Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2007 o 22:41, mikal15 napisał:

Wiesz, podobno mecz z Izraelem Rosjanie też mieli wygrać, nie pamiętam o co chodziło, ale też
Romek miał coś zapewnić Izraelowi :)


Nie, wtedy chyba dawał premię Rosjanom za wygranie. Jakby proponował coś Izraelowi żeby przegrali to by już byla korupcja i kupienie meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz mamy za sobą. Zwycięski remis 2 : 2 (zwycięski dlatego, że zapewnił nam pierwsze miejsce w grupie) i teraz tylko będziemy czekać na wyniki losowania grup. A więc do 2 grudnia.
BTW. Zastanawiam się czy na to zmęczenie naszych zawodników w drugiej połowie miał jakiś wpływ szampan wypity po meczu z Belgią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec meczu:D Anglicy oglądać euro będą w telewizji. Wreszcie nie staną nam drodze, bo Rosja wymęczyła zwycięstwo z Andorą i jest w grupie przed Anglią. To mi się podoba. Zaraz otwieram szampana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEEEE!! Anglii nie ma na Euro ;). SUPERRRRRRRRRR ;] Wynik meczu polaczków, też spoko ;]. Ale mi Angolów nie szkoda ;]. Ojjj jak się ciesze ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się cieszył - jeśli Rosja wejdzie to Polska awansuje niejako do trzeciego koszyka ;) - a wydawało się, że Fabian zniszczył wszystko ;)
Dave
Koniec meczu:D Anglicy oglądać euro będą w telewizji. Wreszcie nie staną nam drodze, bo Rosja wymęczyła zwycięstwo z Andorą i jest w grupie przed Anglią. To mi się podoba. Zaraz otwieram szampana:P
Mnie to martwi :/ - żadnej drużyny z Wysp na ME :/ Wolałbym Irlandię i Szkocję niż Anglię, ale i nimi nie pogardzę - niemniej repsa synów Albionu staczała się od lat po równi pochyłej - nastąpić to musiało, by mogli odbudować kadrę ;) Mam nadzieję.
@dawidos
Angole w dupę :( Ale burdy będą.
Oni już z tego wyrośli :)
@Przeciwnicy Anglii
Ale fajne myślenie - aby na złość :P Jako Polak nie cieszę się z sukcesu Rosji ;D

PS Szkocja do MŚ 2010! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angole zostają w domu :D

Bombowa sprawa.

Szkoda wyniku Polaków bo zmiennicy zasłużyliby na zwycięstwo 2:1, co poniektórzy świetnie się spisywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 20:15, Rzezim napisał:

Czyli dla Ciebie kapitan powinien być osobą oderwaną od rzeczywistości, mającą dysfunkcje w
ocenie rzeczywistości.
Skoro używasz kwantyfikatora "zawsze" oznacza to, że w każdej nawet beznadziejnej sytuacji
kapitan będzie wierzył, że wygrają.

Nie, to spora, spora przesada.
W beznadziejnej sytuacji kapitan musi wierzyć jak i cała drużyna, że wygrają. Dziś zapewne kapitan, albo ktokolwiek z Serbów wierzył i udało się zremisować, my wierzyliśmy w Moskwie i tez udało się zremisować, a kapitan Man United w 99 r. wierzył i udało się wygrać.
Jak nie wierzy w zwycięstwo to na jakiego diabła biega jeszcze po boisku? Chyba po to aby zaklepać mecz bo mu za to płacą.
Widać nie tym jest dla mnie piłka czym dla Ciebie. Nie kalkuluję tak jak Ty - dziś gramy z Serbią to gramy o zwycięstwo, a jutro z Brazylią więć wychodzimy i pokopiemy bo i tak przegramy - oby jak najmniej.
Kapitan powinien zagrzewać do gry, do walki.

Dnia 21.11.2007 o 20:15, Rzezim napisał:

Dość śmiała teza.

To tylko moje zdanie.

Dnia 21.11.2007 o 20:15, Rzezim napisał:

Mam nieodparte wrażenie, że nie skalałeś się rywalizacją zespołową, a jeśli
tak to miałeś same sukcesy. W sporcie jak i w życiu zdarzają się sukcesy i porażki, chwile zwątpienia.

Niepotrzebna ironia.
Tak sie owak zupełnie nie pasuje do tego o czym piszę - o kapitanie. Oczywiście, że wiem że sa porażki i chwile zwątpienia. Ja "nie zabraniam" przegrywać i doskonale rozumiem, że nie da się chyba ciągle wygrywać.
Mi chodzi o wiarę w to, że wygrać można z każdym i w każdym momencie.

Dnia 21.11.2007 o 20:15, Rzezim napisał:

Kwantyfikator po raz kolejny.
Czyli jak ktoś nie wierzy to nie jest kibicem.

Moim zdaniem nie. Kibic dopinguje drużynę zawsze i wszędzie. I zawsze wierzy, że mecz można wygrać.
A dla Ciebie kim jest kibic?

Dnia 21.11.2007 o 20:15, Rzezim napisał:

Jesteś zwolennikiem "wierzenia" chyba nie pamietasz, że już coś takiego przerabialiśmy. Za
Jerzego Engela podczas Mistrzostw Świata w Korei i Japonii...

Doskonale pamiętam, ale pomyliłes pojęcia.
Nie chodzi mi o to, że kapitnam ma powiedzieć "teraz jedziemy po Mistrzostwo Europy, nic nas nie zatrzyma". To i to o czym ja piszę to zupełnie dwie inne rzeczy, tutaj mamy do czynienia z pychą, natomiast ja piszę o kapitanie. I o tym jakim ja go widzę. Kapitanm - dajmy na to Polaków - ma wierzyć w wygraną jeśli wychodzi przeciwko o wiele silniejszej reprezentacji, ma zagrzewać i tak dalej. Nie ma się wywyższać przed meczem, ma po prostu wychodzić z przekonaniem, że można wygrać, zostawić wszystko na boisku - jak to się mówi.
I wtedy nieważne czy przegra czy nie, ważne że starał się wierząc i nie wyszedł "pograć o remis".
Zapytam tak - kim dla Ciebie jest kapitan? Kimś kto kalkuluje, liczy i patrzy w statystyki?

Co do meczu Polaków - strasznie głupie błędy, zaletą jest to że paru naprawdę ładnie się pokazała. Na szczęscie remis Portugalii i mamy 1 miejsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 22:55, demrenfaris napisał:

Ja bym się cieszył - jeśli Rosja wejdzie to Polska awansuje niejako do trzeciego koszyka ;)
- a wydawało się, że Fabian zniszczył wszystko ;)


Ekhm, tak, chętnie przeczytam co takiego Fabiański zniszczył ;] Pierwsza bramka bez szans, bo się podbiła na udzie naszego. Przy drugiej był sam na trzech, musiałby chyba super prędkości dostać, żeby to obronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało sie...angole zostają Anglii xD...a Rosja na Euro ;).
Ciekawie te Euro się szykuję :D
Kto by pomyślał na początku ,że Polacy będą na końcu liderami w grupie A xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować