Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Rany boskie, takie akcje były, 2 słupki i jeden gol Krzynówka, który powinien być uznany! PORAŻKA! Czas wracac do domu, mecz z Niemcami obstawiam na 4:0 a zKostaryką na 3:1..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zdobyli honorowej bramki :( ostatnie miejsce w grupie (stan na dziś); no nie dobrze jest, bardzo nie dobrze. No ale mam nadzieje, że wyjdziemy z grupy. Będę do konca z naszymi orłami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdza sie teoria, ze polska druzyna gra na MS 3 mecze: pierwszy jest kluczowy, drugi "ostatniej szansy", a trzeci "na pocieszenie". Dlatego tez mysle, ze z Niemcami przegramy, ale Kostaryke pokonamy. I z grupy wyjda Niemcy i Ekwador.

Przypominaja sie slowa Pelego: Ekwador was pokona! Myslalem, ze gosc jest naiwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mordę jeża... ja naprawdę wierzyłem, że te treningi, ustawienia taktyki, te całe zamieszanie i zainteresowanie to coś da. My nie wyjdziemy z grupy. Jesteśmy świetni jak gramy z Wyspami Owczymi czy innymi cieniasami, a jak gramy z teoretycznie równym przeciwnikiem to już nie powalczymy.
Denerwuje mnie te ciągłe przywoływanie historii a porównania i stawianie na to że zagramy jak kiedyś to już jest załosne. Wstyd! Przez kolejne 15 lat nie mamy co liczyć na dobrą reprezentacje piłkarską. Nie wiem czy nie lepiej jest nie dostać się na mudial i nie robić pośmiewiska, niż dostać się i łudzić się czymś nieosiąganym.
Straciłem tyle kasy na browarki, na jedzenie, moje gardło wysiadło. Przed mundialem wszystko wyglądało tak kolorowo, normalnie żałowałem że nie pojechałem do Niemiec, no ale wychodzi jak zawsze... => no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten sędzia jest ślepy...cholera jak to można w normalnej akcji(ładnej)dopatrzeć się spalonego?Nie kumam.Pozostaje nam już tylko śpiewać przez najbliższe 4 lata"...już za 4 lata, już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata":)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 22:58, Hegemon napisał:

Dlatego tez mysle, ze z Niemcami przegramy, ale Kostaryke
pokonamy. I z grupy wyjda Niemcy i Ekwador.


Optymista :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za to juzprzy drugiej bramce dla ekwadoru spalonego nie zauważył, bo przecież po co. Tak samo jak nie widział kilku fauli na Plakach, ale gwizdał za najmniejsze otarcie się o Ekwadorczyka. ziękujez takim sędziowaniem. Będzie replay z Korei - znowu kompromitacja FIFY i jej systemu wyłaniania sędziów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 23:01, Danio X napisał:

Ciekawe co powie Boruc. Uważam, że dobrze, iż gwizdaliśmy na gwiazdorów na Stadionie Śląskim.


No, pewnie powinien grać Jureczek D. On by obie sytuacje jednym palcem wyciągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 22:58, Modest-Vermin napisał:

/.../


Wiesz wg mnie co do jednego nie masz racji. Wg mnie nawet ostatni zespół w grupie nie jest przegrany, w końcu to już są 32 najlepsze drużyny świata. Może to co mówię jest trochę dziwne, ale ja się "uśmiechnę" jak zajmiemy w grupie nawet to 3 miejsce, ale Panowie będą grać dobrą piłkę z Niemcami i z Kostaryką. A grać dobrą piłkę nie znaczy odrazu wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze: kogo mozna za spotkanie z Ekwadorem pochwalic? Mysle, ze Smolarka, Boruca i Jelenia (Brozek gral troche za krotko, zeby mozna go ocenic). Zawiodl zwlaszcza Krzynowek - tzn. widac bylo, ze sie stara, ale prawie nic mu nie wychodzilo, Szymkowiak mial mnostwo niecelnych podan, a Sobolewski - chyba sporo strat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krytykowałem ich po meczu z Kolumbią, za co kilku forumowiczów dało mi po uszach. Pisałem wtedy, że to była katastrofa, dzień dzisiejszy był MEGA KATASTROFĄ. Jeden człowiek zasłużył na noszenie orła na piersi - Smolarek, reszta powinna pracować na plantacjach kawy w ... Ekwadorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzynowek byl na spalonym a przy 2 bramce Ekwadoru idealnie bylo. Niech nasi ucza sie od lepszych od siebie.
Dziś tylko Boruc I smolarek pokazali jak się gra :( przykre to jest ale niestety prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 23:01, Danio X napisał:

Ciekawe co powie Boruc. Uważam, że dobrze, iż gwizdaliśmy na gwiazdorów na Stadionie Śląskim.


Nie zawiodl przy zadnej bramce, byl jednym z lepszych zawodnikow. Nie ma czego sie wstydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smolarek pokazał klasę, w zasadzie przez cały mecz tylko on się udzielał. Boruc też grał nieźle, ale obrona stała jak cielęta. No sorry... Niestety, Janas - wrócisz do kraju i polecisz ze stołka... Będzie powtórka z Engela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 23:03, Bambusek napisał:

> Ciekawe co powie Boruc. Uważam, że dobrze, iż gwizdaliśmy na gwiazdorów na Stadionie Śląskim.


No, pewnie powinien grać Jureczek D. On by obie sytuacje jednym palcem wyciągnął.

Nie twerdze, że miał jakieś szanse w wybronie tych goli, bo nie miał. Grał nieźle. Pamiętam tylko jak narzekał na kibiców ze Stadionu Śląskiego, a przecież ole to dzisiaj śpiewali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować