Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie


No nie jest źle ludziska, ładna obrona, Krzynowek trochę wolnego spieprzył, ale wybaczymy jak nadrobi :P

Chociaż 1:0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie miałem przez kika godzin internetu :/

Dnia 09.06.2006 o 20:02, Chaszu napisał:

Pierwszy mecz za nami, i od razu zaskoczenie - 6 bramek. Niemcy konsekwentni, choć bez polotu i nie ustrzegli się
błędów. Kostaryka pod presją zdołała strzelić 2 bramki, co prawda po błędach niemieckiej obrony ale zawsze.

Ale mówiąc uczciwie (przynajmniej ja to tak widziałem), druga bramka była zdobyta ze spalonego. W ogóle Niemcy mają za duże zaufanie do swoich umiejętności łapania na spalony. Jest to chyba jakaś szansa dla Żurawskiego :)
Niepokoi mnie tylko jedna rzecz. Historia pokazała, że zawodnicy których nazwiska zaczynają się ma literę "L" i mający równocześnie rękę w gipsie, są dla nas śmiertelnie niebezpieczni ;)
Boję się więc trochę Lohma, zwłaszcza że pokazał, że umie strzelać i trafiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


NIEEEEEE!
Kurde no wykrakrałem albo coś :/
1:0 dla Ekwadoru, ale jaka brama, kurde z outu ;/
Ciekawe czy sie pozbierają, mam nadzieję, bo jak teraz przegramy, to już potem ciezko będzie nadrobić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co sądzicie o pierwszej połowie?? Ja myślę, że Ekwador może to wygrać, jeśli Polska nie weżmie się w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 21:29, Gelo87 napisał:

Wygramy wygramy wygramy. Ekwador pokonamy!!!!!


właśnie mecz trwa 90 minut KIBICUJMY POLAKOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2006 o 21:50, lukmistrz napisał:

właśnie mecz trwa 90 minut KIBICUJMY POLAKOM


Oczywiście, że kibicujmy, ale z taką grą naszego teamu to dalego nie zajdziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już po mundialu, na pewno nie wyrobiąz punktami. Bardzo bym chciał, ale trzeba sie pogodzić z porażką. Będą mieli powitanie na Okęciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już po meczu. Wątpie byśmy odrobili te dwie bramki w tak krótkim czasie. W pierwszych minutach było widać, że to my mieliśmy przewagę w polu, jednak z biegiem czasu się to zmieniało.
Nie podobała mi się gra Krzynówka. Piłki, które podawał do Smolarka albo Żurawskiego były dobitnie za mocne. Tak samo było ze stałymi fragmentami gry. Piłki za mocno szły w górę i nie byliśmy w stanie do nich dobiec. Zobaczymy jak nam pójdzie 14 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 22:43, lis899 napisał:

Będą mieli powitanie na Okęciu...


Ja tam bym im zrobił rozstrzelanie, choć nigdy nic nie wiadomo, cały czas trzeba mieć nadzieje... może wyjdą z grupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2:0 Koniec marzeń o wyjściu z grupy!!!
Teoretycznie jakieś szanse jeszcze są, ale jakoś nie wierzę w zwycięstwo nad Kostaryką (która walczyła z Niemcami jak równy z równym), a co dopiero w zwycięstwo nad Niemcami. Nie przekonuje mnie do tego zwłaszcza gra zespołu.
Nie pierwszy raz stwierdzam, że trener, który największą wagę przywiązuje do obrony, nie stworzy ładnie grającej drużyny. A równocześnie chyba po raz pierwszy mamy na Mistrzostwach trenera, który gra jednym napastnikiem. Efekt mieliśmy w pierwszej połowie. Zero strzałów w światło bramki. I w ten sposób pierwsza połowa została zmarnowana.
W drugiej było nieco lepiej. Nieuznana bramka, dwa słupki, ale co z tego. To wszystko jest dużo za mało.
Może kraczę, ale obstawiam, że nie tylko nie wyjdziemy z grupy, ale zajmiemy w niej ostatnie miejsce i równocześnie będą to nasze najgorsze Mistrzostwa Świata w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować