Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2007 o 18:11, mikal15 napisał:

"Jedziemy po Puchar Świata." Tak brzmiałą dosłowna wypowiedź Engela.
"-Czyli jedziemy po złoto? -Tak " Leo Beenhakker. Nie widzę różnicy, żadnej.

A co Ty byś powiedział? "Jedziemy po cenne doświadczenie, nie wyjdziemy z grupy zapewne, chociaż jak tak się stanie to będzie nasz sukces! Pomódlmy się teraz - za sukces polskiej Repsy! Za 3 miejsce w grupie! Aby się nie skompromitować! Hura!"? Każda kadra jedzie po złoto - jeśliby tak nie było to po co mielibyśmy rywalizacje - taka np. Grecja nie pojechała do Portugalii, żeby "sobie pokopać, a nuż coś wpadnie i będzie święto" - zagrali swoje... i wygrali. Na tym polega duch piłki nożnej - jest nieprzewidywalna, każdy pragnie zwycięstwa... A Engel swoim stwierdzeniem naraził się tylko "pomundialowym specom" - takim, którzy wymądrzają się po każdej klęsce narodowej, a nie dają sygnałów przed nią. Jeśli wg Ciebie jest coś nie tak - zakomunikuj to nam, a nie "ubezpieczaj się" na przyszłość (by móc powiedzieć - "A nie mówiłem?")! IMO Jerzy był takim ekspertem po ostatnim mundialu - niemniej w tamtym oskarżeniu pychy nie mogę się doszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 18:49, mesiu59 napisał:

> Inna sprawa, że temu wirtuozowi, może wyjść strzał życia, a Gigi to obroni ;)
Strzały życia mają to do siebie, że są nie do obrony ;).


Gdybym Ja oddał strzał życia to Iker na luzie by obronił :P Zresztą wiele widziałem kapitalnie "wyciągniętych" piłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 18:51, Sob-styl napisał:

Gdybym Ja oddał strzał życia to Iker na luzie by obronił :P Zresztą wiele widziałem kapitalnie
"wyciągniętych" piłek.

Moim zdaniem gdybyś oddał strzał życia, a Iker by obronił, to by znaczyło, że to nie był strzał życia. Wdg mnie, strzały życia są nie do obrony ;].

PS. Pomyłki bramkarzy

http://www.youtube.com/watch?v=-1eGamKDTPQ&feature=related

Jest Valdes xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 18:52, mesiu59 napisał:

Wdg mnie, strzały życia są nie do obrony ;].


Mam inne zdanie. Dla wielu strzał życia to niesamowita bramka. Ale jeżeli ktoś strzeli z 30m jakąś bombę, lecącą w okienko, a tutaj, ni z kąd, ni z owąd pojawi się rękawica bramkarza, która odbija piłkę. Strzał życia? Tak. Tylko szkoda, że nie wpadło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 18:56, Sob-styl napisał:

Mam inne zdanie. Dla wielu strzał życia to niesamowita bramka. Ale jeżeli ktoś strzeli z 30m
jakąś bombę, lecącą w okienko, a tutaj, ni z kąd, ni z owąd pojawi się rękawica bramkarza,
która odbija piłkę. Strzał życia? Tak. Tylko szkoda, że nie wpadło :P

W sumie, to można jeszcze rozumieć to tak, że np. jak ktoś nie gra wogóle w piłke, raz puści szmate to i tak będzie to jego strzał życia ;>. Ale kończe już tego offtopa ;P

Erton - Dla mnie najlepsza parada Ikera, to ta z tej edycji LM, w meczu z Olympiakosem, w doliczonym czasie ;). Iker jak sprężyna ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tego ,że weszliśmy do me 2008 to zapraszam do tego tematu.
Podziękujcie naszej reprezentacji.- [M] http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=30179#u_1

Najsłabszemu najłatwiej strzelić gola mistrzowi ponieważ: ten myśli: a tam jakaś ciota na pewno nie trafi w bramkę itp. więc się tak nie skupia a jak jakiś ronaldinho to:ooo może być już niebezpiecznie lepiej będę uważał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie takiego bramkarza jak Fabien Barthez? :D I jego słynne Taxi, lub bramki vs. Deportivo La Coruna na OT :P Prawidziwy pajac, czasami miał dobry dzień, ale czasami puszczał takie kartofle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iker_Casillas_najlepszy_bramkarz_swiata
Jak dla mnie to on nie jest najlepszy chociaż jest wielki.
Ach te załamane twarze napastników xD fajny filmik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 18:59, albinskia napisał:

Nawiązując do tego ,że weszliśmy do me 2008 to zapraszam do tego tematu.
Podziękujcie naszej reprezentacji.- [M] http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=30179#u_1

I tylko czystym zbiegiem okoliczności jest to twój temat,tak? Ehh.

