Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2009 o 22:34, mefiperes napisał:

Bardzo często mam tak, że kiedy pomacham hordzie przechodzącej koło mnie, odwdzięczają
się tym samym i idą dalej.


Dzisiaj na moim serwerze daily fishing był w Wintergrasp. Efekt? BE - Draenei - Human - Tauren - Ork - ktoś jeszcze, nie pamiętam już kto.

Wszyscy w strefie full pvp... zgodnie wyjęli wędki i zaczęli sobie łowić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grając w Alliance nigdy nie miałem większych problemów z 5-osobowymi instancjami. Zarówno podczal levelowania postaci, jak i teraz w heroicach zdecydowaną większość daje się ukończyć. Co innego takie Naxx25, ale się nie dziwię, że po dziesiątej nieudanej próbie zabicia jednego bossa ludzie zaczynają wychodzić. xP

Co do stosunków między frakcjami, to na serwerze PvE za bardzo krzywdy sobie zrobić nie można, a w Wintergrasp walki trwają zwykle jedynie w czasie bitwy o twierdzę. Co innego, gdy pewien BE z polskim nickiem (z wulgaryzmem) wjeżdża sobie na motorku do Stormwind, wtedy ciężko się powstrzymać by nie utłuc. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem PvP w WoWie jest najlepsze. Na serwerach PvE no bo na BG można się nieźle potłuc i jeszcze expa za to dostajesz 10 razy wygrasz AV na około 75 lvl i masz już następny lvl. :) Coś wspaniałego. Ale po co robić q i tak dłużej musisz się nabiegać. A tak jak jest dobra grupa to szybko zabiją bossa i procent wchodzi więc polecam expic na BG może to troche głupie ale mówię wam to naprawdę działa. A i tak na 80 lvl jak będziecie spamować heroici to się wygearujecie się na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 08:51, kryst90 napisał:

Moim zdaniem PvP w WoWie jest najlepsze. Na serwerach PvE no bo na BG można się nieźle
potłuc i jeszcze expa za to dostajesz 10 razy wygrasz AV na około 75 lvl i masz już następny
lvl. :) Coś wspaniałego. Ale po co robić q i tak dłużej musisz się nabiegać. A tak jak
jest dobra grupa to szybko zabiją bossa i procent wchodzi więc polecam expic na BG może
to troche głupie ale mówię wam to naprawdę działa. A i tak na 80 lvl jak będziecie spamować
heroici to się wygearujecie się na maxa


Takie coś jest IMO bez sensu. Granie PVP w sprzecie PVE i na odwrót. PVE i questy służą do levelowania, wprowadzenie expa w BG to tylko ułatwienie. To questy dają ci kase i gear, a także umiejętności, bo PVP a PVE w wowie to 2 różne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 13:39, Silverburg napisał:

Dlatego
chcialbym prosic osoby, ktore niedawno oplacily 1 miesiac gry w Wowa o podanie dokladnej
sumy oraz nazwy banku z ktorego placa. Z gory dziekuje.


53 zł, "zielone" inteligo.
Prowizji nigdy mi nie ściągali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez takich ludzi jak Ty, przez takie lamowanie i leachowanie szlag człowieka trafia. Więc prośba ode mnie, następnym razem lvluj mózg.

PS Jak nazywa się addon do zarządzania np portalami maga, ważniejszymi skillami itp ? Kurde miałem go kiedyś, ale usunąłem a nazwy nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 13:12, mefiperes napisał:

Make love... :D Miło jest zobaczyć orka i humana łowiącego razem ryby. Bo po co się bić,
gdy rybki biorą. ;)


Nie tylko łowić razem można. Ja kiedyś w Outlandzie, elfem zabijałem razem z orkiem olbrzymy. Co prawda nie było to w strefie PvP, ale za to odbyło się w pełnej kulturze. Ja pomagałem jemu, a on mi. I tak udało nam się zrobić zadanie na ubicie olbrzymów przy tym wielkim krysztale w Hellfire Penisula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój facet niedawno padł ze śmiechu jak go priest przeciwnej frakcji zbuffował :D

Wyglądało to tak: priest otoczony przez parę mobów, to ten odciągnął kilka tak że priest mógł już sobie poradzić.

Po czym priest... rzucił mind control chwilowo zmieniając mu stronę i wpakował buffy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jakie wspomnienia :P

Mnie się zdarzyło nie raz, nie dwa uzyskać pomoc od przechodzącego alianta, ale żadnych perełek sobie nie przypominam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 08:51, kryst90 napisał:

A i tak na 80 lvl jak będziecie spamować heroici to się wygearujecie się na maxa


I zafundujecie sobie totalną pogardę sensownych gildii rajdowych, spamujcie jak najwięcej, zdecydowanie, selekcja naturalna dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 15:34, Daronn_Darker napisał:

Tak wiec powiedz mi, jak dostać się do tych sensownych gildii bez sprzętu? Najprościej
jest heroiki robić i farmić Conqesty


Robić HC - tak. "Spamować heroici" - nie.

Różnica kolosana. Pierwsze wymaga znalezienia sensownej grupy, drugie zafloodowania trade/local chata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=> Czekam na takiego.. ;P ale póki co ledwo wszedłem do Northrendu, więc póki co to ja jestem

Dnia 16.08.2009 o 22:34, DemoBytom napisał:

tam low level i raczej musze unikać innych graczy ;P
Ale.. soon 80lv ;]


A tam unikać, ja jak levelowałem warriora i rogala to śmiało się rzucałem na 80tki, przy niektórych buildach można spokojnie zgankować kompletnie nie spodziewającego się tego od ciebie delikwenta z 80 lvl (szczególnie jako Combat Rogue: zaczynasz od Cheap Shot, odpalasz Adrenaline Rush+Blade Furry i jedziesz gostka trzymając go w stunie, niejednego tak przyprawiłem o ból głowy :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 09:50, asfodel napisał:

53 zł, "zielone" inteligo.
Prowizji nigdy mi nie ściągali.


Hmm Euro widać coś się nie spieszy do powrotu do kursu jak sprzed roku, gdzie abonament kosztował bagatela 40 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 16:37, Azvar napisał:

> 53 zł, "zielone" inteligo.
> Prowizji nigdy mi nie ściągali.

Hmm Euro widać coś się nie spieszy do powrotu do kursu jak sprzed roku, gdzie abonament
kosztował bagatela 40 zł :P


W pewnym momencie było coś koło 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać jak czytam że ktoś gra w hordzie bo chce być ''''mhroczny'''', jakoś nigdy takiego przez cały swój czas w hordzie nie spotkałem, co masz w ogóle przez to na myśl?
I polecam sprawdzić sobie % DK w alliance i hordzie, zobaczymy kto tu chce być taki ''''mhroczny''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bo horda to mega hiper wymiatacze a ally to tylko dzieci i idioci ? Właśnie polecam sobie to sprawdzić bo ostatnio na bg 3/4 DK jest po stronie hordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 17:59, Grodhar napisał:

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać jak czytam że ktoś gra w hordzie bo chce być ''''mhroczny'''',
jakoś nigdy takiego przez cały swój czas w hordzie nie spotkałem, co masz w ogóle przez
to na myśl?
I polecam sprawdzić sobie % DK w alliance i hordzie, zobaczymy kto tu chce być taki ''''mhroczny''''.

Fumiko chyba chodziło o to, że Alliance niektórym wydawał się zbyt pedalski, a Horda ma opinie ''tej Złej'' no a zło teraz na topie.
Ja z kolei polecam nie brać do siebie opinii na temat frakcji, bo to wszystko bullshit, w tę grę pocina taka masa osób, że po obydwu stronach trafią się ciekawe przypadki i żadne szufladkowanie moim zdaniem nie ma tu sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się