Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

I Świetnie. Zastanawiałem się nad grą, ale odstraszał mnie sam abonament. Mikropłatności OK, nie trzeba nic brać ''regularnie'', a coś kupić zawsze można... Jeszcze jakby zrobili patent jak z Guild Wars, czyli kupujesz i grasz to byłoby świetnie. Czekam na "betę" ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu macie zestawienie kont VIP, Premium i Free:

http://www.lotro.com/betasignup/vipchart.html

Free jak widać do dobrego triala nie można podciągnąć. Najbardziej opłaca się tani zakup keya początkowo do podstawki a potem do dodatków (odblokowuje tereny). I w premium jednak nie ma Monster Play (ciekawe czy dotyczy to ogólnie trybu PvP czy tylko grania po stronie zła od 10 lvl.) No i przede wszystkim boje się o ceny quest/adventure packów które naprawdę są dość drogie w sklepie DDO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem beta już wczoraj wystartowała, wcześniej się do niej zapisałem, ale niestety na razie nie dostałem żadnego mejla w tej sprawie i mam pytanie czy ktokolwiek dostał kod do bety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 09:38, fish13 napisał:

Z tego co czytałem beta już wczoraj wystartowała, wcześniej się do niej zapisałem, ale
niestety na razie nie dostałem żadnego mejla w tej sprawie i mam pytanie czy ktokolwiek
dostał kod do bety??

Ja także klucza nie dostałem... Może niedługo coś się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już mocno wnerwiony -.-. Ściągnełem ze strony lotro eu przez oficjalnego code master lotro eu klienta. Za pierwszym razem wyskakiwał, po zalogowaniu się do gry error 201, więc usunełem, tak jak radzili na forum i ściągam od nowa. Jak już ściągnełem pod koniec pobrania 100% klikam ok, wyskakuje błąd coś tam run time error, mówię sobie super. Włączam klienta gry i wyskakuje identyczny error, tzn. : "runtime error (at 46:363). The source file is corupted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem hunterem i jestem imba :]
Jakos tak szybko mi gina przeciwnicy... jak mialem 14 lvl i bilem takiego samego creepa co champion z 18 to 2 razy szybciej mi padl :P
Przydalby sie jakis pet jak w WoWie dla huntera. Ogolnie to gram sobie na trialu i o ile na poczatku to wszystko wydawalo mi sie za sztywne, to jak tak pogralem i przyzwyczailem sie do tej gry to naciera na mnie ochota wykupienia prepaida.... lipa ze darmowe bedzie juz na jesien... niby bedzie wiecej osob (no jak narazie to czuje sie jakbym gral na single player.... nie ma doslownie NIKOGO wokol, a to jest duzy minus juz raczej :/)
ale z drugiej strony naleci wielu dzieciakow typu "gieve meh 1000k gold plx!"
Nie ma systemu PVP zbytnio ale mi to tam nieprzwszkadza bo wole PvE.
Animacje sa troche dretwe i duzo w nich niedorobien. np. jak wlacza sie stealtha rogalem (burglarem w LOTR) podczas biegu to postac surfuje poz ziemi :] Albo strzalam lukiem i nagle luk znika mi na plecy a ja strzelam z palcow.... co ja gandalf jestem? :P Na szczescie to sie tylko raz zdarzylo.
No nic, ja lece w kime, a jutro kontynuuje podroz bo swiecie Tolkiena(duzy plus gry - KLIMAT :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 02:07, diablolod napisał:

gra w to ktos wogole ? 0_o


Ja grałem, miałem dwie postaci na poziomie ok. 55, ale skończył mi się abonament i teraz czekam, aż go zlikwidują, żeby znowu poganiać sobie po Śródziemiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem poprzednich postów. Czy jak zrobią tą grę za darmo to nie będzie już abonamentu, czy będzie to i to, ale na koncie free będą jakieś ograniczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 09:01, Sericulum napisał:

Nie czytałem poprzednich postów. Czy jak zrobią tą grę za darmo to nie będzie już abonamentu,
czy będzie to i to, ale na koncie free będą jakieś ograniczenia ?


A szkoda. Naprawdę nie wymagałoby to zbyt wiele wysiłku, bo informację na ten temat masz nawet na tej stronie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7116&pid=1262 Będą konta darmowe z ograniczeniami i konta abonamentowe bez ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 09:14, Magok napisał:

A jak gierka będzie darmowa to teraz z tymi dodatkami co do niej wyszły ?


Mało prawdopodobne, raczej dostaniemy golusieńkie Shadows of Angmar, a ci, którzy mają dodatki, będą mogli z nich korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 09:01, Sericulum napisał:

Nie czytałem poprzednich postów. Czy jak zrobią tą grę za darmo to nie będzie już abonamentu,
czy będzie to i to, ale na koncie free będą jakieś ograniczenia ?


Bedziesz mogl grac za darmo.

Ograniczenia beda:
- 1 postac na serwer
- questy tylko w trzech startowych regionach
- o 40% mniejszy ekwipunek
- mozna posiadac 2 sztuki zlota max
- ograniczony czat
- brak bonusa do xp (rest xp bonus)
- dom aukcyjny ograniczony
- poczta w grze ograniczona
- dostepnosc gildii craftingowych ograniczona
- tylko 2 sloty na kazdy typ cechy do ustawienia (normalnie jest chyba kolo 7-8)
- niemoznosc wydawania destiny points
- monster play niedostepny
- ograniczone mozliwosci spolecznosciowe i pomocy technicznej

Sporadycznie pogrywam w lotro i mialem nadzieje, ze jak bedzie darmowe, moze jakos powoli wymaksuje choc jedna postac. Niestety widzac jak sie sprawy maja, jak mnie najdzie ochota na gre, nie widze innej opcji jak zakup pre-paid (chocby mial sie w duzej mierze zmarnowac). Ograniczenia opcji free sa imho zbyt duze.

@ Magok

Dodatkow nie bedzie w darmowej wersji. Mozesz sie rozwinac tylko do 50 lvl grindujac (bo przeciez questow pobocznych nie bedzie a epic questow nie wystarczy do levelowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... na allegro znalazlem klucz do podstawki + mines of moria za 40 zl... chyba sie skusze, tym bardziej ze wzgledu na to ze na gramie pudelkowe wersje kosztuje 100+ ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł do mnie mail z zaproszeniem na betę 11 sierpnia, ale akurat jutro na tydzień wyjeżdżam. I mam pytanie czy mógłbym ten kod wykorzystać później, czy to już przepadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować