Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2007 o 16:20, mesiu59 napisał:

A skoro już wspomniałem o Adu, to wie ktoś jak sobie radzi w Benfice?

Tutaj jest troszkę info o jego grze w Benfice: http://en.wikipedia.org/wiki/Freddy_Adu#S.L._Benfica

Swoją drogą kupowanie 14 lub 15-latków jest jak kupno kota w worku. Nie wiadomo co takiemu młodemu może strzelić kiedyś do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:49, cubba napisał:

> A skoro już wspomniałem o Adu, to wie ktoś jak sobie radzi w Benfice?
Tutaj jest troszkę info o jego grze w Benfice: http://en.wikipedia.org/wiki/Freddy_Adu#S.L._Benfica

Swoją drogą kupowanie 14 lub 15-latków jest jak kupno kota w worku. Nie wiadomo co takiemu
młodemu może strzelić kiedyś do głowy...

Nie do końca. Barcelona kiedyś wzieła takiego Messiego i Dos Stanosa, których Real nie chciał, i teraz Real żałuje i stara się nie popełniać już takich błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:20, mesiu59 napisał:

A oto kolejny talent z Ameryki. Jozy Altidore. Adu wszyscy znają, jego praktycznie nikt ;).
Interesują się nim największe kluby min. Real Madryt, ma 18 lat. Tutaj próbka jego umiejętności.

http://www.youtube.com/watch?v=vqrrxho0Wb4

Kolejnym talentem o którym w przyszłości może być głośno jest 15-letni Neymar, którego pozyskał
już praktycznie Real Madryt.

http://www.youtube.com/watch?v=ptBMUVk--G0 <---troszke nieaktualne

Kolejnym młodym talentem którym poważnie interesuje się Real Madryt jest 15 latni Coutinho.
Jakaś mania czy co?


Ile w tych plotkach prawdy, niech każdy sam oceni ;).

A skoro już wspomniałem o Adu, to wie ktoś jak sobie radzi w Benfice?

I dzięki temu Real będzie grał tak jak gra, czyli słabiutko :). Sprowadzanie dzieci, którzy będą grali po to, żeby zbić kase, sławe i nic więcej jest bezsensownym pomysłem. Bo cóż oże taki 15 latek w starciu z doswiadczonymi zawodnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pojedziemy do Serbii bez naszych kluczowych zawodników, nie wiem czy to takie dobre. Z tego co wiem to mamy jeszcze o co walczyć (o rozstawienie w koszyku). Można by było zagrać pełnym składem i nie wysyłać ludzi do klubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 15:14, graczomaniak napisał:

> a czemu w meczu z serbią tylu dobrych piłkarzy na zagra??
Po co maja marnowac siły przed ligą? Mamy pewny awans wiec nie widze powodu, żeby grały same
"Gwiazdy".

Tak ja to powiedział graczomaniak po co mają tracić siły jeśli mamy już awans w rękach to teraz trzeba poprawić wyniki w lidze bo teraz to dla nich jest bardzo ważne.A właśnie jak myślicie kto mógby wyrać hiszpańską ligę???
bo jest tam bardzo wiele dobrych klubów takich ja np.Real Madryt,FC Barcelona,Sevilla ja myślę że to będzie Real Madryt.
A angielską ligę bo też tam jest dużo dobrych drużyn jask np.Arsenal London,Manchaster Unitde,Chelsea London,FC Liverpool bo ja uważam że Arsenal w ty sezonie.A wy jak myślicie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:19, Assax napisał:

Tak ja to powiedział graczomaniak po co mają tracić siły jeśli mamy już awans w rękach


Może po to, aby awansować z 1. miejsca i mieć łatwiej w grupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:13, graczomaniak napisał:

I dzięki temu Real będzie grał tak jak gra, czyli słabiutko :).

Jeśli Real gra słabiutko to... Zresztą nie ma sensu komentować takich bzdór, bo każdy normalny kibic zdaje sobie sprawe, że to nie jest prawda. Można polemizować, czy gra świetnie czy dobrze, no czy może przeciętnie, ale mówienie, że gra słabiutko jest głupie.

Dnia 19.11.2007 o 19:13, graczomaniak napisał:

Sprowadzanie dzieci, którzy
będą grali po to, żeby zbić kase, sławe i nic więcej jest bezsensownym pomysłem.

Kase, sławe i nic więcej? WTF? Takie coś można powiedzieć o każdym transferze to większych klubów.

Dnia 19.11.2007 o 19:13, graczomaniak napisał:

Bo cóż oże
taki 15 latek w starciu z doswiadczonymi zawodnikami?