Dnia 23.11.2007 o 18:59, albinskia napisał:

Najsłabszemu najłatwiej strzelić gola mistrzowi ponieważ: ten myśli: a tam jakaś ciota na pewno
nie trafi w bramkę itp. więc się tak nie skupia a jak jakiś ronaldinho to:ooo może być już
niebezpiecznie lepiej będę uważał xD

Zawodowiec nie ma prawa tak myśleć,a jeżeli tak myśli to nie można go nazwać zawodowcem. Co do Ikera to nie ma wątpliwości,że to świetny bramkarz,ale czy najlepszy? Nie wiem. Chociaż wciąż mam w pamięci jego interewencję z końcówki meczu Real-Olympiakos na Bernabeu w LM.
A co do Bartheza to mówią,że każdy bramkarz jest w mniejszym lub większym stopniu świrem xD Choć każdy inaczej to przejawia. Jose Luis Chilavert zasłynął wyczynami poza boiskiem,a taki Joerg Stiel to nawet na Euro sobie jaja robił xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 19:00, Sob-styl napisał:

A pamiętacie takiego bramkarza jak Fabien Barthez? :D


Kto nie paimęta? Fabien był wielki, genialny i przede wszystkim nieprzewidywalny, można powiedzieć, że nikt tak nie wkręcał w ziemię napastników jak on, zwłaszcza w polu bramkowym ;) A co do kartofil, zdarzają się każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest ale chciałem tylko zaprosić by się temat nie marnował ;] nie tak agresywnie ;] według mnie nie da się określić kto jest najlepszy na bramce. np: cacillas w niektórych meczach wpuszczał straszne szmaty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 19:09, albinskia napisał:

jest ale chciałem tylko zaprosić by się temat nie marnował ;] nie tak agresywnie ;]

Jasne xD Co nie zmienia faktu,że łamiesz regulamin.

Dnia 23.11.2007 o 19:09, albinskia napisał:

według
mnie nie da się określić kto jest najlepszy na bramce. np: cacillas w niektórych meczach wpuszczał
straszne szmaty xD

A kto nie wpuszczał? Nie znam bramkarza (i jak sądzę Ty też nie) broniłby wszystko i wszędzie. Właśnie po tych przebłyskach,niesamowitych interwencjach poznaje się geniusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 19:09, albinskia napisał:

mnie nie da się określić kto jest najlepszy na bramce. np: cacillas w niektórych meczach wpuszczał
straszne szmaty xD

Kiedy i gdzie ;), tylko prosze o konkrety ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pomijam fakt, że ja tylko przywoływałem Vaixnarowi co dokładnie powiedział Engel i tylko stwierdziłem fakt, że niczym się te wypowiedzi nie różnią. Ale skoro już musisz wtrącić swoje trzy grosze mimo, że nie do końca wiesz jak widać o co chodzi...mam powiedzieć? Ok. Nie wierzę w mistrzostwo Europy. Teraz lepiej czy jeszcze coś?

Aha. I polecam poszukanie wypowiedzi Rehhagela przed turniejem a następnie po wejściu do półfinału. A potem wypowiadanie się. Bo on wcale nawet wtedy nie mówił o złocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ja też nie wierzę w złoto i sądzę,że 90% polskich kibiców także. Ale trener wierzyć musi i musi przelewać tą wiarę na piłkarzy. Bo bez tego nic się nie osiągnie nawet z grupy się nie wyjdzie. Może uważasz,że Leo powinien powiedzieć "Nie zasłużyliśmy na awans. Jedziemy tam tylko na wycieczkę i jako dostarczyciel punktów. Szkoda,że nie możemy oddać miejsca na Euro np.Anglikom,bo oni by przynajmniej coś zdziałali,a my będziemy tylko chłopcami do bicia" Tak,szaaalenie budująca postawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 19:19, mikal15 napisał:

Już pomijam fakt, że ja tylko przywoływałem Vaixnarowi co dokładnie powiedział Engel i tylko
stwierdziłem fakt, że niczym się te wypowiedzi nie różnią. Ale skoro już musisz wtrącić swoje
trzy grosze mimo, że nie do końca wiesz jak widać o co chodzi...mam powiedzieć? Ok. Nie wierzę
w mistrzostwo Europy. Teraz lepiej czy jeszcze coś?

Nie wiem dlaczego doszukujesz się tu ataku na własną osobę. Ja również stwierdzam fakt. Co z tego, że nie wierzysz w ME. Jest ono mało prawdopodobne - być może i sam Beenhakker w nie nie wierzy - ale co ma innego mówić? Nie można się poddawać. Nigdy. Po to był awans, by pojechać na te mistrzostwa i wywieść z nich coś więcej niż nowe samochody dla Polaków :) - BTW - przypomniał mi się dowcip - Dlaczego Ukrainiec, gdy jedzie do Szwajcarii kradnie 2 Audice? Bo wraca przez Polskę. :P Nie ma to jak oklepane kawały :P

Dnia 23.11.2007 o 19:19, mikal15 napisał:

Aha. I polecam poszukanie wypowiedzi Rehhagela przed turniejem a następnie po wejściu do półfinału.
A potem wypowiadanie się. Bo on wcale nawet wtedy nie mówił o złocie.

Tak, ale po co on się dostawał do półfinału? Przed poznaniem rywali nie ma miejsca na kurtuazję, jak to bywa w dalszej części turnieju, brałeś to pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 19:03, albinskia napisał:

Iker_Casillas_najlepszy_bramkarz_swiata
Jak dla mnie to on nie jest najlepszy chociaż jest wielki.
Ach te załamane twarze napastników xD fajny filmik ;]

Jak dla mnie naj lepszy jest Buffon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować