Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2007 o 17:12, Vaxinar napisał:

Sciślej to aż trzy akcje, pierwsza i druga to zaraz po wejściu, a trzecia ładna po golu jakoś.

No czy jakoś tak xD W każdym razie zdziwiło mnie to, że tak od razu sie zabrał za konstruowanie...

Dnia 18.11.2007 o 17:12, Vaxinar napisał:

Oczywiście później też dobrze grał.

Uwazam że na tyle co zagrał pokazał sie z b. dobrej strony. Dobrze, że Leo wpuścił go od razu po przerwie a nie czekał.

Dnia 18.11.2007 o 17:12, Vaxinar napisał:

Obecnie Kuba to mój ulubiony piłkarz kadry.

Ja sie tu nie wypowiadam ^^ :D

Dnia 18.11.2007 o 17:12, Vaxinar napisał:

Głupia teza. Więc Podolski to cała kadra Niemiec bo tez najwięcej strzelił.

Też uważam tego typu stwierdzenia za głupie co najmniej. Na gola pracuje cała drużyna a jeśli nie cała to kilku zawodników.

Dnia 18.11.2007 o 17:12, Vaxinar napisał:

Wracając do naszych - Boruc, Kuba, Dudka, Lewandowski, Krzyniu, Żewłakow, Bąk... Ci też dobrze
grają, prawie zawsze. Reszta się waha.

Tak tylko teraz trzeba będzie poczekać aż Dudka dojdzie do siebie ;/ Co nie zmienia faktu, że w kadrze prezentował sie do tej pory świetnie.

Dnia 18.11.2007 o 17:12, Vaxinar napisał:

Właśnie dlatego nie zgodziłem się z Tobą, że wygralibyśmy z Niemcami bijąc ich golem do szatni.
Nawet z tym golem po wyjściu.

Ale ja nie napisałam, że byśmy wygrali :P ja zapytałam -_-
Też by mi sie to wydało dziwne. Na Niemców trzeba zagrać 90 minut skoncentrowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2007 o 17:19, mesiu59 napisał:

No pomnik to przesada, ale pamiątkowa tablica jest jak najbarziej na miejscu ;).


Robinho i tablica? lol :P On nie dorósł piłkarsko do takiego czegoś. Okiwał jednego gościa i już wielkie halo :/ W ogóle Robson to strasznie przereklamowany piłkarz. I na pewno nie zasłoguje na takie coś jak tablica, o pomniku nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 17:25, Sob-styl napisał:


> No pomnik to przesada, ale pamiątkowa tablica jest jak najbarziej na miejscu ;).

Robinho i tablica? lol :P On nie dorósł piłkarsko do takiego czegoś. Okiwał jednego gościa
i już wielkie halo :/ W ogóle Robson to strasznie przereklamowany piłkarz. I na pewno nie zasłoguje
na takie coś jak tablica, o pomniku nie wspominając.

Halo jest tylko dlatego, że jest w Realu, strasznie przereklamowany zespół (wg. mnie, kiedyś lubiłem ten klub)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2006 to były poprzednie Mistrzostwa Świata.

Rany co za ciemnota w tym kraju panuje, że nawet nie wiedzą na które ME jedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już fakt,że jest rok 2007,więc musielibyśmy się cofnąć w czasie xD
BTW Poprzednie Euro było w 2004,w 2006 był Mundial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 17:25, Sob-styl napisał:


> No pomnik to przesada, ale pamiątkowa tablica jest jak najbarziej na miejscu ;).

Robinho i tablica? lol :P On nie dorósł piłkarsko do takiego czegoś. Okiwał jednego gościa
i już wielkie halo :/ W ogóle Robson to strasznie przereklamowany piłkarz. I na pewno nie zasłoguje
na takie coś jak tablica, o pomniku nie wspominając.

Przereklamowany xD.
Wymiata aż miło już od jakiegoś czasu i wszystkie pochwały mu się należą. Aktualnie najlepszy piłkarz La Liga.
Real przereklamowany? Najbardziej utytułowany klub w historii futbolu, aktulany mistrz Hiszpanii i lider tabeli La Liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 17:50, 1096 napisał:

Ja bardzo lubię Arsenal

Ja z tej 4 też najbardziej lubię arsenal :)
A mam jeszcze jedno pytanie:
Jak myślicie czy Polska ma jakieś szanse na wygranie Mistrzostw Europy ja uważam że ma szanse.
A wy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze jezeli nie wykopią Benhakera i jeszcze się trochę podciągną to mają szanse wejść nawet do ćwierćfinału ale nie sądze żeby doszli dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 18:07, Assax napisał:

Jak myślicie czy Polska ma jakieś szanse na wygranie Mistrzostw Europy ja uważam że ma szanse.
A wy?????

Na dzień dzisiejszy nie. Co wiecej: tak jak już gdzieś wyżej pisałam: na dzień dzisiejszy mamy bardzo marne szanse na wyjście z grupy. To nie jest tak jak na MŚ. Że są 2-3 silne drużyny a reszta słabsza (tak jak była np. nasza grupa z Kostaryką). Na EURO są takie grupy, że masz 3 b. silne zespoły (Szwedzi, Hiszpanie, Niemcy np.) i jedną słabszą (coś jak Polska) Żeby wyjść z grupy musielibyśmy obić dwie z tych 3-ech drużyn. Może nam sie poszczęścić w losowaniu i trafimy na drużyny które nam "leżą". Ale i to nam niewiele da. Przed nami spora praca. Myślę jednak, że na zwycięstwo nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 18:12, mała16 napisał:

> Jak myślicie czy Polska ma jakieś szanse na wygranie Mistrzostw Europy ja uważam że ma
szanse.
> A wy?????
Na dzień dzisiejszy nie. Co wiecej: tak jak już gdzieś wyżej pisałam: na dzień dzisiejszy mamy
bardzo marne szanse na wyjście z grupy. To nie jest tak jak na MŚ. Że są 2-3 silne drużyny
a reszta słabsza (tak jak była np. nasza grupa z Kostaryką). Na EURO są takie grupy, że masz
3 b. silne zespoły (Szwedzi, Hiszpanie, Niemcy np.) i jedną słabszą (coś jak Polska) Żeby wyjść
z grupy musielibyśmy obić dwie z tych 3-ech drużyn. Może nam sie poszczęścić w losowaniu i
trafimy na drużyny które nam "leżą". Ale i to nam niewiele da. Przed nami spora praca. Myślę
jednak, że na zwycięstwo nie ma co liczyć.

Przecież Polska już wyszła z grupy nie słyszałaś pokonaliśmy 2:0 belgię i już możemy przegrać z serbią i tak już jedziemy na Euro 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weług mnie na dzień dzisiejszy trudno to ocenić. Pomyślałabyś przed EURO 2004,że zwyciężą Grecy? xD Wiem natomiast,że przed nami sporo pracy i mam nadzieję,że Leo zachowa się inaczej niż Engel (który zabrał na Mundial ludzi za zasługi) i Janas (który, zrobił rewolucję tuż przed Mundialem) i selekcję rozpocznie już teraz, a na Euro pojadą naprawde najlepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy, gdyby to był koniec już eliminacji tak wyglądały by koszyki do EURO.

1.Szwajcaria, Austra, Grecja, Holandia
2.Chorwacja, Szwecja, Niemcy, Włochy
3.Czechy, Anglia, Portugalia, Rumunia
4.Francja, Hiszpania, Turcja, Polska


Jak łatwo wywnioskować nie trafilibyśmy do grupy z Hiszpanią, Francją, Turcją. Jeśli będziemy mieć szczęście to trafimy do grupy marzeń z Austrią, Chorwacją bądź Szwecją i Rumunią jeżeli będziemy mieć pech to wtedy Holandia, Włochy bądź Niemcy, Portugalią bądź Czechy i wtedy już tak wesoło by nie było losowanie będzie drugiego grudnia w Lucernie więc trzeba trzymać kciuki, aby Bóg dał nam łatwą grupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha wy już muwicie o nowych grupach któe będą na mistrzostwach świata 2008 acha soory za nieporozumienie.
Ale i tak mamy szanse jak pokonaliśmy portugalie to mamy szanse jeśli się ma ebiego Smolarka w drużynie to wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są eliminacje a Magda mówiła o głównym turnieju...

Jeśli nie zmienimy swojej gry tzn nie bedziemy grali 90 minut a nie tylko drugie 45 to moim zdaniem nie wyjdziemy z grupy, chyba że ktoś znów zagra dla nas. Jeśli jednak wyjdziemy z grupy to wszystko jest możliwe, bo potem to już decyduje tylko jedno spotkanie i w głównej mierze dyspozycja dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować