Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Na rzecz Eurosportu 2 Sportklub stracił prawa transmisji Bundesligi.
Dla fanów Bundesligi to dobrze i źle. Dobrze, bo będzie w HD, źle bo Sportklub ma świetnych komentatorów. A kto będzie na Eurosport? Mam nadzieję, że też ktoś dobry, a nie Engel czy innych Gmoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2009 o 14:36, MroKu1910 napisał:

Hmmmm... Janas jest dla mnie w 3 Najlepszych polskich trenerów. "

Ok, szanuje Twoje zdanie choć całkowicie się z z nim nie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 14:36, MroKu1910 napisał:

Hmmmm... Janas jest dla mnie w 3 Najlepszych polskich trenerów. A to że on tą "gazetę"
rekalmuje to już jak dla mnie bardziej kwestie finansowe.


Ja jakoś nie mogę się przekonać do Janasa, Pamiętam jak nie zabrał Frankowskiego na mundial do Niemiec. To mi wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 14:44, Vaxinar napisał:

Na rzecz Eurosportu 2 Sportklub stracił prawa transmisji Bundesligi.
Dla fanów Bundesligi to dobrze i źle. Dobrze, bo będzie w HD, źle bo Sportklub ma świetnych
komentatorów. A kto będzie na Eurosport? Mam nadzieję, że też ktoś dobry, a nie Engel
czy innych Gmoch.


Ci co zawsze...

Tzn. może Borek, choć wątpie, bo on prowadzi tylko Eurogole, Tomasz Lach (dobry), Cezary Olbrycht (denny), Edward Durda (denny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 14:31, Dark_elves napisał:

Skoro jest to gazeta, którą poleca Paweł Janas to nie może się odznaczać niczym dobrym...


No ja też nie jestem zwolennikiem Wielkiego Łowczego, ale wystarczyło mi usłyszeć tytułu artykułów w reklamie i już wiedziałem, że to szmatławiec.
Rzadko kupuję gazety, ale jak już, to sięgnę po Przegląd Sportowy, nawet jeśli będzie kosztował 3 razy tyle co to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 14:44, Vaxinar napisał:

Na rzecz Eurosportu 2 Sportklub stracił prawa transmisji Bundesligi.
Dla fanów Bundesligi to dobrze i źle. Dobrze, bo będzie w HD, źle bo Sportklub ma świetnych
komentatorów. A kto będzie na Eurosport? Mam nadzieję, że też ktoś dobry, a nie Engel
czy innych Gmoch.


Engel i Gmoch to nie komentatorzy.
To fachowcy.
Ojej, ale się uśmiałem jak przeczytałem co napisałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 15:30, walgierz napisał:

Engel i Gmoch to nie komentatorzy.
To fachowcy.


Rany, zapomniałem.
W sumie mogliby by być. Przecież sam meczu, zagrań, podań, błędów nie wychwycę bez boskiej analizy Jurusia.
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 15:30, walgierz napisał:

Engel i Gmoch to nie komentatorzy.
To fachowcy.


Hahah xD Czegoś tak głupiego nie widziałem od czasu strzałek Jacka Gmocha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 14:56, SongoX napisał:

> Hmmmm... Janas jest dla mnie w 3 Najlepszych polskich trenerów. A to że on tą "gazetę"

> rekalmuje to już jak dla mnie bardziej kwestie finansowe.

Ja jakoś nie mogę się przekonać do Janasa, Pamiętam jak nie zabrał Frankowskiego na mundial
do Niemiec. To mi wystarczy...

Co do Janasa, to cały czas wypomina mu się Mundial, może i racja. Ale jak popatrzeć, na statystykę jest skuteczniejszy od Leo. W klubach radzi sobie dobrze kiedyś z Legią w Lidze Mistrzów 1/4. W poprzednim sezonie Bełchatów za jego kadencji, grał ładną piłkę, co kontynuował Ulatowski. Teraz dobrze mu idzie w Widzewie. Co do tych powołań Franek świetnym napastnikiem jest, ale wtedy przez pół roku nie strzelił bramki, więc też bym go nie powołał. Rząsa był marny strasznie. Kłos się kończył powoli i nawet w klubie go nie chcieli. Dudek grzałby ławę, więc lepiej żeby ktoś młodszy zapoznał się z atmosferą wielkiego turnieju.

EDIT
Swoją drogą pewnie go lubię też dlatego, że mój ojciec z nim do szkoły chodził i parę razy w piłkę razem grali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 17:46, kakinho1992 napisał:

Co do Janasa, to cały czas wypomina mu się Mundial, może i racja. Ale jak popatrzeć,
na statystykę jest skuteczniejszy od Leo. W klubach radzi sobie dobrze kiedyś z Legią
w Lidze Mistrzów 1/4. W poprzednim sezonie Bełchatów za jego kadencji, grał ładną piłkę,
co kontynuował Ulatowski. Teraz dobrze mu idzie w Widzewie. Co do tych powołań Franek
świetnym napastnikiem jest, ale wtedy przez pół roku nie strzelił bramki, więc też bym
go nie powołał. Rząsa był marny strasznie. Kłos się kończył powoli i nawet w klubie
go nie chcieli. Dudek grzałby ławę, więc lepiej żeby ktoś młodszy zapoznał się z atmosferą
wielkiego turnieju.

EDIT
Swoją drogą pewnie go lubię też dlatego, że mój ojciec z nim do szkoły chodził i parę
razy w piłkę razem grali:D


Masz rację w ostatnich latach sobie dobrze radził. Mój ojciec z nikim sławnym do szkoły nie chodził, ale wołali i wołają na niego kumple "Buncol", bo za młodu był do niego podobny xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie: Xabi Alonso w Realu za ok. 30 mln euro.


Perez nauczył się na błędach. Za poprzedniej kadencji kupił tylko 1 hiszpana ( Sergio Ramos), a teraz kupił już 5 (Arbeloa, Alonso, Albiol, Granero, Negredo). Na dodatek 3 z tej 5 to Mistrzowie Świata. A Granero i Negredo to utalentowani wychowankowie więc jest dobrze.

Casillas domagał się hiszpanizacji Realu i sprowadzania największych cracków już rok temu, a dopiero Perez go usłuchał ;)

Ale jestem podekscytowany. Real ma najbardziej kompletny skład od finału LM w 2002 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjedzie na Old Trafford albo na Anfield Road i przyjdzie porażka ;) Jak to mówili... 1/8 aż po grób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 21:59, jcl99 napisał:

Przyjedzie na Old Trafford albo na Anfield Road i przyjdzie porażka ;) Jak to mówili...
1/8 aż po grób ;)


To było za Calderona. Nie wiem czemu ale Perez tchnął nadzieję we mnie że będzie lepiej tymi transferami. Teraz tylko trzeba prosić bogów o zgranie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 22:04, Smooqu napisał:

To było za Calderona. Nie wiem czemu ale Perez tchnął nadzieję we mnie że będzie lepiej
tymi transferami. Teraz tylko trzeba prosić bogów o zgranie ;D


Nie tylko w ciebie. Ten sezon może być bardzo dobry dla Realu. Oby tylko się zgrali i będzie git :) W tym sezonie są REALne szanse na zdobycie drugiego tytułu w tym tysiącleciu. Tylko ja będę miał problem z oglądaniem meczy, bo posiadam Cyfrowy Polsat, ale postaram się coś obejrzeć na necie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



W tym roku nie wyobrażam sobie sytuacji w której Cyfra+ nie transmitowałaby meczu Realu xD W zeszłym sezonie dużo ludzi na fcbarca.com pisało w komentarzach że ogląda Real bo musi wiedzieć co jest u rywala i oglądała te mecze jakby "z przymusu" bo wiało nudą. Szczerze to sam wolałem oglądać mecze FCB niż Realu, bo Barca grała futbol niezmieski. Teraz za to każdy fan futoblu będzie chciał obejrzeć jak poradzi sobie ta eksperymentalna zbieranina piłkarzy z wszystkich wielkich lig w Europie, na którą wydano ćwierć miliarda euro i czy Manuel Pellegrini zbuduje z nich drużynę.

Najlepiej drużyną godną 10 Pucharu Europy ;D Ja jestem na tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten sezon będzie naprawdę ciekawy tyle transferów i zmian... zwłaszcza patrząc na real madryt i FC BARCELONĘ. real teraz bardzo się zmienił niewiadomo czy wyjdzie to im na plus czy minus zaciągniecie samych gwiazd do klubu może być zgubne dla drużyny i powodować sprzeczki przykładem była pare lat temu Barcelona, gdy odszedł Ronaldinho klub zdobył potrójny puchar... sa też wielkie rozczarowania np bardzo żałuję decyzji podjętej przez Samuela Eto zmiana klubu może na niego źle wpłynąć a przecierz jest w szczycie morzliwości...
Zapowiada się ciekawy sezon nie tylko w lidze hiszpańskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smooqu, Negredo nie jest wychowankiem Realu tylko Rayo Vallecano. Do Realu trafił w wieku 20 lat i spędził w Castilli 2 sezony. Prędzej Arbeloa jest wychowankiem, bo 4 sezony grał w Realu.
Transfer Xabiego bardzo cieszy i można już powiedzieć, że skład jest kompletny. Jeszcze tylko pozbyć się kilku piłkarzy i można wojować. Sezon na pewno będzie ciekawy, choć na początku będzie widoczny brak zgrania.
Również jestem zdania, że w końcu przejdą tą nieszczęśną 1/8;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować