Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2007 o 18:31, KaPe napisał:

Jedna rzecz o której zapomnieli, to łatwiejsze atunementy.


Nie zapomnieli :) Dodali nowe dropy z Khael''thasa oraz Vashj: Scroll of the Sun ( http://www.wowhead.com/?item=32896 ) oraz Scroll of the Maelstrom ( http://www.wowhead.com/?item=32895 ), które od razu odblokowują danej osobie SSC/The Eye. Chociaż niczego na 100% pewien nie jestem, tak po prostu wyczytałem z newsów na http://www.mmo-champion.com/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 19:55, oOreVenOo napisał:

W każdej stolicy dla hordy dasz radę się nauczyć. Chociaż nie wiem czy Shammy może mieć 2h
axe.


Pisze, że jako talent może. Chyba nauczę się narazie 1h axe, bo zanim w talentach odblokuje 2h to troche czasu minie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee? W TB nauczysz się 1H mace, 2H mace, staves, guns, w UC crossbows, daggers, 1H swords, 2H swords, polearms, a w Orgri: 1H axe, 2H axe, staves, thrown, bows. Broń jaką możesz się nauczyć używać zależy od Twojej klasy. Shaman może używać 2H axe i 2H mace, ale skilla nabywa z talentem, a nie u trenera: http://www.wowhead.com/?spell=16269

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:37, Yamamoto napisał:

O czego jest skrót UC?? Przepraszam, że się pytam, ale jestem początkujący w WoWie :D
Lepiej machać mieczem czy 2h toporem?


Undercity- stolica Undeadów.

Jak masz miecz i tarczę to masz większą obronę- dobre do tankowania. Topór= mniej obrony, większy dmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:57, Bifur napisał:

Czy na 44 lvlu hunter poradzi sobie z questami w Feralas?

Oczywiście. Feralas jest od 40 levelu. Na stronie WoW''a masz mapkę z wszystkimi strefami i podpisanymi levelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh, skoro tak mówisz, to miło. Ja skończyłem grę jeszcze przed 2.1 i wszelkimi zmianami, na początku kwietnia, gdy moja gildia męczyła się z Maghteridonem. A powiedz mi, czy po 2.1 priest dalej tylko w shadow i do spirit buff, czy proporcje się zmieniły i już nie tylko pala? Choć zapewne to nie... gdy przyglądałem się screenom Nihillum, to bez problemu dostrzegłem 4 paldków i aż 1 priesta, inni być może się ukrywali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 21:57, GanD napisał:

Ahh, skoro tak mówisz, to miło. Ja skończyłem grę jeszcze przed 2.1 i wszelkimi zmianami, na
początku kwietnia, gdy moja gildia męczyła się z Maghteridonem. A powiedz mi, czy po 2.1 priest
dalej tylko w shadow i do spirit buff, czy proporcje się zmieniły i już nie tylko pala? Choć
zapewne to nie... gdy przyglądałem się screenom Nihillum, to bez problemu dostrzegłem 4 paldków
i aż 1 priesta, inni być może się ukrywali ;)


Z tego co wiem to Blizzard jest na etapie:"przywracania preista jako main healera". Ale na jakim etapie to nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Priest powinnien byc jako main healer wiec nie wiem skad ta moda na paladina jako healera, zreszta pelno rzeczy zostalo zmienionych imo czesc z nich na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, zaczęli od zbuffowania Circle of Healing o dodatkowe 25 hp. W tym tempie, to gdzieś w 4.0.99 będzie to użyteczny, 41 talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 10:03, oOreVenOo napisał:

Priest powinnien byc jako main healer wiec nie wiem skad ta moda na paladina jako healera,
zreszta pelno rzeczy zostalo zmienionych imo czesc z nich na gorsze.

Z prostego powodu, Priest w WoW nie jest klasą czysto leczącą, a Shadow jest wielokrotnie lepsze od tego co oferuje Protection/Retribution Paladyn. Więc jeśli chodzi o wybór, to priest ma 2, Paladyn w praktyce jeden, więc czemu miałby być gorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 10:20, oOreVenOo napisał:

Wlasnie takie pytanko mam ile questow i jakie nalezy wykonac zeby chodzic do ZG ?


Z tego co pamiętam to żadnego. Do ZG nie ma attunmenu. Pytanie tylko po co tam iść. Oczywiście można sobie obejrzeć itd ale lepiej zrobić to na 70 lev. Ja zrobiłem go w 3 osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 10:22, Diakon22 napisał:

Z tego co pamiętam to żadnego. Do ZG nie ma attunmenu. Pytanie tylko po co tam iść. Oczywiście
można sobie obejrzeć itd ale lepiej zrobić to na 70 lev. Ja zrobiłem go w 3 osoby:)


Całe ZG w trzy osoby ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 10:25, Dann napisał:

> Z tego co pamiętam to żadnego. Do ZG nie ma attunmenu. Pytanie tylko po co tam iść. Oczywiście

> można sobie obejrzeć itd ale lepiej zrobić to na 70 lev. Ja zrobiłem go w 3 osoby:)

Całe ZG w trzy osoby ? :-P


mage,pally, druid->all:) Oczywiście najlepszy możliwy gear pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee 3 osoby ? Chyba cos kita wciskasz. Ludzie raiduja w 10-15 osob na 70tkach a Ty w 3 osoby ? Chyba na prywatnym serwie. W ogole zauwazylem, ze wiekszosc raidow nie wymaga attunementow jak na razie tylko MC wymaga z tego co patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się