No chyba nie myślisz, że Real sprowadza 15-letniego Naymara do pierwszej drużyny xD?? Chociaż w sumie jak spojrzeć na twoją wypowiedź o grze Realu, to w sumie moge uwierzyć, że tak właśnie myślałeś x|.

Assax - pewnie, że Real Madryt wygra lige ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:23, mesiu59 napisał:

Kase, sławe i nic więcej? WTF? Takie coś można powiedzieć o każdym transferze to większych
klubów.

Dlaczego? Nie każdy klub sprowadza 15 latków do składu.

Dnia 19.11.2007 o 19:23, mesiu59 napisał:

No chyba nie myślisz, że Real sprowadza 15-letniego Naymara do pierwszego składu xD?? Chociaż

Pewnie pogra troche w Real B, a potem go wezmą do podstawowego składu... Bo po co miałby się marnowac w rezerwach?

Dnia 19.11.2007 o 19:23, mesiu59 napisał:

w sumie jak spojrzeć na twoją wypowiedź o grze Realu, to w sumie moge uwierzyć, że tak właśnie
myślałeś x|.

Dla mnie to zwykła zbieranina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:27, graczomaniak napisał:

Dlaczego? Nie każdy klub sprowadza 15 latków do składu.

Aha, to 15 latek przychodzi do klubu po kase i sławe, a 25 latek po... waciki?

Dnia 19.11.2007 o 19:27, graczomaniak napisał:

Pewnie pogra troche w Real B, a potem go wezmą do podstawowego składu... Bo po co miałby się
marnowac w rezerwach?

Nie marnować w rezerwach tylko ROZWIJAĆ :).

Dnia 19.11.2007 o 19:27, graczomaniak napisał:

Dla mnie to zwykła zbieranina...

Real jest fuuuuuu i marnuje talenty. Nie są drużyną tylko zbieraniną. A to, że walczą do upadłego w każdym meczu do ostatniej minuty nie ma znaczenia ;). Real tworzy jedność i prawdziwą drużyne ;]. To jest właśnie to czego brakuje w ostatnich czasach Barcelonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:22, graczomaniak napisał:

W Hiszpani liczy się tylko Barca ^^, a w Anglii MU ofc :).
I na przyszłość jeden znak "?" wystarczy.

Dobra na przyszłość będę pamiętał dzienx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:30, mesiu59 napisał:

Aha, to 15 latek przychodzi do klubu po kase i sławe, a 25 latek po... waciki?

Wiesz, 15 latek nie pogra a będzie promowany przez media bo trafia do wielkiego klubu.

Dnia 19.11.2007 o 19:30, mesiu59 napisał:

Nie marnować w rezerwach tylko ROZWIJAĆ :).

Gdy podrośnie, będzie się marnował. Jaki zawodnik nie chciałby przejść z Real B do Real A?:P

Dnia 19.11.2007 o 19:30, mesiu59 napisał:

Real jest fuuuuuu i marnuje talenty. Nie są drużyną tylko zbieraniną. A to, że walczą do upadłego
w każdym meczu do ostatniej minuty nie ma znaczenia ;). Real tworzy jedność i prawdziwą drużyne
;]. To jest właśnie to czego brakuje w ostatnich czasach Barcelonie.

Po pierwsze, nie tylko Real walczy do upadłego, nie tylko Real strzela brami, ale każda drużyna gra do końca i zawsze walczy o zwycięstwo. Fakt w Barcelonie ostatnimi czasy dochodziło do sporów, ale jak widać to nei przeszkadza im w grze. Oczywiście nie da się z meczu na mecz być skoncentrowanym na 100%, a tak jest w większości klubów, bo i LM i Liga i teraz reprezentacja.
Nie mówie, że Real jest zły, ale po co im był Owen, Babtista, skoro się z nimi pożegnali? Sprowadzili Van Nisterlooy''a, który praktycznie nie strzela bramek. Mają Dudka, a szmaty przepuszcza Casillas. nie chce mówić, że jest on słaby, ale Dudkowi nie dali szansy na zagranie meczu w lidze. Gdyby potraktowali go jak Kuszczaka w MU, myslę, że mieliby kogo wystawić w składzie podczas gdy Casillas jest w słabszej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:19, Assax napisał:

Tak ja to powiedział graczomaniak po co mają tracić siły jeśli mamy już awans w rękach

A moze chociażby po to, żeby wygrać grupe, postarać sie o lepsze rozstawienie w koszykach i ładnym akcentem zakończyć eliminacje. I chociażby po to, żeby uszanować rywala. Na Serbię się wysyła podstawowy skład moim zdaniem.

Dnia 19.11.2007 o 19:19, Assax napisał:

kto mógby wyrać hiszpańską ligę???

Wg mnie Barcelona, ale co będzie zobaczymy.

>A wy jak myślicie??????????
Co do ligi angielskiej... chciałabym, żeby wygrała Chelsea, jednak średnio im idzie. Świetnie gra ManU i Arsenal. Myślę, że mistrzem będzie ktoś z wyżej wymienionej trójki.

PS. Na przyszłość - pisz troszkę dokładniej i mniej znaków zapytania (ale na to Ci już widze uwage zwrócili :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to dobrze,że Leo próbuje już w tym meczu rezerwy w ataku i pomocy,bo to czy będziemy lepiej rozstawieni w losowaniu nie ma u nas najmniejszego znaczenia(patrz poprzednie 2 mistrzostwa świata i eliminacje ME w Portugalii).W ME nie ma już słabych drużyn (no może oprócz Austrii),to czy będziemy w koszyku z Anglią,Portugalią,Szwecją(akurat z tymi drużynami chciałbym,żeby zagrali,a one są w trzecim koszyku) czy z Hiszpanią,Francją i Turcją(na te zespoły lepiej w drugiej rundzie).
Na mistrzostwach trzeba zagrać minimum trzy bardzo dobre mecze(takie jak ten w Portugalii),a punktami do klasyfikacji nie zawracać sobie głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:37, graczomaniak napisał:

Po pierwsze, nie tylko Real walczy do upadłego, nie tylko Real strzela brami, ale każda drużyna
gra do końca i zawsze walczy o zwycięstwo. Fakt w Barcelonie ostatnimi czasy dochodziło do
sporów, ale jak widać to nei przeszkadza im w grze. Oczywiście nie da się z meczu na mecz być
skoncentrowanym na 100%, a tak jest w większości klubów, bo i LM i Liga i teraz reprezentacja.
Nie mówie, że Real jest zły, ale po co im był Owen, Babtista, skoro się z nimi pożegnali? Sprowadzili
Van Nisterlooy''a, który praktycznie nie strzela bramek. Mają Dudka, a szmaty przepuszcza Casillas.
nie chce mówić, że jest on słaby, ale Dudkowi nie dali szansy na zagranie meczu w lidze. Gdyby
potraktowali go jak Kuszczaka w MU, myslę, że mieliby kogo wystawić w składzie podczas gdy
Casillas jest w słabszej formie.

No nie no, pisanie że van Nistelrooy praktycznie nie strzela bramek, to już jest z lekka przesada. Dudek wiedział na co się pisze przychodząc do Realu. Casillas puszcza szmaty.... Ile, ze 2 w tym sezonie??. A to co on obronił, to mu zapewnia abonament na bramkę Realu na 3 następne lata. Zupełnie nie rozumiem, czemu za najlepszego bramkarza świata uznają albo Buffona, albo Cecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:48, Erton napisał:

No nie no, pisanie że van Nistelrooy praktycznie nie strzela bramek, to już jest z lekka przesada.
Dudek wiedział na co się pisze przychodząc do Realu. Casillas puszcza szmaty.... Ile, ze 2
w tym sezonie??. A to co on obronił, to mu zapewnia abonament na bramkę Realu na 3 następne
lata. Zupełnie nie rozumiem, czemu za najlepszego bramkarza świata uznają albo Buffona, albo
Cecha.

Wiesz, kilka tygodni temu mówili, że Nesterlooy ma jedna bramke w lidze...
Z tych kilku meczy co widziałem to Casillas zawinił przy bramkach i w lidze i LM. Dobry jest na przed polu, na linii już gorzej.
Tak jak mówie, Dudek nie dostaje szansy i jej zapewne już nie dostanie.
Buffon i Cech? Z pierwszym się zgodze, bo to dobry i doświadczony bramkarz. Natomiast Cech? Jest dobry, ale nie jest tak doświadczony jak Buffon, Khan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu z Serbią. Po zwycięstwie nad Belgami Leo mówił,że z Serbią będziemy walczyć o zwycięstwo,a teraz okazuje sie,że do Belgradu nie zabrał chyba 5 podstawowych graczy,więc coś się nie zgadza. Oczywiście dublerzy też pewnie dadzą z siebie wszystko,ale wszyscy wiemy jak dublerzy zagrali z Węgrami. Więc chyba stwierdzenie,że jedziemy do Belgradu po zwyciestwo jest troche chybione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:37, graczomaniak napisał:

Po pierwsze, nie tylko Real walczy do upadłego, nie tylko Real strzela brami, ale każda drużyna
gra do końca i zawsze walczy o zwycięstwo. Fakt w Barcelonie ostatnimi czasy dochodziło do
sporów, ale jak widać to nei przeszkadza im w grze. Oczywiście nie da się z meczu na mecz być
skoncentrowanym na 100%, a tak jest w większości klubów, bo i LM i Liga i teraz reprezentacja.
Nie mówie, że Real jest zły, ale po co im był Owen, Babtista, skoro się z nimi pożegnali?

OOOO. To gdzie gra Baptista, bo nie wiem :/. Skoro odszedł z Realu?

Dnia 19.11.2007 o 19:37, graczomaniak napisał:

Sprowadzili
Van Nisterlooy''a, który praktycznie nie strzela bramek.

W tym sezonie 6 bramek, w poprzednim sezonie król strzelców La Liga i brakowało mu jednej bramki do złotego buta. Wniosek? Nie masz zielonego pojęcia o piłce nożnej.

Dnia 19.11.2007 o 19:37, graczomaniak napisał:

Mają Dudka, a szmaty przepuszcza Casillas.

Casillas szmaty? ROTFL. W tym sezonie obok Robinho i Ramosa to najpewniejszy punkt drużyny. Wniosek? Taki jak wyżej.

Dnia 19.11.2007 o 19:37, graczomaniak napisał:

nie chce mówić, że jest on słaby, ale Dudkowi nie dali szansy na zagranie meczu w lidze. Gdyby
potraktowali go jak Kuszczaka w MU, myslę, że mieliby kogo wystawić w składzie podczas gdy
Casillas jest w słabszej formie.

Casillas nie miewa słabszej formy ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:57, mati285 napisał:

Co do meczu z Serbią. Po zwycięstwie nad Belgami Leo mówił,że z Serbią będziemy walczyć o zwycięstwo,a
teraz okazuje sie,że do Belgradu nie zabrał chyba 5 podstawowych graczy,więc coś się nie zgadza.

Też mi coś nie pasi, ale nawet nie o to chodzi. Chodzi mi o to, że powinniśmy jakimś mocnym akcentem zakończyć te el. Ja nie mówie, że mamy wkopać takiej Serbii 5-0 (to za dobra drużyna nawet przy naszym podstawowym składzie), ale tak na dobrą sprawe olewamy w ten sposób Serbów.

Dnia 19.11.2007 o 19:57, mati285 napisał:

Oczywiście dublerzy też pewnie dadzą z siebie wszystko,ale wszyscy wiemy jak dublerzy zagrali
z Węgrami.

To, że dadzą z siebie wszystko powinien być fakt. Dobrze nawet, że Kuba Błaszczykowski dostał w meczu z Belgią żółtą kartke i pauzuje w takim meczu a nie jakimś innym, ważniejszym. Wracając do dublerów... albo będą chcieli się pokazać i zagrają powyżej swoich możliwości albo zagrają słabe spotkanie. Coś jak rezerwowi ligowi podczas Pucharu Ekstraklasy (przykład: rezerwowi Wisły). Mam nadzieję, że chłopaki ci, którzy wyjdą w środe na boisko pokażą charakter i wywalczą nam pierwsze miejsce w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:58, mesiu59 napisał:

OOOO. To gdzie gra Baptista, bo nie wiem :/. Skoro odszedł z Realu?

Gdzie napisałem, że odszedł? Nie gra regularnie w I składzie, a miał być podporą druzyny w tamtym sezonie...

Dnia 19.11.2007 o 19:58, mesiu59 napisał:

W tym sezonie 6 bramek, w poprzednim sezonie król strzelców La Liga i brakowało mu jednej bramki
do złotego buta. Wniosek? Nie masz zielonego pojęcia o piłce nożnej.

LOL. I co mnie tamten sezon? Mówimy o tym, a sam widzisz jak jest. Wątpie, żeby do końca sezonu strzelił 20 bramek i został królem.

Dnia 19.11.2007 o 19:58, mesiu59 napisał:

Casillas szmaty? ROTFL. W tym sezonie obok Robinho i Ramosa to najpewniejszy punkt drużyny.
Wniosek? Taki jak wyżej.

Aha, jasne, za niektóre bramki powinni go odsunąć na kilka meczy.
>Casillas nie miewa słabszej formy ;].
Tak samo jak Eto''o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować