Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

W sumie jak się zastanowie, to na kogo byśmy nie wpadli w 2 koszyku, to nie będe zadowolony.

I: Szwajcaria
II:Byle nie Włosi... Choć w sumie, do tych Euro tak się zestażeją, że biegać już nie będą mogli ;].
III:Rumunia
To moje typy ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze sie wcinam nie na teamt bo sie wszycyc ciesza z powodu anglikow, ale wiecie moze gdzie mozna samemu zaprojektowac i zamowic szaliki? i w jakiej bylby cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 23:49, mikal15 napisał:

W pierwszym koszyku marzy mi się Austria, w drugim Czechy, w trzecim Rumunia. Nie chciałbym
trafić na Szwajcarów, Szwedów oraz Niemców.


Z pierwszego najtrudniejszym przeciwnikiem byłaby Holandia. Z drugiego, tu się z Tobą zgodzę - nie chciałbym Szwedów. Z trzeciego wolałbym Niemców niż Hiszpanie czy Portugalię. Kiedys trzeba tym szwabom tyłek skopać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje jakość poszły... i co z tego?

Nie żebym źle życzył naszym, ale przyzwyczaili nas (mundiale w ostatnich latach, awans w miarę łatwy i dupa) do przegranych tam gdzie nie wypada... już przechodzę do sedna... oby nie wyszło tak, że z grupy nie wyjdziemy... a to jest niestety bardzo prawdopodobne. Tak czy tak zależy na kogo trafimy... tylko niech nasza grupa nie wygląda tak: Holandia, Włochy, Niemcy, Polska... nie było by miło i czarny scenariusz mógłby się spełnić... :(


Pozostaję dobrej myśli... przynajmniej do drugiego grudnia, to wydarzenie będzie równie ważne jak mecz z Węgrami...


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no proszę. Anglia odpadła w eliminacjach od niepamiętnych czasów. Ale wstyd na Wyspach. Tak patrząc na tabale to z Wysp awansowali tylko Polacy. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 07:38, hunter22 napisał:

Eliminacje jakość poszły... i co z tego?

Nie żebym źle życzył naszym, ale przyzwyczaili nas (mundiale w ostatnich latach, awans w miarę
łatwy i dupa) do przegranych tam gdzie nie wypada... już przechodzę do sedna... oby nie wyszło
tak, że z grupy nie wyjdziemy... a to jest niestety bardzo prawdopodobne. Tak czy tak zależy
na kogo trafimy... tylko niech nasza grupa nie wygląda tak: Holandia, Włochy, Niemcy, Polska...
nie było by miło i czarny scenariusz mógłby się spełnić... :(



Hunter wolałbym taką grupę niż jakieś średnie zespoły i z tamtej byśmy nie wyszli. Tutaj wyjście byłoby wielką sensacją bo byłaby to grupa śmierci. Mistrz świata, był wicemistrz, Holandia czyli zespół w historii ponadprzeciętny i my debiutanci na imprezie.

Przypomnę tylko,że teraz mamy innego trenera - być może to też będzie miało wpływ na naszą grę podczas EURO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 07:50, dawidos170 napisał:

Hunter wolałbym taką grupę niż jakieś średnie zespoły i z tamtej byśmy nie wyszli. Tutaj wyjście
byłoby wielką sensacją bo byłaby to grupa śmierci. Mistrz świata, był wicemistrz, Holandia
czyli zespół w historii ponadprzeciętny i my debiutanci na imprezie.


Tak, my jako debiutanci... to będzie dobra forma obrony, wyjaśnienie dlaczego nam źle poszło... :P

Dnia 22.11.2007 o 07:50, dawidos170 napisał:

Przypomnę tylko,że teraz mamy innego trenera - być może to też będzie miało wpływ na naszą
grę podczas EURO


Przed każdą większą "imprezą" sportową (w ostatnich latach) mieliśmy innego trenera, był Jerzy, był Paweł... i co? Klęska... i tylko ostatni mecz w grupie wygrywaliśmy, bo była wielka motywacja, żeby z twarzą opaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 07:57, hunter22 napisał:

> Hunter wolałbym taką grupę niż jakieś średnie zespoły i z tamtej byśmy nie wyszli. Tutaj
wyjście
> byłoby wielką sensacją bo byłaby to grupa śmierci. Mistrz świata, był wicemistrz, Holandia

> czyli zespół w historii ponadprzeciętny i my debiutanci na imprezie.

Tak, my jako debiutanci... to będzie dobra forma obrony, wyjaśnienie dlaczego nam źle poszło...
:P


Lepsza taka niż żadna :P Ja sobie wielkich nadziei nie robię na EURO więc mogę się tylko pozytywnie zaskoczyć. A jak nie to będzie jak zwykle ;)

Dnia 22.11.2007 o 07:57, hunter22 napisał:


> Przypomnę tylko,że teraz mamy innego trenera - być może to też będzie miało wpływ na naszą

> grę podczas EURO

Przed każdą większą "imprezą" sportową (w ostatnich latach) mieliśmy innego trenera, był Jerzy,
był Paweł... i co? Klęska... i tylko ostatni mecz w grupie wygrywaliśmy, bo była wielka motywacja,
żeby z twarzą opaść...


Inny w sensie - zagraniczny. Widać,że to profesjonalista i trener, który potrafi "zmontować" drużynę. Nie trzeba długo się przyglądać by stwierdzić,że Jerzemu czy Pawłowi wiele do niego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 08:20, dawidos170 napisał:

Lepsza taka niż żadna :P Ja sobie wielkich nadziei nie robię na EURO więc mogę się tylko pozytywnie
zaskoczyć. A jak nie to będzie jak zwykle ;)


Ja się mile zaskocze jak nasi wygrają... :P

Dnia 22.11.2007 o 08:20, dawidos170 napisał:

Inny w sensie - zagraniczny. Widać,że to profesjonalista i trener, który potrafi "zmontować"
drużynę. Nie trzeba długo się przyglądać by stwierdzić,że Jerzemu czy Pawłowi wiele do niego
brakuje.


Nasi trenerzy są tylko mądrzy w gębie, albo teraz jak oceniają Leo, jak ten prowadzi drużyne. Tylko w mówieniu są dobrzy, niestety. A każdy z nich miał swoją szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 08:53, hunter22 napisał:

Nasi trenerzy są tylko mądrzy w gębie, albo teraz jak oceniają Leo, jak ten prowadzi drużyne.
Tylko w mówieniu są dobrzy, niestety. A każdy z nich miał swoją szanse...


No a nasi już jakiś raport robią odnośnie piłkarzy na EURO 2012 oczywiście bez porozumienia z Leo bo jak tłumaczą są to kadry młodzieżowe nawet poniżej 17 lat bo przecież ci piłkarze będą wtedy grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 07:39, HumanGhost napisał:

Hehehe no proszę. Anglia odpadła w eliminacjach od niepamiętnych czasów. Ale wstyd na Wyspach.
Tak patrząc na tabale to z Wysp awansowali tylko Polacy. ;D


Ogladalem to spotkanie z moim kumplem Anglikiem, który doslownie wychodzil z siebie ... ;-). Po raz kolejny okazalo sie, ze naszpikowana gwiazdami druzyna anglielska to trudny, aczkolwiek calkowicie ogrywalny przeciwnik. Pokazalo to juz wczesniej towarzyskie spotkanie z Niemcami gdy oberwalo im sie 1 : 2. A wczoraj? Szczerze to nawet nie zasluzyli na pierwsza bramke (rzut karny zostal im laskawie przez sedziego podarowany). Spotkanie powinno zakonczyc sie wynikiem 1 : 3 dla Chorwatów i kropka.
Chorwaci zagrali naprawde swietnie, kazdy niemalze atak stanowil zagrozenie dla bramki angielskiej. Byli bardzo dobrze zorganizowani i przede wszystkim zdeterminowani by to spotkanie wygrac. Anglia - mimo iz mecz odbyl sie na Wembley - byla tylko tlem dla swego oponenta. Po ostatnim gwizdku sedziego niektórzy pilkarze angielscy skladali rece do modlów o pomyslny wynik w spotkaniu Rosja : Andora, liczac na to, ze Andora (Andora!) zdola jednak z Rosja zremisowac ... zostawiam to bez komentarza ;-).
Jak podkreslil to jeden z komentatorów, byla to jedna z najwiekszych porazek w historii angielskiego footballu, na która angielska jedenastka w 100% zasluzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 08:55, dawidos170 napisał:

No a nasi już jakiś raport robią odnośnie piłkarzy na EURO 2012 oczywiście bez porozumienia
z Leo (...)


Heh... a skąd wiesz, że w ogóle Leo dotrwa do Euro ''12? Nikt nie musi się Leona o nic pytać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 09:08, hunter22 napisał:

> No a nasi już jakiś raport robią odnośnie piłkarzy na EURO 2012 oczywiście bez porozumienia

> z Leo (...)

Heh... a skąd wiesz, że w ogóle Leo dotrwa do Euro ''12? Nikt nie musi się Leona o nic pytać...
:(


Nie wiem ale z racji tego,że jest aktualnym szkoleniowcem to by wypadało. W dodatku ma ogromną wiedzę i mógłby nam pomóc. Ale parę osób w PZPNie ma przerost ambicji nad kompetencjami i Leo jest pomijany. Ja się dziwie jak on może tak pracować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 09:13, dawidos170 napisał:

(...) Ja się dziwie jak on może tak pracować ?


Nie rozumie co do niego mówią i jakoś pracuje :P

O tym czy zostanie zadecydują ME 2008... a tak dokładniej to co na nich zwojujemy... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 07:39, HumanGhost napisał:

Hehehe no proszę. Anglia odpadła w eliminacjach od niepamiętnych czasów. Ale wstyd na Wyspach.
Tak patrząc na tabale to z Wysp awansowali tylko Polacy. ;D

Anglicy odpadli a dla mnie oni byli faworytami EURO2008 ale jak odpadli to dla mnie teraz wygrają Niemcy.
Ale polacy też mają szanse gdy nie ma Anglików to mamy szanse bo zawsze z Anglikami przegrywaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tabele eliminacyjne to z wysuwaniem faworytów troche bym się wstrzymał. Niektóre zespoły moga nieźle namiweszać jeśli utrzymaja formę do przyszłego roku. Zobaczymy jak będą rozgrywane mecze towarzyskie jeszcze przed Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 11:36, HumanGhost napisał:

Patrząc na tabele eliminacyjne to z wysuwaniem faworytów troche bym się wstrzymał. Niektóre
zespoły moga nieźle namiweszać jeśli utrzymaja formę do przyszłego roku. Zobaczymy jak będą
rozgrywane mecze towarzyskie jeszcze przed Euro.


Forma co roku jest inna :)
A mecze towarzyskie to straszna ściema. Pamiętam nasz mecz z Grekami przed Euro 2004, a potem ich występy i wygrany tytuł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 11:40, walgierz napisał:

Forma co roku jest inna :)
A mecze towarzyskie to straszna ściema. Pamiętam nasz mecz z Grekami przed Euro 2004, a potem
ich występy i wygrany tytuł ;)


Jak to mowia " Raz nad wozie,raz pod wozem" ;) Mecz towarzyski to taki mecz raczej zeby sprawdzic jak dobry jestem przeciwnik i jakie ma taktyki...

//Szkoda ze 2:2 wynik,ale tak czy siak Euro jest nasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież było to samo, Grecy grali na 0-0 lub, żeby strzelić choć jednego gola, ale Krzynówek im pokrzyżował plany bo strzelił ze stałego fragmentu gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować