Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Obejrzałem wczoraj połowę meczu, później jednak przełączyłem na you can dance:))
Jak dla mnie nie był to taki ważny mecz ale ładnie się zapowiadało(2-0), szkoda tylko że w końcówce gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu Polska - Serbia. Mi się osobiście podobała gra Murawskiego...Świetne wyjście między obrońcami i strzał na bramkę, sporo biegał i walczył o piłkę, widać było, że chciał się pokazać z jak najlepszej strony i myślę, że to mu się udało znakomicie... Niezłe wejście Matusiaka, w końcu strzelił bramkę. Tragicznie oczywiście Rasiak, jeżeli dobrze się przypatrzyłem to nie zdołał wygrać większości z pojedynków w powietrzu z obrońcami serbskimi... Jeszcze gorzej Kosowski;/ W bramce bardzo liczyłem jednak na występ Kuszczaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całość meczu można by skwitować krótko: niezła mieszanka. Chłopcy od początku zagrali dość pewnie. I co ważne: bez kompleksów. Ładne, acz nie zawsze składne akcje. Ale przede wszystkim ambitna walka. Chłopcy wiedzieli o co walczą (ja bym chyba ze szczęścia skakała jakby takie podejście mieli rezerwowi Wisły w meczach PE). Wreszcie świetne podanie Lewandowskiego, ładne wyjście Murawskiego i 1-0. Warto zauważyć, że tam pomogła murawa ;P
Ale co tam: szczęście było po naszej stronie.
Dobrze pokazał się Zahorski w którego, co tu dużo mówić wątpiłam. A on nie na swojej pozycji zrobił sajgon można by rzec. Walczył za trzech. I to podanie do Matusiaka. No i było 2-0.
Co sie stało potem? Każdy z nas widział. Czy jest to żenada/obciach/hańba i nie wiadomo co jeszcze? Myślę, że chłopcy za wcześnie ten mecz uznali za wygrany. Mogli stracić siły. A mogli... a czy to ważne? Jest remis, mamy wygraną grupę i 3 koszyk. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie zgadzam się co do oceny meczu. Piewsza połowa bardzo dobra w drugiej już gorzej (a zawsze było odwrotnie xD). Myślę,że już od 50 minuty chłopaki byli myślami w szatni,a później zabrakło sił,by dogonić rozpędzonych Serbów. Ogólnie jednak dublerzy się spisali, a zwłaszcza chciałbym pochwalić Murawskiego,Zahorskiego i Fabiańskiego,który co prawda nie popisał przy kuriozalnym golu na 2:2,ale poza tym bronił pewnie. Tak czy inaczej grupa wygrana,dzień na plus...no poza tym,że Anglia odpadła :(. Wszyscy jechali po Erikssonie,ale za jego kadencji,aż taka klapa im się nie przytrafiła. Szkoda :( Ale jest na Euro Francja,jest Holandia i oczywiście Polska,więc mam komu kibicować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 08:59, Mudra napisał:

Po raz kolejny okazalo sie, ze naszpikowana gwiazdami druzyna anglielska to trudny, aczkolwiek
calkowicie ogrywalny przeciwnik. Pokazalo to juz wczesniej towarzyskie spotkanie z Niemcami
gdy oberwalo im sie 1 : 2.


Piszesz trochę tak, jakby Niemcy byli jednym z najsłabszych... A tak oczywiście nie jest.
Moim zdaniem problem Anglików polega na ich ogólnej obronie, czy to obrońcach czy bramkarzu. Niby wśród tych obrońców jest Terry, ale brak tam zgrania. Bramkarz, jak to bramkarz - Anglia w ostatnich latach nie miała żadnego klasowego. Anglicy potrafią strzelać, ale też tracić - proszę spojrzeć jaką szmatę wpuścił bramkarz na Wembley.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:08, mati285 napisał:

chciałbym pochwalić Murawskiego,Zahorskiego i Fabiańskiego,

Jeszcze Lewandowski zagrał zupełnie dobre zawody. No i to podanie przy golu na 1-0. Zahorski zagrał bardzo ambitnie i walecznie. Jak widać nie tylko mamy grupę 11 zawodników, którzy mogą wybiec na boisko i zagrać, ale również grupę wartościowych dublerów.
Co do Anglii... <płacze> to aż szkoda słów.

@@@Vaxinar
Mówisz o tej bramce, gdy chciał złapać piłkę a ta mu się od ramienia odbiła? o_O

BTW: No do jasnej ciasnej poza Polską nie mam komu kibicować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:30, mała16 napisał:

Co do Anglii... <płacze> to aż szkoda słów.

W pełni się zgadzam, chociaż jak wiesz ja mam jeszcze kogoś. :]

Dnia 22.11.2007 o 17:30, mała16 napisał:

Mówisz o tej bramce, gdy chciał złapać piłkę a ta mu się od ramienia odbiła? o_O

Tak... O_O

Dnia 22.11.2007 o 17:30, mała16 napisał:

BTW: No do jasnej ciasnej poza Polską nie mam komu kibicować!

Proponowałbym Holendrów... Ja tam zawsze ich lubiłem.... :) Oczywiście mogę się mylić, ale Sneijder może wyrosnąć na gwiazdę EURO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:33, Vaxinar napisał:

W pełni się zgadzam, chociaż jak wiesz ja mam jeszcze kogoś. :]

Wiem wiem :) Ale Anglia to było nr 2 w Europie po Polsce i 3 na Świecie u mnie ;(

Dnia 22.11.2007 o 17:33, Vaxinar napisał:

Tak... O_O

Widziałam to... =/ myślę, że u nich będzie coraz gorzej z bramkarzami...

Dnia 22.11.2007 o 17:33, Vaxinar napisał:

Proponowałbym Holendrów... Ja tam zawsze ich lubiłem.... :) Oczywiście mogę się mylić, ale
Sneijder może wyrosnąć na gwiazdę EURO.

Jeśli już to Szwedów. Chorwatów w sumie nawet lubiłam, zawsze umieli powalczyć, ale już koniec tego dobrego <zła>

@@@Darnok
>Nie będę oryginalny - aaaa, nie ma Angoli na Euro, suuuupeeeeeeeer :D Strasznie się cieszę. Należało im się ;] >Brawo Chorwacja, chociaż z drugiej strony... Mercedesy pomogły ;P
!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <zla> Myślałeś, że tego nie zobacze?! :P
Ja mam akurat odwrotnie <płacze>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:30, mała16 napisał:

> chciałbym pochwalić Murawskiego,Zahorskiego i Fabiańskiego,
Jeszcze Lewandowski zagrał zupełnie dobre zawody. No i to podanie przy golu na 1-0. >

Podanie cudo :D Ale nie wymieniłem go,bo wyróżniiłem dublerów,a Lewy to filar naszej reprezentacji.

Dnia 22.11.2007 o 17:30, mała16 napisał:

BTW: No do jasnej ciasnej poza Polską nie mam komu kibicować!

Ja mam xD Lubię Francuzów,z sentymentu do Zizou,który jest dla mnie najlepszym graczem ever :D Ale też z powodu młodzieży,która odważnie podbija tą reprezentację. Lubię ich styl. Będę też kibicowal Oranje.

Vaxinar=> Jako kibic reprezentacji Anglii i Tottenhamu przyznaje,że rzeczywiście Anglicy nie mają bramkarzy. Paul Robinson to niewiadoma (od trzech lat się modlę,aby Spurs znaleźli kogoś na bramkę xD) Scott Carson widzieliśmy,a reszty...nie widać. Ale co sie dziwić,gdy w większości klubów Premiership bronią obcokrajowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:27, Vaxinar napisał:

Piszesz trochę tak, jakby Niemcy byli jednym z najsłabszych... A tak oczywiście nie jest.


Nie nie ;-). To wcale nie tak. Niemcy maja bardzo dobry zespól, ale mimo wszystko gwiazd swiatowego formatu maja znacznie mniej od Anglików (a przynajmniej zawodników za takowe gwiazdy uznawanych). Ot to staralem sie zasugerowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anglia ma bardzo dobrych zawodników (bramkarze u nich są nie obliczalni raz pięknie obronią po czym puszczą "szmatę"), ale nie ma drużyny piłkarze Grecji, Rumunii, Rosji, Polski nie mają tylu gwiazd pokroju Anglii, ale mają trenerów potrafiących stworzyć drużynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 18:30, Chrisinho napisał:

Rzeczywiście bramka to najsłabszy punkt Anglii. Dobrze że w naszej reprezentacji jest tylu
dobrych goalkeeperów.


Szkoda tylko, że nie mamy takich zawodników z pola jak Anglicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 18:31, Adidas66 napisał:

> Rzeczywiście bramka to najsłabszy punkt Anglii. Dobrze że w naszej reprezentacji jest
tylu
> dobrych goalkeeperów.

Szkoda tylko, że nie mamy takich zawodników z pola jak Anglicy.

Heh. Już niedługo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 18:30, Chrisinho napisał:

Rzeczywiście bramka to najsłabszy punkt Anglii. Dobrze że w naszej reprezentacji jest tylu
dobrych goalkeeperów.


A ja na miejscu następnego szkoleniowca powołałbym do kadry Greena. W tym sezonie widziałem kilka meczy West Hamu i naprawdę ich bramkarz spisywał się nieźle. Poza tym, to zawsze lepiej niż Robinson czy Carson. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/74318,1248685,1646061,,mourinho_kandydatem_na_trenera_reprezentacji_anglii,wiadomosc.html

Szkoda tylko, że sam Jose milczy... Jose mówił, że jest tak wybitny (;-)), że już tylko AC Milan i Real Madryt są go godne, ale tam nie zanosi się na zmieny trenera, szczególnie w Milanie więc może da się skusić... Wszak jego ego jeszcze by urosło, gdyby coś osiągnął. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 18:31, Adidas66 napisał:

Szkoda tylko, że nie mamy takich zawodników z pola jak Anglicy.

Skoro mają takich dobrych zawodników w polu, czyli są zgrani, są w formie, są rządni gry - to dlaczego nasza drużyna z niby słabymi zawodnikami szykuje się na Euro 2008, a Anglicy sobie mogą co najwyżej pooglądać rywali... Nasz bramkarz nie dał nam awansu, a ich bramkarz nie spowodował ich odpadnięcia.
Ważna jest drużyna, a nie pojedyncze nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż tak to już jest,że po zwolnieniu trenera natychmiast pojawia sie grono kandydatów. Ja słyszałem jeszcze o Capello,Scolarim,Hiddinku,Benitezie,O''Neillu. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie geniusza Riquelme i dla kogo pieniądze są ważne...

"Mam kontrakt do 2009 roku, co nie jest problemem przy przejściu do Boca, ale chcę otrzymać wszystkie należące mi się z tytułu umowy pieniądze. Jeśli wszystko co do ostatniego euro zostanie mi wypłacone, wtedy prędko odejdę do Boca. W przeciwnym razie, zostanę tutaj, w Villarreal - ostrzegł lider "Albicelestes". "

I jeszcze o Ameryce Południowej...

" Ronaldinho i Robinho zostali wygwizdani przez własnych kibiców podczas środowego meczu eliminacji do MŚ 2010 z Urugwajem."

Przecież Robinho rzekomo jest noszony na rękach przez kibiców i mają jakąś tam tabliczkę na jego cześć wbudować. Więc jak w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować