Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2009 o 15:47, asfodel napisał:

Wydaje mi się, że jest to potraktowane jako zwykła płatność kartą i nie ma za to żadnej
prowizji.
Przynajmniej tak wynika z lektury mojego wyciągu.


Opłaty też żadnej nie ma? No bo z tego co widze po tabeli opłat, to nigdzie nic nie ma o płatnościach kartą/przez internet (np płatność za usługi czy abonament w WoW). Ogólnie to chcę sobie założyć łatwe w obsłudze, tanie konto, gdzie bez problemów będe mógł robić zakupy w internecie (i właśnie również w WoW) i tak jakoś padło na Inteligo (nie wiem czy są jakieś lepsze opcje, ale Inteligo pasuje mi z racji tego, że w moim mieście niemal dominuje PKO jeśli idzie o bankomaty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 16:27, Azvar napisał:

Opłaty też żadnej nie ma? No bo z tego co widze po tabeli opłat, to nigdzie nic nie ma
o płatnościach kartą/przez internet (np płatność za usługi czy abonament w WoW).


Jak pobieram kasę z bankomatu, to w wyciągu widzę osobną kwotę za prowizję. Przy opłatach za WoW nic takiego nie figuruje. Opłata za WoW wacha się w zależności od kursu euro, ostatnio było jakieś 52 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 22:28, Los_Emilos napisał:

Ostatnie pytanie: oprócz Burning Legion jest jakiś inny nieoficjalny polski serwer? Zależy
mi głównie na normalnych lub RP.


A mam pytanie - czy wiesz, ze granie na tych nieoficjalnych polskich serwerach = piractwo = kradzież = you''ll be banned? Chcesz grać, to masz takie i tylko takie serwery:
http://www.worldofwarcraft.com/realmstatus/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 22:57, ziptofaf napisał:

> Ostatnie pytanie: oprócz Burning Legion jest jakiś inny nieoficjalny polski serwer?
Zależy
> mi głównie na normalnych lub RP.

A mam pytanie - czy wiesz, ze granie na tych nieoficjalnych polskich serwerach = piractwo
= kradzież = you''ll be banned? Chcesz grać, to masz takie i tylko takie serwery:
http://www.worldofwarcraft.com/realmstatus/

Chodzi mi "nieoficjalny" w sensie że nigdzie nie jest napisane że on jest polski a gra tam dużo osób jak właśnie Burning Legion. Gdybym szukał pirata to nie pytał bym się tutaj a po drugie wolałbym wrócić do Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 22:28, Los_Emilos napisał:

Ostatnie pytanie: oprócz Burning Legion jest jakiś inny nieoficjalny polski serwer? Zależy
mi głównie na normalnych lub RP.


Chyba nie ma już drugiego takiego:P Reszta Polakow rozpierzchla sie po roznych serwerach zakladajac czesto polskie gildie (np. moja gildia - Enklawa na Steamwheedle Cartel RP). Sporo ludzi wlasnie ucieka z BL, zeby nie byc na tym "polskim" serwerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 23:13, Radovan napisał:

> Ostatnie pytanie: oprócz Burning Legion jest jakiś inny nieoficjalny polski serwer?
Zależy
> mi głównie na normalnych lub RP.

Chyba nie ma już drugiego takiego:P Reszta Polakow rozpierzchla sie po roznych serwerach
zakladajac czesto polskie gildie (np. moja gildia - Enklawa na Steamwheedle Cartel RP).
Sporo ludzi wlasnie ucieka z BL, zeby nie byc na tym "polskim" serwerze;)

Mój angielski jest bardzo cienki, słany, mizerny i dlatego szukam jakiegoś serwera "polskiego" aby można było tam założyć polską gildie a niestety na serwach PvP bardzo denerwuje mnie jak mam teraz 38lvl i jakiś 50-60 lvl Tauren mnie zabija jak questy robie :/ .

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 23:47, Los_Emilos napisał:

Mój angielski jest bardzo cienki, słany, mizerny i dlatego szukam jakiegoś serwera "polskiego" aby można było tam założyć polską gildie


Wszędzie są Polacy.
Poza tym - podszkolisz język przynajmniej..
Na generalu i tak po polsku gadać nie będziesz wiec - wybierz dowolny serwer..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 00:57, DemoBytom napisał:

Na generalu i tak po polsku gadać nie będziesz


Żebyś się nie zdziwił... nie takie już rzeczy widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 01:14, Fumiko napisał:

Żebyś się nie zdziwił... nie takie już rzeczy widziałam...


A to, że trolle znajdą sie wszędzie to inna sprawa..
Na sporgeggarze (RPPVP) ostatnio na trade przez 2h się kłócili z amerykaninem, który gra na eu bo ma mniejsze pingi, ale i tak jest lepszy od europejczyków bo USA ROX!..
>.>''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 01:54, DemoBytom napisał:

Na sporgeggarze (RPPVP) ostatnio na trade przez 2h się kłócili z amerykaninem, który
gra na eu bo ma mniejsze pingi, ale i tak jest lepszy od europejczyków bo USA ROX!..


Wiesz, ja ostatnio cyrk miałam równy, bo przyszło do gildii paru rajderów i zaczęli się rządzić co to nie oni... Normalnie - przyłazi takie coś cholera wie skąd i się przed nim kłaniaj bo on rajder a ty noob. Długo nie pobyli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 02:24, Fumiko napisał:

Wiesz, ja ostatnio cyrk miałam równy, bo przyszło do gildii paru rajderów i zaczęli się
rządzić co to nie oni... Normalnie - przyłazi takie coś cholera wie skąd i się przed
nim kłaniaj bo on rajder a ty noob. Długo nie pobyli :P

Weź mi nawet nie mów... imho to najgorszy typ graczy zaraz przed trolami i innym ścierwem... robiąc głupie uwagi na temat "fri epix''ów" jakie to raidy teraz łatwe, że nie trzeba nic umiec, że hardkorowcy mają gear tylko o 10% lepszy od innych itd itp... i nie żeby samemu był jakoś ubrany to zwykle w tocowe graty +gear za emblemy... wszystko dlatego że jest w raidującej gildii, osobiście wole wziąść świeżo dingniętą 80 na hero która robi "400" i siedzi cicho niż takiego typa który zrobi 8 razy więcej, ale przynajmniej nie musze tego biadolenia wysłuchiwać- a najgorsze że odpalają się zupełnie beż powodu (nie że tam jakiś wipe czy coś bo się nawet teraz nie da ;P, a tak z nudów chyba ;D)
Niektóre osoby srsly powinny sobie przyciąć ego, bo mają znaaacznie za duże i najzwyczajniej w świecie stfu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 12:40, SoieR napisał:

że jest w raidującej gildii, osobiście wole wziąść świeżo dingniętą 80 na hero która
robi "400" i siedzi cicho niż takiego typa który zrobi 8 razy więcej, ale przynajmniej


Co do takich świeżych 80-tek, to ja ostatnio poszedłem z trzema świeżymi do Nexus (plus ja i jeszcze jedna osoba z łapanki). Kolesie mieli bardzo ładny, epicki gear, którym sam bym nie pogardził. Przy czym nie znali zupełnie instancji, taktyki trzeba im było tłumaczyć bardzo uważnie i ostrożnie, bo jeśli np. mówiłem "ściągniesz tego kolesia po lewej" i nie zdążyłem dopowiedzieć "ale uważaj żeby nie złapać tamtego drugiego" w tej samej wypowiedzi to tank radośnie pędził od razu i pullował za dużo. Własne umiejętności to może healer jako tako łapał, pozosotali fatalnie. Podejrzewam, że kupione konta, bo nie uwierzę że ktokolwiek mógł zdobyć taki sprzęt nie robiąc ani razu instancji.

Dnia 14.09.2009 o 12:40, SoieR napisał:

nie musze tego biadolenia wysłuchiwać- a najgorsze że odpalają się zupełnie beż powodu
(nie że tam jakiś wipe czy coś bo się nawet teraz nie da ;P, a tak z nudów chyba ;D)


O, jakbym czytał o tych naszych. Jeden z nich odszedł bo ktoś zapytał na kanale gildiowym czy są chętni na instancję, a on się zgłosił. Pytający nie zaprosił go od razu, tylko pięć minut później ponowił pytanie - jak dla mnie logiczne, nie ma sensu tworzyć na siłę party z dwóch osób, zwłaszcza jeśli to dwóch dpsów a healer ani tank się nie zgłaszają. Koleś się obrazil i trzasnął drzwiami (nawet nie to, żeby zaczął się skarżyć, po prostu wrzasnął że nie lubi być ignorowanny i wyszedł). Jego dwóch kolegów wyszło chwilę później, twierdząc że wszyscy czują się ignorowani w gildii. Byli w niej dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 00:57, DemoBytom napisał:

Poza tym - podszkolisz język przynajmniej..

Zobaczymy co z tego wyjdzie :) .

Dnia 14.09.2009 o 00:57, DemoBytom napisał:

Na generalu i tak po polsku gadać nie będziesz wiec - wybierz dowolny serwer..

Na Burning Legion już wszystko widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy w gildi gościa który nigdzie nie chciał chodzić jak ktoś nie spełniał jego wymagań bo nie lubił jak party zalicza wipe, takty oczywiście wszystkie i na ma pamięć zna ale jak już miał iść na raid to się nie pojawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi was wszystkich żal ( w sensie współczucia :D ) że macie takie problemy, mnie nigdy nic takiego nie spotkało żebym miał problem ze swoimi albo jakieś wipy itp :P

No, ale jak to mówią, farciarski skur**** ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem jeszcze lepszy numer z ''pro rajdowcami''. Siedziałem sobie na 3-osobowym mamucie w Dalaranie, ubrany w najlepszy sprzet, jaki mozna wycisnać z z robienia 1-2 heroiców dziennie i trinket z jakiegoś rajdu (chodzę TYLKO na pugi). Nagle ktoś mnie zapytał, czy może się przyłączyć do gildii. I nic więcej, tylko to pytanie. Sprawdziłem kto to - poziom 80. Trochę się zdziwiłem, bo tacy tradycyjnie od nas odchodzą, jak tylko zbiorą w miarę lepszy sprzęt. No ale nic zaprosiłem go. Na początku grzecznie się przywitał, a później, zapewne po sprawdzeniu liczby graczy na maksymalnym poziomie, wydusił z klawiatury epickie "WTF?" Z nastepnej serii bluzgów wyłapałem miedzy innymi "noobs" i "f****** pugers" zanim dostał kopa.

I tak oto zostalismy na kilka sekund gildią rajdową. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 16:56, Grodhar napisał:

Trochę mi was wszystkich żal ( w sensie współczucia :D ) że macie takie problemy, mnie
nigdy nic takiego nie spotkało żebym miał problem ze swoimi albo jakieś wipy itp :P


Nie no, ja też nie mam problemów ze swoimi. Ale gildia nie stoi w miejscu tylko się rozwija, dołączamy różnych ludzi i czasami trafią się tacy o zbyt dużym ego. A wipy? Jeśli ja trzy razy w tygodniu wracam do domu i siadam do kompa gdy na serwerze jest godzina 00:00 to większość ludzi ma już zrobione daily HC, albo w ogóle ich nie ma na serwerze. Wtedy mogę sobie albo darować i pobawić się inaczej, albo załapać się na PUG. A że daily HC daje lepsze pieniądze niż normalne daily i jeszcze dwa EoT to jednak czasami się do kogoś dołączę. A z PUGami jak to z PUGami, czasami się trafi na fantastycznych ludzi, czasami na noobów. Co więcej, wystarczy jeden idiota, żeby zaliczyć wipe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się