Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2009 o 05:07, Grodhar napisał:

EDIT (post up): Co to ten Drizt i wszystkie jego odmiany :S ?


O Boże, kolejny szczęśliwy człowiek.

Nie, ja Cię uświadamiać nie będę, żyj w niewinności.

A co do łowienia to dzisiaj kolejny daily w Wintergrasp. Wylądował sobie obok mnie Tauren. Zrobił /hello i połowili my sobie razem a potem jeszcze i pogotowali niequestowe rybki.
Oczywiście oboje PvP on z racji strefy... widać można.

@Ccube

Kiedyś podałam nick i serwer, możesz sobie sprawdzić. Na "lol ja jestem uber sa tu inni ogarnieci bo żal" reagować nie będę, bo mnie plecy bolą od schylania się do tego poziomu dyskursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tak, gdyby ludzie nie robili tam takich byków, to nie byłoby takie śmieszne :D
EDIT: Emilos, na 10 lvl wciśnij N, a najlepiej to będzie jak wklepiesz w google nazwe swojej klasy + leveling build, czy coś ew. napisz tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 03:07, Fumiko napisał:

Ubawu było co nie miara, włącznie z komentarzami, że zaraz się doczekamy "Healermarley"
:D

Shammarley! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 08:53, Los_Emilos napisał:

Od którego lvl można uzyskiwać talenty oraz u kogo to można robić? Czy to jest ta sama
postać u której kupuje się czary?


Poklikaj sobie w te ikonki co są na dole między skrótami do umiejętności a torbami. Talenty pojawiają się na 10 poziomie doświadczenia i nie trzeba ich kupować. Dostajesz jeden punkt na poziom. Nie trzeba się za bardzo obawiać złego ustawienia talentów ani ich oszczędzać na później - u trenera można je zresetować w dowolnym momencie, niestety za opłatą która wzrasta wraz z kolejnymi resetami. Na niskich poziomach wpływ talentów jest mało odczuwalny, na wysokich ich ustawienie poważnie wpływa na styl gry postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 10:10, Los_Emilos napisał:

A czary mogę kupować z byle jakich szkół magi byle bym miał tylko kasę i przydały mi
się? Chodzi mi tu głównie o fire oraz arcane.


Docelowo wykupuje się wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, w ramach odpoczynku od ekipy z mojego serwera postanowiłem zrobić sobie DK na serwie Darkspear. I teraz mi się przypomniało że pare osob z gramu grało tam po stronie hordy. Miłoby było jakby się ktoś zgłosił w grze- postać Eshindk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 05:10, Grodhar napisał:

Dzisiaj 3 bosik na ToC padł, w nastepnym tygodniu już do HC sie przymierzamy ;)

Tak 25 man, lol.


Ci bossowie to narazie na one-shot są i tak.
A jak wy chcecie zabierać się za wersje HC w przyszłym tygodniu to mnie to zastanawia (no, chyba że nie zrozumiałem tego zdania). W przyszłym tygodniu będzie Twin Val''kyr a za dwa tygodnie Anub''arak, a dopiero po zabiciu go możecie próbować HC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 05:10, Grodhar napisał:

Dzisiaj 3 bosik na ToC padł, w nastepnym tygodniu już do HC sie przymierzamy ;)

Tak 25 man, lol.

Wow, gz! Trudny ten raid? Nie byłem jeszcze w ToC, nie mam czasu :( Ale z tego co mi mowili, to takie coś jak uldu... jak sie załapie o co biega, to nie takie trudne :D

Dnia 20.08.2009 o 05:10, Grodhar napisał:

A czary mogę kupować z byle jakich szkół magi byle bym miał tylko kasę i przydały mi
się? Chodzi mi tu głównie o fire oraz arcane.

Tak. W sumie to kupuje się WSZYSTKIE czary :D Oczywiście na początek patrz na te, które ci się przydadzą, bo czasami może kaski nie starczyć na wszystkie i będziesz musiał zrobić kilka questów więcej :D
A talenty dopiero od 10 poziomu możesz wybierać. Jesteś magiem? Proponuję w takim razie wybieranie talentów w drzewku "frost" ;d Bynajmniej tak było w TBC, ale chyba się dużo nie zmieniło :D

Dnia 20.08.2009 o 05:10, Grodhar napisał:

@Ccube

Kiedyś podałam nick i serwer, możesz sobie sprawdzić. Na "lol ja jestem uber sa tu inni
ogarnieci bo żal" reagować nie będę, bo mnie plecy bolą od schylania się do tego poziomu
dyskursu.



Lrn2read :) Nigdy nigdzie nie pisałem, że jestem ogarnięty, tylko się spytałem, czy są tu takowi gracze :) Nie mam pojęcia czemu się do mnie rzucasz, bo nie zrobiłem nic złego... "Ogarnięty" to jakieś złe słowo, czy jak??? Może nie rozumiesz jego znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 10:31, asfodel napisał:

> A czary mogę kupować z byle jakich szkół magi byle bym miał tylko kasę i przydały
mi
> się? Chodzi mi tu głównie o fire oraz arcane.

Docelowo wykupuje się wszystko.

bardzo dziękuje za odpowiedź :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 11:46, Ccube napisał:

Lrn2read :) Nigdy nigdzie nie pisałem, że jestem ogarnięty, tylko się spytałem, czy są
tu takowi gracze :) Nie mam pojęcia czemu się do mnie rzucasz, bo nie zrobiłem nic złego...
"Ogarnięty" to jakieś złe słowo, czy jak??? Może nie rozumiesz jego znaczenia?


Pisząc "czy jest tu ktoś ogarnięty" dajesz do zrozumienia, że wszyscy, którzy do tej pory się wypowiadali są nieogarnięci, a to już nie jest pozytywne sformułowanie.
Jeśli chcesz o coś konkretnego spytać lub o czymś porozmawiać, to po prostu o to spytaj.
Grzeczniej jest zapytać się "Czy ktoś tutaj orientuje się w tym lub w tym".

PS. Czasem lepiej jest porozmawiać o czym luźniejszym, niż przykładowo jaki trzeba mieć ekwipunek by iść na danego bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Proponuję w takim razie wybieranie talentów w drzewku "frost" ;d Bynajmniej tak było w TBC, ale chyba się dużo nie zmieniło :D

Pozmieniało się.
Ja levelowałem w Arcane, sporo ludzi leveluje jako Fire.
Arcane to - większy regen many i póki co - gotowość by w dowolnym momencie iść na BG.

Może moje osobiste odczucie, ale bardzo rzadko widuję dziś Frost Magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 11:46, Ccube napisał:

> Dzisiaj 3 bosik na ToC padł, w nastepnym tygodniu już do HC sie przymierzamy ;)

>
> Tak 25 man, lol.
>
Wow, gz! Trudny ten raid? Nie byłem jeszcze w ToC, nie mam czasu :( Ale z tego co mi
mowili, to takie coś jak uldu... jak sie załapie o co biega, to nie takie trudne :D


Byłem ostatnio na 10, zrobiliśmy gildiowego PuGa. Pierwszy boss (bestie) padł jak wykombinowaliśmy jak sie pozbyć trucizny, więc tylko 1 wipe. Drugi boss- demon- też nie znaliśmy taktyki, więc padł za 2 razem- a w Uldu się siedziało dłuugo znając taktyki :D Niedługo chya wypróbujemy hard mode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 12:15, DemoBytom napisał:

Pisząc "czy jest tu ktoś ogarnięty" dajesz do zrozumienia, że wszyscy, którzy do tej
pory się wypowiadali są nieogarnięci, a to już nie jest pozytywne sformułowanie.
Jeśli chcesz o coś konkretnego spytać lub o czymś porozmawiać, to po prostu o to spytaj.
Grzeczniej jest zapytać się "Czy ktoś tutaj orientuje się w tym lub w tym".

PS. Czasem lepiej jest porozmawiać o czym luźniejszym, niż przykładowo jaki trzeba mieć
ekwipunek by iść na danego bossa.


Nikogo nie nazwałem nieogarniętym i nie miałem takiego zamiaru. A pytałem oczywiście o ludzi ogarniętych W GRZE. U mnie na serwie mówi się na kogoś "ogarnięty", jeżeli zna wszystkie takty i ma ogólne rozeznanie w raidach.

I wiadomo, lepiej czasami pogadać o sytuacji jaka panuje między hordą a aliance na przykład. Też mnie to ciekawi i chyba wystarczająco dużo pytań o historię wowa zadałem...

Dnia 20.08.2009 o 12:15, DemoBytom napisał:

>Proponuję w takim razie wybieranie talentów w drzewku "frost" ;d Bynajmniej tak było
w TBC, ale chyba się dużo nie zmieniło :D

Pozmieniało się.
Ja levelowałem w Arcane, sporo ludzi leveluje jako Fire.
Arcane to - większy regen many i póki co - gotowość by w dowolnym momencie iść na BG.

Może moje osobiste odczucie, ale bardzo rzadko widuję dziś Frost Magów.


O patrz... lol. Dziwne ;d Znaczy, zawsze mi się wydawało, że fire, to coś takiego jak u locka destro. Czyli fajna zabawka, ale więcej jak dwóch-trzech mobów nie weźmiesz, ze względu na słaba wytrzymałość. A Frost jakoś dużo cc ma. No, ale dobrze wiedzieć, że Arcane jest znowu używane ^^ Niezła zabawa jest z tymi talentami ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 12:35, DragonLord napisał:

> wybieranie talentów w drzewku "frost" ;d Bynajmniej tak było w TBC, ale chyba
się dużo
> nie zmieniło :D

Ludzie! Bynajmniej nie ma żadnego związku z "Przynajmniej"! Bynajmniej ma znaczenie w
stylu "Przeciwnie"...
http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=bynajmniej

Ooo... racja racja, przepraszam. Sam nie wiem, czemu tak napisałem, bo "przynajmniej" lepiej pasuje :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, jak można zdobyć Blood Knight Tabard?? Na Thottbocie i wiki pisze że jest to nagroda z questa od 60lvl. Jednak drugą nagrodą z tego questa jest też mount który po najnowszym patchu jest dostępny od 40lvl. Poza tym widzialem 50 pala z takim tabardem więc zastanawiam się czy można go zdobyć przed 60lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 13:00, Jedrzej_92 napisał:

Witam mam pytanie, jak można zdobyć Blood Knight Tabard?? Na Thottbocie i wiki pisze
że jest to nagroda z questa od 60lvl. Jednak drugą nagrodą z tego questa jest też mount
który po najnowszym patchu jest dostępny od 40lvl. Poza tym widzialem 50 pala z takim
tabardem więc zastanawiam się czy można go zdobyć przed 60lvl?


A nie jest to przypadkiem nagroda tylko dla BE loladynow za ukończenie questline w Eversong?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się