, sam takiego będę szukał jeśli zdecyduje się na powrót.

Dnia 14.04.2009 o 13:48, KaPe napisał:

Jak coś to zapraszam na Blade''s Edge. Mam tam niewielką międzynarodową gildię - bardzo
sympatyczne i zgrane towarzystwo i nie ma chamskiej presji na levelowanie/farmienie honoru/odznak
itp.

W grze najczęściej jako Nataya.

Edit: Draenei For The Win :D I koniec :D


Dzięki, dzięki się zobaczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 13:48, KaPe napisał:

lubie swój serwerek, cisza i spokój, żadnych PolskichPolaków_PL nie muszę znosić, i z gildii jestem zadowolony.


Cisza i spokój bo hordy praktycznie już nie ma na Bronzebeard :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie bostery do kart world of warcraft z zesri marih of the legion czy jakos tak i mam karty bonusowe z kodem i nie wiem jak ich uzyc zebym mial bonus w grze prosze was o pomoc nazwy tych kart prmal life eternium bar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się